Golf VII

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod hopa26 14. 6. 2018 09:55

Paradni,gratulace.
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Olsztyn 14. 6. 2018 10:02

Tomanr: Hmm to ne
Hopa: Díky
Olsztyn
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 14. 6. 2018 10:27

Mas 5 alebo 7 miestnu verziu?
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 14. 6. 2018 10:32

pěkné pěkné, nechť slouží!
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Olsztyn 14. 6. 2018 10:37

pětimístný
Díky

tomanr: ty máš tu 5008 v popisku už objednanou? Not my style, ale spíš ze zvědavosti kolik % lze srazit jestli to není tajné? Tu 1.6ku už vychytali nebo je to nový motor?
Olsztyn
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 14. 6. 2018 11:06

Objednavka az o mesiac. Este nemaju cennik. Zatial mi predajci predbezne dali iba presne taku cenu ako je v konfiguratore, su tam zahrnute uz nejake 2 bonusy (na tu staru 1.6).

Mala by to uz byt tretia verzia tej prvej problematickej 1.6, takze to snad bude ok.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 15. 6. 2018 10:56

Kamera objednana,ve stredu jdu na montaz. Poresil jsem i ten prach na panelu,zakoupil jsem extra prachovku od Liefhaitu ,antistatickou a povrch radia i okolni klavirni lak je opet cisty.Sice mam vysvac s nastavcem ,na kterem jsou stetiny,ale nechci to mit podrapany. Takze to jen prebehnu a je to ve vuni.Mikrohadrikum moc neverim,detailisti tvrdej ze se to poskrabe i kdyz je clovek opatrny.
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 15. 6. 2018 11:42

Nojo, nová doba, někdo už tu taky vybíral auto podle toho, jestli si na dotykáči zobrazí info z mobilu, takže asi dobrá zpráva, že to funguje :D
Čili congrats
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 15. 6. 2018 11:49

HF mi funguje i s hloupou nokii,vic nepotrebuju.Ten prach mi vadil,mam rad cisty auto. :)
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 15. 6. 2018 11:49

hopa26 píše:Kamera objednana,ve stredu jdu na montaz. Poresil jsem i ten prach na panelu,zakoupil jsem extra prachovku od Liefhaitu ,antistatickou a povrch radia i okolni klavirni lak je opet cisty.Sice mam vysvac s nastavcem ,na kterem jsou stetiny,ale nechci to mit podrapany. Takze to jen prebehnu a je to ve vuni.Mikrohadrikum moc neverim,detailisti tvrdej ze se to poskrabe i kdyz je clovek opatrny.


Ten kto kupi po tebe auto bude mat radost. Ja len obcas zotriem prach rukavom.
Naposledy upravil tomanr dne 15. 6. 2018 12:25, celkově upraveno 1
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 15. 6. 2018 12:25

taky tak :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 15. 6. 2018 12:41

až bude hopa Golfa prodávat, tak se snad přihlásím, pokud budu zrovna mít chuť řešit auta :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 15. 6. 2018 12:45

Ono, keby som jazdil na ňom bez deciek aj ja by som sa viac staral. Ale keď decká všetko zašpinia a okopu, nemá zmysel sa s tým príliš piplat. Nekupovať príliš drahé autá na svoje možnosti a častejšie meniť.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 15. 6. 2018 12:57

Hele jasny,manzelky Honda i kdyz ji luxuju a myju je proste auto pro rodinu.Nemozne to udrzet ve stopro stavu.Deti neprekracujou prah,neoklepou si boty,bastej rohliky .

Ja mam luxus v tom,ze jezdim uplne sam 99,9 procent casu.Takze si davam pozor.Zastavim si doma tak,abych si nenanosil bordel do auta,v praci parkuji pod pristreskem a mam tam polozenou i rohozku,tzn nez vlezu do auta ocistim si boty.Doma mam v garazi vysavac z Lidlu,auto si luxuju,nejim v nem.
Aktualne je najeto asi 1100km,uz jsem si objednal olej plus filtr a ve 3 tisich to vymenim.Dival jsem se na merku,je to presne mezi kozy,nesm rdi to benzinem. :)
Nejsem zadny pedant,nebo otrok auta-proste mi to prijde fajn se o kchar starat.

K montazi kamery mam slibeno,ze muzu byt u auta,tak neco nafotim a dam report.
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 15. 6. 2018 13:01

Kolega mal takto novu A6 s V6 a bledym interierom. Po 5 rokoch vyzerala uplne rovnako. Potom sa mu narodili dvojicky. Ktovie ako to auto vyzera teraz.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků