P: Citroën C8 2.0 HDi Exclusive

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 25. 6. 2018 10:37

Bal bych se turba co tam je daleko vic nez vstriku
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 25. 6. 2018 10:43

K86 píše:No ty jsi zase napsal slint :D

CR I. generace davaly na vstriky lehce 400 - 500tkm


Víš prd, kdo tam co kdy dal.

Tím neříkám, že tam musí zakukat zrovna tohle. Těch věcí může být spousta...

Je fakt, že teď ta cena odpovídá podobným kouskům, ale už zakukaným. Takže ta cena je výborná. Není to drahý.

:mrgreen:

Ono popravdě, kdyby to stočil... (tím nenabádám), tak bych tomu podle fotek ty km ani nehádal...

Ale máš pravdu, ve srovnání s tebou vím o ojetinách fakt prd... A ty si odborník na Fiaty a francouze, na rozdíl ode mne... Eurovany máš v malíku.

:mrgreen:

-- 25. 6. 2018 11:46 --

evlo píše:Bal bych se turba co tam je daleko vic nez vstriku

Tak turbo je relativně levně už řešitelné, to by asi nikoho nezruinovalo. Blbé by bylo, kdyby se k tomu přidaly další věci.
Pokud bych to chtěl nechat, smažil bych do toho VIF s tím, že by se vidělo, buď by to zakukalo o to dřív a nebo by to najelo dalších 300. Pokud bych s tím chtěl někam dál, asi bych nechal turbo repasnout/vyměnit do foršusu i s hadicema.

Rozvody podle toho kdy a z čeho byly dělaný. Je to auto za 1,5 průměrnýho platu.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod K86 25. 6. 2018 10:54

Ty jsi odbornik napric celym svetem, takze jakakoliv diskuze nema dal smysl, ale jsem rad, ze ti lezim v zaludku :D
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 25. 6. 2018 10:54

Turbo ale musis vyndat motor, nebo vyfuk a dalsi bordel proste, takze je to silene moc prace.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 25. 6. 2018 10:56

A ještě jedna věc. Tyhle auta jsou super, dokud fungují.

Když sem měl ještě Jumpyho, tak to auto fungovalo (bylo neporovnatelně jednodušší než toto) celkem v pohodě, ale třeba vyměnit spojku mi u toho auta už nechtěli udělat ani známí. Prý os...r strašnej a výsledek nejistej (že snad část převodovky ven, zarezlý nedemontovatelný šrouby)... Nějak sem se po tom nepídil (ve výsledku nebyl důvod, spojka občas jen trochu proklouzla, ale jinak pohoda, taky při tom hrozivém výkonu 70 koní se není čemu divit), ale pokud to tohle auto má řešené stejně jako předchůdce..., i když automat..., tak nevím. V tomto se až tak 100% nevyznám.


Jen říkám, že mechanický věci už mi na tom starém nikdo moc řešit nechtěl. Takže auto na dojetí. Kupoval sem ho tehdy za o něco málo víc, tak je to asi odpovídající....

Jen, že některý auta jsou fakt super jako nový, ale jako ojetiny za pár kaček už to není terno. Ale za ty prachy to asi za ten risk stojí.

-- 25. 6. 2018 11:57 --

evlo píše:Turbo ale musis vyndat motor, nebo vyfuk a dalsi bordel proste, takze je to silene moc prace.

No o tom píšu pod tebou... Stejná zkušenost s předchůdcem se vším. Na všechno předepsané montážní otvory pro Vietnamky atd...

Chce to nějakýho šikovnýho kluka, co ty auta zná a nebojí se toho, a pak je to fakt super kauf.

-- 25. 6. 2018 11:59 --

K86 píše:Ty jsi odbornik napric celym svetem, takze jakakoliv diskuze nema dal smysl, ale jsem rad, ze ti lezim v zaludku :D


Nefandi si.

Mně tady tak nějak trošinku leží v žaludku jediná osoba... a do té ty máš hodně daleko. Proti ni si takový milý občasný pobaveníčko, nikoliv permanentní osina v zadku... Ty si pro mne příjemný, vtipný, hošík s občas zajímavým názorem... a neméně zajímavým pravidelně se opakujícím úletem...
:mrgreen:
Naposledy upravil maincoonsback dne 25. 6. 2018 11:02, celkově upraveno 1
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod evlo 25. 6. 2018 11:01

A kdyz bys chtel byt just hnusny, tak Espas i Phedra, nebo jak se lancia jmenuje, maj hezci vnitrky.

Automat je lepsi nez manual v odolnosti, da se tam docela normalne i vymenit olej, takze narozdil od manalu by mel byt ok.
Naposledy upravil evlo dne 25. 6. 2018 11:04, celkově upraveno 1
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 25. 6. 2018 11:03

Phedra (Lancie) a Ulysse (Fiat)...

Jo Lancie je krásná..., o dost..., ale to je u těchto aut v této ceně jedno. Fiat měl pro mne nejhezčí předek. Ten Citroení je takový amorfní... Ale dá se přežít.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod evlo 25. 6. 2018 11:05

Tak kdyz mas mechanika co to dava a umi, tak si muzes klidne koupit bently turbo R apod. Ale realita asi nebude takova, ze by ho kazdy mel.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 25. 6. 2018 11:06

evlo píše:Automat je lepsi nez manual v odolnosti, da se tam docela normalne i vymenit olej, takze narozdil od manalu by mel byt ok.


V tomto případě 100%. Tady to není vada, ani náhodou. Proto sem psal, že u manuálu by přibyl další problém s tou spojkou... nejspíš.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod alfas123 29. 6. 2018 15:59

Pekne som si tymto zverejnenim super ceny zavaril.

Cena je platna do 30.6., potom uz zas bude trhova...
alfas123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod metyn 29. 6. 2018 19:23

foto najdu kde??? Meta
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 29. 6. 2018 19:24

V Bučovicách na obecním úřadě na vývěsní desce.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 29. 6. 2018 19:26

dík pyčo, nefšiml sem si že je to jeho niť, no , to sa stává a aj v lepších rodinách, :-), Meta
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod alfas123 26. 7. 2018 13:58

...up
alfas123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Arnie J 26. 7. 2018 13:59

kecáš :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků