Koncern Fiat - novinky, aktuality

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod glider 14. 6. 2018 09:28

Test 124ky od Rasta
https://youtu.be/lRQY64aCQkI
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 14. 6. 2018 10:15

je v tom testu krásně vidět, že všechno to dobré je tam od Mazdy :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 14. 6. 2018 11:42

MV_cz píše:
maincoonsback píše:Jj. Tak určitě.
Ale je fakt, že už se na Fiat taky těším. Ale sem si jistý, že to dámské přirození bude zase vyřvávat, že to je Japonec...

Si nepomůžes...
:-)

kupuješ 124ku?



Jop, je to v tuto chvíli poslední auto na trhu, za které jsem ochoten utratit peníze ještě před tím než budou už jen samé s..y alá Kodiaq a spol.. Ale prve musím prodat Hondu. Takže příští rok, pokud by však byly nějaké zprávy o tom, že by končili výrobu, nebo se objevila nabídka co by nešla odmítnout, koupím to dřív. Kabrio chci už delší dobu, holky pomalu rostou, tak nastala rel. správná doba. S ohledem na to, kolik má najeto Honda je to ideální volba (bude mít 9000 km/2 roky). To auto už budu mít na doživotí... Snad se nic extra měnit nebude, co by mi do toho hodilo vidle. Chci to nechat na zimu, je lepší vyjednávací pozice a víc skladových aut. Teď to frčí...

Předpokládám, že to mají Italové pořešené, že to nebude reznout (občas bude muset ven asi i v zimě), co se funkce týká, Fiat i Mazda všechno sem měl se vším mám zkušenosti a je to CAJK.

Ještě se má teda objevit ta nová Alfa...
:D
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 14. 6. 2018 11:50

kup spider, já koupím miatu a budem dělat srazy italsko-japonského přátelství :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 14. 6. 2018 11:59

Šikmooký Ital :hm
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 14. 6. 2018 12:04

Arnie J píše:kup spider, já koupím miatu a budem dělat srazy italsko-japonského přátelství :D

S tím počítám...
Ale musíš koupit 2,0 (jinak budeš brzdit)...

(o tom to není, jen blbé rejpnutí)...

-- 14. 6. 2018 13:05 --

polda píše:Šikmooký Ital :hm


Víš, že dost prvních japonských aut (neříkám všechny) byly v základu Fiaty... Něco byly i ameriky, ale Fiat by se taky našel...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod garážmistr 14. 6. 2018 12:11

Arnie J píše:kup spider, já koupím miatu a budem dělat srazy italsko-japonského přátelství :D


To bude určitě moc dobře fungovat.

Arnie J píše:je v tom testu krásně vidět, že všechno to dobré je tam od Mazdy :)
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nekenieh 14. 6. 2018 12:15

Závidím chlapci. Já to se svou výškou zkoušel a ani se mi nepodařilo nastoupit.
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod Arnie J 14. 6. 2018 12:17

Tak Wolff je o hlavu větší než kýbl a já o 1 cm vyšší než on
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 14. 6. 2018 12:21

2Wollf V zimě bych s tím do sněhu a soli teda fakt nevyjel......a taky má to zadek. To bych na zimu pořídil nějakou "jebku" a jezdil s ní. Pokud ti teda nejde o machrindex, ale na ten bych hodil těžkej bobek, bo každý jaro bude vše jinak a ta změna bude hodně příjemná a budeš se mít na co těšit.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod maincoonsback 14. 6. 2018 12:40

Arnie J píše:Tak Wolff je o hlavu větší než kýbl a já o 1 cm vyšší než on

:-)

-- 14. 6. 2018 13:46 --

T.E.CH píše:2Wollf V zimě bych s tím do sněhu a soli teda fakt nevyjel......a taky má to zadek. To bych na zimu pořídil nějakou "jebku" a jezdil s ní. Pokud ti teda nejde o machrindex, ale na ten bych hodil těžkej bobek, bo každý jaro bude vše jinak a ta změna bude hodně příjemná a budeš se mít na co těšit.


Tak do sněhu s tím vyjíždět nebudu... (nekupoval bych ani zimní sadu). To si vemu Peugeota a nebo zosnuju jednání doma. Spíš jako prostě v zimě... zima (teplota)... Léto... kamkoliv, třeba jen výlet, dál... Po městě stále přednost skůtr... Tohle mám jasné.

Tohle auto je jediný důvod proč nemám motorku. Chci jedno z toho.. a tohle hraje prim. Prostě si chci udělat radost, jak už nebudu muset řešit jen holky.

Koupil sem Hondu, kvůli 5 místům a dveřím. Dnes už vím, že to nepotřebuju...(pokud se zásadně nezmění situace po mateřské). Klidně na zimu, když nebude zbytí koupím něco jako Ignis 4X4, Pandu 4x4 a nebo zase F500 nebo tak. Může to být i lehce jeté.

124 zůstane už jako rodinná relikvie. :mrgreen:

Jinak... Byl sem samozřejmě už v Motortecu a jen dostat vytištěný ceník byla otázka 15 minut, než někdo došel (katalogový list ani černobílý na papíře není) a vytiskl ho. Jako, pro mne už je návštěva Motortecu po zkušenostech v Peugeotu prostě tortura (jediný opáčko si občas dávám u Hondy, ale tam tomu dají vždycky ten správný punc prémiovosti)...

Měli tam zrovna jeden červený i ve vnitř s uloženou fakturou... Mám ji vyfocenou... a cena tam byla mooooc pěkná... (jediné co nevím jestli s DPH a nebo bez, to se dá dopočíst). Tak sem zvědavý kolik pak na mne budou zkoušet. Tahle cesta je pro mne schůdná proto, že vím, že to auto už mi zůstane... Jinak téměř vše na objednávku, na skladech toho moc není.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod T.E.CH 14. 6. 2018 13:15

Motorka se tímhle nahradit nedá.To si nenamlouvej.....spiše doplnit a nebo ke stáru, když neudržíś rovnováhu a moč. :mrgreen:
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod maincoonsback 14. 6. 2018 13:25

No tam já už mířím... (chtě nechtě)...
:-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod T.E.CH 14. 6. 2018 13:35

To všichni....občas otačím trenky.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Nekenieh 14. 6. 2018 13:40

Jsou 4 kombinace, rub-líc a předek-zadek. Takže to vystačí na měsíc. To jen takové upozornění pro začátečníky :-D
Nekenieh
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků