Audi A4 Avant - koupě bazarového vozu

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 7. 2018 12:11

koenzym.q10 píše:Moucho, to se vyjadřuješ o tom 140kW dízlu? Se mi nějak moc nechce věřit, v Supu 3 s haldexem za cca 30 tisíc km zpravidla údaj na PP začínal osmičkou...


Zajimave. Takze jako q7...

-- 8. 7. 2018 13:13 --

113 aut ma prumer 6,7 na spritmonitoru cemuz tak nejak budu verit. Za 8 je coovek bud porad v meste nebo je kokot
anonymni

Odeslat příspěvekod koenzym.q10 8. 7. 2018 12:14

Jako nejezdilo se s tím autem zrovna ekonomicky, těžší noha, ale i tak si myslím, že tahle 140 kW verze žere neúměrně tomu, jak jede. Naštěstí paliwo firmowe.
Taky asi ta A4, o které píše Moucha, má tipuju víckvaltovější DSG než šestikvalt ze Superba.

edit k tvému editu: Nebo na dálnici. Kokot seš jen ty. :-)
koenzym.q10
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MELLO 8. 7. 2018 12:16

Tak se dohodněte, kdo z vás je kokot, případně kdo větší.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 8. 7. 2018 12:17

7 stupňů má
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 8. 7. 2018 12:19

A není to tak nějak v rozporu s tvojí filozofií, že nebudeš vyhazovat peníze za drahý auto?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 7. 2018 12:20

koenzym.q10 píše:Jako nejezdilo se s tím autem zrovna ekonomicky, těžší noha, ale i tak si myslím, že tahle 140 kW verze žere neúměrně tomu, jak jede. Naštěstí paliwo firmowe.
Taky asi ta A4, o které píše Moucha, má tipuju víckvaltovější DSG než šestikvalt ze Superba.

edit k tvému editu: Nebo na dálnici. Kokot seš jen ty. :-)


Kokot su to jako jo.
anonymni

Odeslat příspěvekod Moucha 8. 7. 2018 12:22

je, a nejen s tím. Pak je tu zábavnost vs nudnost, benzin vs diesel atd. Proto každou chvíli matuju něco jiného.
Kdyby měl SSS 5 dveří tak to ani neřeším, ani takhle mi to vlastně nějak nevadí bo pořád Torneo stojí jen v garaži kdyby mě to začlo nějak omezovat.
A jak jsem psal, jak jezdím plavat každý týden je tam malé parkoviště, úplně nejraději tam jezdím yarisem, je mi úplně jedno co se tam s ním stane mezi ostatními auty. Ten pocit je prostě nenahraditelný, nebo nevím jestli jsem retard a nějak víc to prožívám :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 8. 7. 2018 12:27

Tak co novej SSS 5D?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 8. 7. 2018 12:32

Bral bych teď na chvíli něco většího, ať se tam něco vejde když už (kočárek a krámy), čili kombík nejraděj
O3flC
Karoq
Ceed Kombík
A ta A4 nakonec taky nevychází úplně blbě, i když značně dráž, nejvíc nahovno je že to nevyužiju, jen se mi to líbí, ale to i létání v první třídě a taky s ní nelítám :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 7. 2018 12:46

i30 Fastback nebo i30 N
anonymni

Odeslat příspěvekod Moucha 8. 7. 2018 12:50

nejsou ceníky od nových ks s filtrem, předpokládám že půjde nahoru
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 7. 2018 12:51

Pico prece nekupis hjundaj s tim co dela
anonymni

Odeslat příspěvekod Moucha 8. 7. 2018 12:54

a můžeš koupit Hyundai v Německu třeba? (jinak nekoupim)

když Koreu tak Kiu, servis v HK na pohled Rumunskej, ale přístup a opravy perfetkní, miluju to tam
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 7. 2018 13:18

Ceske zastoupeni si bez souhlsu centraly neprdne. Takze tao chivani maji zvela jiste posvecene. Tudiz kolektivni vina. Ale je to samo tva vec.
anonymni

Odeslat příspěvekod hopa26 8. 7. 2018 13:26

Moucha -maly parkoviste u bazenu v pcich? Prijde mi to tam ok,nikdy neni problem zaparkovat,velky chlivky ,plus se necha najet mimo srafovani kde nikdo neparkuje a tim minimalizovat riziko ze ti nekdo do auta bací.
Nestavim ani na kriplech,ani na kocarkach a klepu na zuby,nikdy zadny sram.
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků