Motorro velas BM400

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 11. 5. 2018 09:47

ježiš vždyť to má jako koníček, to nevidíš? ;)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondra S. 4. 7. 2018 22:01

Přes veškeré fandovství, ale musím nerad přiznat, že už mně to ladění trochu zmáhá.
Teda hardware už je celkem OK, ale dotáhnout to i softwarově, navíc na programu ECOCAL, který je bohužel celý v angličtině a není to tam vše úplně dobře a detailně a přehledně popsáno, teda když se tím začnete prokousávat a snažíte se to vyladit, tak to opravdu je sakra náročné, pokud k tomu nemáte zázemí a třeba i možnost motorové brzdy. Všechno se zkrátka na silnici poznat nedá, když do toho tak úplně nevidíte.
Potom je ještě druhá možnost, že víte, co je špatně, ale nedaří se vám se dopídit, kde to v tom programu ecocal máte zpravit. Pro běžného uživatele je to nepředstavitelně náročné, je to v podstatě taková technická hračka pro vývojové inženýry a pokročilé automechaniky, kteří se zabývají chiptuningem na vyšší úrovni.
Jinak to vstřikování na mojí motorce není nějaký nepovedený krám, ale je výrobek firmy ecotrons, akorát nevím, jak oni to mají v Číně udělané, že to tam prodávají poměrně levně, ale pod slibem, že nikdy nesmím kontaktovat firmu ecotrons přímo, pokud budu mít nějaké potíže s tím kitem.
Na druhou stranu mi nachystali soubory, které jsou přizpůsobení na můj motor XY191MQ-2, které mi umožnily ten motor vůbec po montáži spustit a začít přes notebook ladit, protože to nastavení od nich nebylo rozhodně optimální, ale právě proto je ten EFI kit udělaný tak, že si ho můžete sami nastavovat.
Naposledy upravil Ondra S. dne 4. 7. 2018 22:08, celkově upraveno 2
Nenávidím nesmyslná omezení, debilní zákony, buzeraci a hlupáky! Ramcově souhlasím s panem Jandou!
Ondra S.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 4. 7. 2018 22:03

Vydrz este 5 dni, nech sa to lahsie rata...

4 roky a 2 mesiace.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondra S. 4. 7. 2018 22:15

To není rozhodně tolik! Motorku sice mám už 4 roky, ale ze začátku jsem jezdil s původním membránovým karburátorem. Vstřikování jsem kupoval na aliexpressu a montoval před 1,5 rokem během zimy, abych to do jara měl provozuschopné. Teprve asi před rokem jsem si k tomu sehnal starý malý notebook, nainstaloval tam program ecocal, abych to mohl připojovat a softwarově ladit a od té doby si s tím hraju.
Problémem je, že jsem nato sám, protože tohle je už dost složité a opravdu není zas tak moc lidí, kteří by mě s tímto mohli poradit, nebo pomoct. To je také důvod, proč je to pro mně tak náročné, protože musím vše sám hledat na internetu a dělat a není s kým konzultovat.
Nenávidím nesmyslná omezení, debilní zákony, buzeraci a hlupáky! Ramcově souhlasím s panem Jandou!
Ondra S.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 5. 7. 2018 08:42

Když to tak čtu...nebylo lepší koupit hned něco, co funguje, než se srát s tím střepem? :D
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod glider 5. 7. 2018 09:02

To som pisal uz minule a Arni ma sprdol, ze niekto moze mat slepu ulicku ako konicek.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 5. 7. 2018 10:42

To je dobrá *****.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 5. 7. 2018 15:35

No ale, kdo z vás jste schopen si čipnout vlastní povoz?
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 5. 7. 2018 15:36

Proč bych to dělal?
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 5. 7. 2018 15:37

Abys z mála vymáčknul maximum.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 6. 7. 2018 00:57

Takhle začínají cesty k nákupu normální, spolehlivé motorky... Buď máš starý střep, který tě přestane bavit neustále opravovat, nebo máš mizerný krumpl, který tě taky přestane bavit neustále opravovat a upravovat aby to alespoň "tak nějak" fungovalo... A nakonec zakoupíš sobě normální tuctovou motorku novou nebo mladší, která bude fungovat a jezdit s tím že jí dáš jednou za rok pravidelnou údržbu, občas přezuješ pneumatiky, vyměníš brzdové segmenty, nebo namažeš řetěz :-)
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 6. 7. 2018 01:29

Namazat reraz by som mohol, pravda.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondra S. 7. 7. 2018 22:56

Tak cesta k nákupu normální spolehlivé motorky, že by měla začít právě tím, že se mi nedaří doladit vstřikování na motorro velas? Něco na tom je, protože mně to už poněkud rozčiluje, ale na druhé straně vím, že je to moje chyba a moje blbost, že to neumím nastavit. Nejvíce dává zabrat sladění krokového motorku volnoběhu, aby to nezlobilo v přechodových režimech

Nejvíce mne ale rozčiluje, protože vím, že ten hardware motorky je už celkem v pořádku, akorát jenom já to nejsem pořád schopen to nastavit. To jsem opravdu taková jitrnica? Blbý je hlavně to, že jsem se dostal na takovou úroveň, ze je opravdu málo lidí, kteří by mi s tím mohli poradit, nebo pomoci.
No tedy když už někdo je, třeba na automobilní škole, kde je relativní prostor pro takové experimenty a navic tam mají podobný software na ladění motorek, tak se jim do toho zase nechce, vymlouvají se, ošívají, no to je fakt hrozný a přitom tam mají vše potřebné. Teda myslím podobný software na ladění vstřikování, lidi, kteří se tím zabývají, motorovou brzdu na motocykly a nejsou tlačeni normohodinami, jako komerční servis, takže poměrně ideální stav.
Ondra S.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 8. 7. 2018 08:58

Ve fabrice to ladí tým inženýrů a dlouhodobě zkouší jak na sebe navázat regulační průběhy aby se to slušně chovalo,zbytečně nežralo a taky trochu jelo... Vzal sis velký sousto... Nechci nijak srážet tvoji invenci, ale tohle patrně není v silách byť cílevědomého a zaníceného, přesto stále samouka...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 8. 7. 2018 09:11

Jako hobby a zabiti casu dobry, ale od zacatku bylo jasny, ze k nakupu normalni motorky driv nebo pozdeji stejne dojde.
A ted je to na spadnuti.
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků