Další co to měl v ruce

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 13. 6. 2018 16:38

jo lidi jsou hyeny :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EL_XEL 13. 6. 2018 16:45

Jenom taková poznámka k tomu nechávání děcka v autě. To přece nikdo normální nemůže udělat, ani když jde na minutu chcát na hajzl do Tesca. Vždycky je tu, byť malá, pravděpodobnost, že na tom hajzlu uklouzne, dá si ránu do řepy, a je mimo. Já bych si to riziko na triko nevzal, že se k tomu děcku nevrátím.
Duševně choré tučňák.
EL_XEL
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 13. 6. 2018 16:49

tos_ píše:evlo mlží, byly to micheliny, kola jsem nahodil včera, značku mam přehozenou dlouho. Vletěl jsem na mokru do zatáčky, neznajíce jejich vlastnosti, a už to bylo.

Plechy vem čert...hlavně že seš cajk.
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod Lukas063 13. 6. 2018 16:50

přesně tak
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 13. 6. 2018 17:03

EL_XEL píše:Jenom taková poznámka k tomu nechávání děcka v autě. To přece nikdo normální nemůže udělat, ani když jde na minutu chcát na hajzl do Tesca. Vždycky je tu, byť malá, pravděpodobnost, že na tom hajzlu uklouzne, dá si ránu do řepy, a je mimo. Já bych si to riziko na triko nevzal, že se k tomu děcku nevrátím.

sorry, ale tohle mi přijde docela uhozený :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 13. 6. 2018 17:05

EL_XEL píše:Jenom taková poznámka k tomu nechávání děcka v autě. To přece nikdo normální nemůže udělat, ani když jde na minutu chcát na hajzl do Tesca. Vždycky je tu, byť malá, pravděpodobnost, že na tom hajzlu uklouzne, dá si ránu do řepy, a je mimo. Já bych si to riziko na triko nevzal, že se k tomu děcku nevrátím.

To můžeš taky děcko přikurtovat před garáží do sedačky a zjistit, že klíče máš v garáží. Tam na tebe spadnou vrata ...
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 6. 2018 17:05

jako ma to neco do sebe... jako jit do teska chcat beru ho sebou, ale v urcitych pripadech bych ho tam nechal. taky kdyz dojedeme domu a spi, tak jdeme do baraku a on tam je nez se probudi... taky se muze neco stat...
anonymni

Odeslat příspěvekod EL_XEL 13. 6. 2018 17:16

Tak samozřejmě, že je to o pravděpodobnosti, že se něco stane, každý to halt klade někam jinam - pro někoho to je „desetiminutový nákup“ (a co když bude fronta u pokladny…), pro mě třeba i to chcaní. Pokud si prostě budu myslet, že hrozí nezanedbatelné riziko, že tam to děcko může zůstat sedět, tak v tom autě prostě sedět nezůstane.

To jsou pak takové ty úvahy „vždyť je to jenom na chvilku, to je v cajku“, které jsou nebezpečné.
Duševně choré tučňák.
EL_XEL
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 13. 6. 2018 17:39

Ja bych to neudelal, ze bych se strasne bal o unos toho ditete a ne treba primo planovany, obcas zlodeji svihnou auto i s ditetem.
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 13. 6. 2018 17:43

+100
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 13. 6. 2018 18:11

Kua kde je to video? To chci videt, cizi nestesti... znate to :-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 13. 6. 2018 18:43

tos_ píše:evlo mlží, byly to micheliny, kola jsem nahodil včera, značku mam přehozenou dlouho. Vletěl jsem na mokru do zatáčky, neznajíce jejich vlastnosti, a už to bylo.

Takze totalka?
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 13. 6. 2018 18:55

Pojištěné to asi neměl, co?
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 6. 2018 19:05

Totálka, jak to dostalo pecku mezi dveře a blatník tak je to krásně ohnutý :-) Havarijko off, nebudu dávat 35k ročně za auto, který stálo 50k.
anonymni

Odeslat příspěvekod JardaB 13. 6. 2018 19:16

Tak IMHO by to slo nejak vyklepat, ne? Stejne je to auto na zabavu a ne na paradu. Ja bych to urcite zkusil nejak porovnat a cajk.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků