Malý, vysoký benzín kolem 100

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod maincoonsback 11. 7. 2018 08:06

No to si dobře uhl...
:-))
;-)

Od Mercedesu k Renaultu...
A ty ceny...

Ten Citroen ještě jde..., ten by mi asi nevadil..., ale proti tomu Cliu zlatá Panda...

Hlavně... jestli teď paní nebyla zvyklá cpát do auta prachy a řešit ho a jen sedla a jezdila, tak na ni chystáš dle toho výběru slušnou past...
:mrgreen:

Nemůžu si pomoct.

Škoda, že nevyšel ten Mercedes, to by byl bonbónek.
Jen tak mezi nama, odkud byl ten Mercedes dotaženej? Ten má tak 3 roky na to, než uhnije celý.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 11. 7. 2018 08:15

Nedramatizuj
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 11. 7. 2018 08:18

Nedramatizuju...
Jen, že Panda je držák (krom toho, že tomu sem tam odrezne výfuk), zvlášt Panda v téměř základní výbavě.

A tyhle auta, co jsou tady inzeráty jsou už dosloužilé zahraniční ježděnky ...

Aspoň bych se snažil sehnat nějaké auto co bylo prodaný u nás a bude jakás takás záruka stavu.

A hlavně, přijde mi to drahé... 10 let staré Clio za víc než 100??? Ano má to mít málo km..., ale je to malé trubo, první generace, nejspíš ježděné krátké trasy... V lepším případě to bude jen zakarbonované (pokud budou km pravé)... Jako, kdo se bojí sere v síni, ale já bych to nikomu, kdo se v autě hrabat nechce nekoupil. Ani bych se na to nejel podívat.

-- 11. 7. 2018 09:23 --

A psal sem, že ten Citroen dobrý. Ten se mi líbí, ten by asi šel. Cena je tam ještě vyšší, ale asi dopovídá. Vydráždil mne ten Renault.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod tomanr 11. 7. 2018 08:26

Arnie J píše:Tvl, zažili jste někdy normálně jedoucí ix20 nebo vengu? V tom jezdí stejná sorta pilotů jako ve Thálii :)


je to tak, Panda to je uplne ina skupina.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 11. 7. 2018 08:28

Panda je malá, aspoň nezavazí.... A je to semínko od Ferrari...
:-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod tomanr 11. 7. 2018 08:30

Ked som bol naposledy v IT alpach tak sa to tam nimi hemzilo. Asi preto ze je to lacna 4X4.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 11. 7. 2018 08:36

Tam jde 4x4 na dračku...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Jean ViC 11. 7. 2018 08:42

maincoonsback píše:A hlavně, přijde mi to drahé... 10 let staré Clio za víc než 100??? Ano má to mít málo km..., ale je to malé trubo, první generace, nejspíš ježděné krátké trasy... V lepším případě to bude jen zakarbonované (pokud budou km pravé)... Jako, kdo se bojí sere v síni, ale já bych to nikomu, kdo se v autě hrabat nechce nekoupil. Ani bych se na to nejel podívat..

je to jeste neprimej vstrik asi to moc nekarbonuje
ale tak renault ***** to bude rozbity to je jasny...
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 11. 7. 2018 08:54

maincoonsback píše:Tam jde 4x4 na dračku...


Hlavne CNG.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 7. 2018 09:49

Zkus to alespoň ukázat, jestli naaaaahodou... Jestli to nebude chycený tak už nezrezne a spolehlivostí předčí úplně vše, co bylo zatím jmenováno.
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 11. 7. 2018 10:37

To nevypadá zle, jen tonozstvi peněz vydaných na palivo, ve srovnání s Pandou, by paní učitelku mohlo překvapit...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod glider 11. 7. 2018 11:23

Takmer dospele auto za kilo?

Nezmysel.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 11. 7. 2018 11:27

Ten citroen nevypada zle po vizualni strance. nejaky resitelny mouchy ma, ale to je kosmetika - upadla slunecni clona ridice a tesnici guma na dverich.
Kastle ve velmi dobrem stavu, interier taky. jeste jsem s tim nejel, baterka total KO

Co mi na tom vadi nejvic je bazarnik - 45-50, cepice s rovnym ksiltem, nausnice, retez na krnu... no byl jsem vydesenej

na rencka jsem ani nejel

-- 11. 7. 2018 12:30 --

maincoonsback píše:No to si dobře uhl...
:-))
;-)

Od Mercedesu k Renaultu...
A ty ceny...

Ten Citroen ještě jde..., ten by mi asi nevadil..., ale proti tomu Cliu zlatá Panda...

Hlavně... jestli teď paní nebyla zvyklá cpát do auta prachy a řešit ho a jen sedla a jezdila, tak na ni chystáš dle toho výběru slušnou past...
:mrgreen:

Nemůžu si pomoct.

Škoda, že nevyšel ten Mercedes, to by byl bonbónek.
Jen tak mezi nama, odkud byl ten Mercedes dotaženej? Ten má tak 3 roky na to, než uhnije celý.


Neuhnul jsem, ale nebudu ji kupovat auto, ktery tak strasne rezne. Dovoz z Rakouska. Ten citroen nevypada spatne

-- 11. 7. 2018 12:30 --

tos_ píše:Zkus to alespoň ukázat, jestli naaaaahodou... Jestli to nebude chycený tak už nezrezne a spolehlivostí předčí úplně vše, co bylo zatím jmenováno.


dik, ale tohle vubec. Kdyby byla podminka vysokeho podvozku tak sahnu po fiat 16 nebo suzuki SX4 4x2
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 11. 7. 2018 12:24

Což by teda mimochodem za těch 100 t. nebyl vůbec špatný nápad... Se divím, že sem na něj úplně zapomněl.

Já to auto nemám rád, ale za tyhle peníze v bazaru mi to už nepřijde jako nejblbější možná koupě. A výběr je slušný.

A babám se to auto líbí... (nevím proč teda)

Ale každopádně to projeť mám prostě takovou zkušenost, že z výroby vyjížděly auta (Suzuki), který jsou fakt strašný. Pak sem zkoušel jiné kousky (ne 4X4) přímo u dealera, když sem to naše reklamoval, protože tam pořádně nefungovalo snad nic z mého pohledu a to už nebylo tak hrozné...

Ale optikou auta za 100 jako dobrý (jako nový strašnej krumpl). Mělo by to být celkem odolné a reznout by to taky nemuselo. Je to teda malé (byť do vnitř 4 lidi celkem v pohodě sednou, ale kufr je pidi, jako u Yeti) a i když se to prodávalo jako "CROSSOVER", tak dnešní optikou to žádný CO není, ale prostě jen lehce zvýšený malý hatch. Vždyť se to dělalo i jako sedan.

Pro babu by nebyla asi špatná i ta základní 1,5 od Suzuki bez 4x4.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod K86 11. 7. 2018 13:54

Tak jsem provolal asi 6 servisu citroen/peugeot a jen jeden rekl, ze s timhle motorem nejsou moc problemy. ostatni to bud velmi nedoporucili, nebo doporucili vymenu kvalitniho oleje 1x rocne, N98 minimalne a nechat si bokem penize na rozvody.
Na kratky trasy tenhle motor urcite neni, protoze kdyz ne netoci, tak zatuhne VTi

takze koupit, nechat udelat rozvodovou sadu za 15000 ktera se tam davala od roku 2012, nejezdit kratky trasy, olej 1x rocne, aditiva a benzin alespon N98

sedici/sx4 bude zrat v porovnani s nejakou 1,4kou
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků