Pryč

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod powerball 13. 6. 2018 21:43

PeTr7650 píše:Neni to Sauron? I kdyz ten by objel Iran za tyden :-D
Nechtel bych travit takovou dobu v aute, co neni ani komfortni, ani zabavne . . jen koncentrovana nuda

jo presne sem si vzpomnel na ten jeho napad objet australia kolem dokola za tejden nebo co to tady kdysi vymejslel :D
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 13. 6. 2018 21:44

lu.kas píše:V Íránu bych nechtěl trávit čas za volantem žádnýho auta. Tamní provoz je fakt šílenost, oproti tomu Gruzie je naprosto klidná a pravidla dodržující země. A takovej Vietnam vlastně taky.
Teda mluvím o městech, mimo města se tam jezdí pohodově.

Navíc oktávka je v Íránu děsně velká. Tam většina aut jsou místní ***** velikostně na úrovni fabie I. A "větší auta" (taxíky atd.) na úrovni fabie I sedan. :D

ja bych si to hrozne chtel zkusit tam ridit :)) na balkansko-tureckej vychodni styl uz sem si zvyknul za ty dva mesice a jezdi se mi tady vlastne lip nez u nas, ale verim ze Iran je uplne jina liga.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 13. 6. 2018 21:54

Já si to zkusil. Mísňák u kterýho jsme spali mě vzal večer do čajovny, bavili jsme se právě o tom řízení a on pak cestou zpátky v noci, jestli si to chci zkusit.
Ulice už byly téměř prázdný, tak to šlo. Jenom křižovatky byly hodně zajímavý no, odbočování vlevo vyžadovalo velkou kreativitu a míjení jiných aut o centimetry je tam standard.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 13. 6. 2018 21:56

Tak se zas ukazalo, ze ty jsi taky z tech chuji, co pro odboceni potrebuji kilometr volne silnice a akorat zdrzuji provoz.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 13. 6. 2018 21:57

Ale neboj, takovych je vetsina, proto jsou tu taky vsude furt zacpy.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 13. 6. 2018 21:58

Ja bych se ani nedivil, kdyz v iranu taky na kazdym kousku silnice umele vymoly v podobe "zpomalovacich" prahu
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 13. 6. 2018 22:07

Tak to samozřejmě taky.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 13. 6. 2018 22:07

me nejvic sere pri rizeni v tehle vychodnich zemich ve mestech jak ty lidi lezou pod kola :( na to sem si porad nezvykl a mam z toho nervy protoze fakt nechci tady nekoho prejet, ale proste jedu a lidi proste jdou do silnice primo pred auto.jasne ze nechtej umrit takze vzdycky zastavej treba 3cm vedle auta a pockaj az prejedu, ale fakt to nemam rad.naopak mam rad treba vjizdeni z vedlejsi na hlavni.proste se tam clovek nasere na hulvata pred naky rozjety auto a vyreseno.to je jedna z veci co sem se tady naucil protoze jinak se nelze pripojit na hlavni.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 13. 6. 2018 22:10

Ja to vjizdeni na hlavni tak delam i v CR no, to jsem zvedavej, jestli si vsimnu, ze je neco jinak, az tam pojedu.
Naposledy upravil evlo dne 13. 6. 2018 22:11, celkově upraveno 1
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 13. 6. 2018 22:11

myslim ze ne :))
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 14. 6. 2018 02:41

powerball píše:
PeTr7650 píše:Neni to Sauron? I kdyz ten by objel Iran za tyden :-D
Nechtel bych travit takovou dobu v aute, co neni ani komfortni, ani zabavne . . jen koncentrovana nuda

jo presne sem si vzpomnel na ten jeho napad objet australia kolem dokola za tejden nebo co to tady kdysi vymejslel :D

Jj :D
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 14. 6. 2018 02:43

Moucha píše:16 dní, 13tis km s O3fl 1.0TSI

https://www.novinky.cz/auto/474857-hora ... iranu.html

To bych si skusil. Najs.

Pojdwm sa do Hjonde spytat ci daju i30.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 14. 6. 2018 02:47

Puvodne jsem tam chtel neco o i30 dopsat, ale uz jsem nechtel vysirat :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 14. 6. 2018 02:51

Pogooglim fotky i30 a napisem tam, ze som s tym presiel do Australie za 6,4l/100.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 14. 6. 2018 10:13

Jak se v té Octě vyspali 4 lidi?
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků