Hyundai Tucson 2015

Chevrolet, Hyundai, Kia

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Pierr3 9. 7. 2018 08:22

Arnie J píše:to ale nejsou chyby, nýbrž vlastnosti :D

V tom případě nemá auto žádné chyby, ne? Debilní ovládání okýnek je taky vlastnost...
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jurajec 9. 7. 2018 08:56

Okýnka nedělaj auto, timhle stylem se dají vyřadit z výběru všechny auta kvůli kravinám. Kdyby to mělo ty dojezdy I po vypnutí motoru zas by tu někdo zkoumal jestli to má dojezd bezpečnostní který např. dítěti nezlomí prst apod...

Mě spíš přišlo smutný jak velkou vůli v řízení měl roční vůz který sem zkoušel (měl 26 000km) - na dálnici se to muselo pořád jemně korigovat protože ta středová poloha byla nějaká 'vymletá'. A pak ty mohutný sloupky (všechny) - ubírá to docela rozhled a většina konkurenčních vozů je takhle široký opravdu nemá - je znát že ten návrh 'karoserie' vozu už má nějaký roky za sebou.
Naposledy upravil jurajec dne 9. 7. 2018 09:07, celkově upraveno 2
jurajec
Štamgast

Odeslat příspěvekod Arnie J 9. 7. 2018 08:56

Pierre: Kdepak, je nutné to pečlivě rozlišovat
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 9. 7. 2018 10:31

jurajec píše:Okýnka nedělaj auto


Je vidět, že ti některé věci zatím ještě unikají. Dojezdy jsou na Garáži jedním z klíčových parametrů. :pozor :D

-- 9. 7. 2018 11:31 --

Arnie J píše:Pierre: Kdepak, je nutné to pečlivě rozlišovat


Takže nejede a řve je vlastnost?
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 9. 7. 2018 11:07

Ta nejlepší :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 7. 2018 11:15

jurajec píše:Otimhle stylem se dají vyřadit z výběru všechny auta


Všechna auta, *****, všechna!
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jurajec 9. 7. 2018 11:58

A ma to tedy bezpecnostni dojezdy oken? :D
jurajec
Štamgast

Odeslat příspěvekod glider 9. 7. 2018 12:05

MELLO píše:
jurajec píše:Otimhle stylem se dají vyřadit z výběru všechny auta


Všechna auta, *****, všechna!


Ty kola.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kevlarius 9. 7. 2018 12:05

jurajec píše:Okýnka nedělaj auto, timhle stylem se dají vyřadit z výběru všechny auta kvůli kravinám. Kdyby to mělo ty dojezdy I po vypnutí motoru zas by tu někdo zkoumal jestli to má dojezd bezpečnostní který např. dítěti nezlomí prst apod...

Mě spíš přišlo smutný jak velkou vůli v řízení měl roční vůz který sem zkoušel (měl 26 000km) - na dálnici se to muselo pořád jemně korigovat protože ta středová poloha byla nějaká 'vymletá'. A pak ty mohutný sloupky (všechny) - ubírá to docela rozhled a většina konkurenčních vozů je takhle široký opravdu nemá - je znát že ten návrh 'karoserie' vozu už má nějaký roky za sebou.


Souhlasím, že okýnka nejsou nic zásadního. A jak to auto bude vypadat za rok? To teprve poznám.
O té dříve zmíněné Laguně II se vyprávěly doslova horory o tom jaký je to prý děsný krám .....a nakonec po patnácti letech každodenního používání zejména po městě (styl jízdy brzda/plyn nejen v létě, ale taky i v zimě na prosolených silnicích), po okrskách a v terénu pro který to auto nebylo navržené (např. brodění potokem, velké terénní nerovnosti, které nerovnoměrně zatěžovaly karoserii)... musím říct, že to fungovalo vcelku spolehlivě. Nikdy mě to nenechalo vyloženě ve štychu, elektronika stále funguje (má to vestavěné GPS, sledování tlaku v pneu, dvouzonovou automatickou klima, bezklíčkové startování - tlačítko start/stop, apod...) a věřím, že to ještě pár let bude jezdit. A přitom dle recenzí a článků o tom autě tam prý mělo být poddimenzované, odfláknuté a nefunkční snad úplně všechno. :-D
Takže jak nakonec bude fungovat Tucson, to teprve poznám.
Kevlarius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 7. 2018 12:10

glider píše:
MELLO píše:
jurajec píše:Otimhle stylem se dají vyřadit z výběru všechny auta


Všechna auta, *****, všechna!


Ty kola.

Od tebe to nenasere, bo víš proč?
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kevlarius 9. 7. 2018 12:23

MELLO píše:
jurajec píše:Otimhle stylem se dají vyřadit z výběru všechny auta


Všechna auta, *****, všechna!


Budete-li mít volnou chvilku, mrkněte se např. do Urban Dictionary na význam výrazu "Grammar nazzi" a třeba se i dokonce zamyslete nad tím, jestli náhodou nároky na naplnění tohoto výrazu nesplňujete. ;-) :-D
Kevlarius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 7. 2018 12:25

Proč mi vykáš woe?
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kevlarius 9. 7. 2018 12:35

MELLO píše:Proč mi vykáš woe?



Jéžiš, sorry. Teda, já sem ale pako. Takovej děsnej prohřešek. Slibuju, že už se to víckrát nebude vopakovat. :D
Kevlarius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomanr 9. 7. 2018 12:37

MELLO píše:Proč mi vykáš woe?


Prejav ucty k starsim.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 7. 2018 12:45

Kevlarius píše:
MELLO píše:Proč mi vykáš woe?



Jéžiš, sorry. Teda, já sem ale pako. Takovej děsnej prohřešek. Slibuju, že už se to víckrát nebude vopakovat. :D

Dobře ty. ;-) :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků