Mazda Skyactiv nafta v oleji

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 14. 6. 2018 09:25

Znalecky posudek v CR je nicmene jen takova hra, protoze protistrana si pripravi posudek co bude rikat presne to co oni ... been there :D

Nevim teda co exBurn resil, ale zajimave, ze to vubec resila autombilka, a ne jen pre-prodejci.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod agathodaimon 14. 6. 2018 18:27

MELLO píše:Víme, maximálně ti naserou do krku.


To udělají práci za tebe 8-D
kolik piv vypiješ tolikrát jsi člověkem.
Die With Beer In My Hand
agathodaimon
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 14. 6. 2018 18:35

MELLO píše:
goes píše:ex: uprimne lito mi ho bylo chvili, ale za to jak se chova a co dela apod. jsem presel do roviny toho, ze mu to preju, bo takovi si proste nic jineho nezaslouzi.



+1

+1
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 14. 6. 2018 18:40

Rad ctu tyhle goesovi zakonny postupy,varianty,zkusenosti.
Realne si uvedomuji ,jak moc je clovek v pi ci,pokud je jednotlivec,nema volny kacky ,znamosti,plus kdyz vidim nektere rozsudky ktere nejsou "tak nejak po lidsku" ,jak dlouho se to tahne ..... mne by strasne sr alo se s tim tak dlouho uzirat.
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 14. 6. 2018 18:42

A je vůbec u auta zarucovana nejaka zivotnost? Když se den po zaruce posere celej motor, tak je to podle mne uplne v poradku, proste se spotreboval a majitel si muze koupit novy a jezdit dal. Prece nikdo nekupuje věci s tim, ze nemaji konstrukcni vady, pokud se to posere v zaruce, resi to výrobce, pokud po zaruce, je proste konec zivotnosti. Okcak si mel nechat udelat GO nebo koupit novej motor a spokojene jezdit. Ja zas uz budu kupovat radsi stary dobry auta, když se spotrebuje, tak ho zahodim a koupim další. IMHO to za zadny nervy nestoji.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 6. 2018 18:49

hopa26 píše:Rad ctu tyhle goesovi zakonny postupy,varianty,zkusenosti.
Realne si uvedomuji ,jak moc je clovek v pi ci,pokud je jednotlivec,nema volny kacky ,znamosti,plus kdyz vidim nektere rozsudky ktere nejsou "tak nejak po lidsku" ,jak dlouho se to tahne ..... mne by strasne sr alo se s tim tak dlouho uzirat.


dekuji za uznani :)

-- 14. 6. 2018 19:50 --

JardaB píše:A je vůbec u auta zarucovana nejaka zivotnost? Když se den po zaruce posere celej motor, tak je to podle mne uplne v poradku, proste se spotreboval a majitel si muze koupit novy a jezdit dal. Prece nikdo nekupuje věci s tim, ze nemaji konstrukcni vady, pokud se to posere v zaruce, resi to výrobce, pokud po zaruce, je proste konec zivotnosti. Okcak si mel nechat udelat GO nebo koupit novej motor a spokojene jezdit. Ja zas uz budu kupovat radsi stary dobry auta, když se spotrebuje, tak ho zahodim a koupim další. IMHO to za zadny nervy nestoji.


no po dobu zaruky a to jeste nesmi byt spotrebak :) treba toyota u baterek rika, ze vydrzi celou zivotnost auta nebo 100 000 km :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Lukas063 14. 6. 2018 20:04

to je pěkně řečeno :-)
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 14. 6. 2018 23:02

Já mu to psal dávno, a to nejsem nastrčenej agent mazdy a beru to od mazdy jako velkej fail (ten motor) a zmrďárnu (to jak se k tomu staví): Měnit volej co 8 tkm, trochu to ojezdit a po nějakých 4-5 letech prodat. Lepší řešení bohužel nevidím. Soudit se s molochem, zvlášť tím způsobem, jaký zatím předvádí, to je akorát ztráta peněz a energie. A o tu energii jde především. Vždyť život máme jen jeden, a co jsem pochopil, tak káčko už není nejmladší :hm
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifJohn 15. 6. 2018 07:26

Tady uz od pocatku byla spatna myslenka. Koupim Mazdu v nafte :D Tak priste at si koupi treba starou 1.4TSi od VW. Tam se do najeti 100000Km menil motor i 3x. Proste to tak je. Vlci vyji a karavana jede dal.
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod smíchov 15. 6. 2018 09:09

Arnie J píše:Já mu to psal dávno, a to nejsem nastrčenej agent mazdy a beru to od mazdy jako velkej fail (ten motor) a zmrďárnu (to jak se k tomu staví): Měnit volej co 8 tkm, trochu to ojezdit a po nějakých 4-5 letech prodat. Lepší řešení bohužel nevidím. Soudit se s molochem, zvlášť tím způsobem, jaký zatím předvádí, to je akorát ztráta peněz a energie. A o tu energii jde především. Vždyť život máme jen jeden, a co jsem pochopil, tak káčko už není nejmladší :hm

No nevím, kdyby dal na tebe tak dopadne asi tak:
Jen co to prodá tak se u nového majitele vyskytne to co tady popsal Shr3k:
shr3k napsal: ↑
No nevím jak tobě, ale mně CarGarantie zaplatila dobrovolnou výměnu vačky, vahadel, podložek, matic a vysokotlakých trubek.
A v tu ránu má problém s novým majitelem auta a ten ho bude třeba žalovat.
A je opět u soudu. A nejlepší na tom bude to jak říká okcak, šmejdi z Mazdy budou vysmátí. A keci sherifjohna o špatné myšlence nehodlám komentovat, to je pod úroveň zdravého myšlení.
smíchov
Nováček

Odeslat příspěvekod SerifJohn 15. 6. 2018 09:29

Je to k *****.... to chapu. Ale moje benzonova Mazda je nejlepsi auto, co jsem kdy mel. 0 reklamaci za 4 roky :)
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 15. 6. 2018 10:53

lepší kus
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 15. 6. 2018 12:25

menej narocny majitel, ale tak nie kazdy riec pixoviny a verim ze vazny problem mat nemusel
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Arnie J 15. 6. 2018 12:26

to bych tak nějak u mazdy očekával, že nebude mít vážné problémy
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 15. 6. 2018 15:14

to asi kazdy, ale dost ludi je prekvapenych, ze tomu tak nieje
MirecBA
Guru

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron