On board kamera

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Vagi 19. 5. 2018 11:29

Škoda, že nemám v dohledné době cestu do Brna...
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod Anonymni 19. 5. 2018 11:34

Dyt na to nespecham...
Anonymni

Odeslat příspěvekod robbert 19. 5. 2018 11:43

Maty: proč si nedáš zásuvku pod palubní desku? Sepne se ti až po startu a dráty vůbec nejsou vidět. Mám to tak u všech aut.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 5. 2018 11:43

A není to zbytečné?
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 19. 5. 2018 11:46

robbert píše:Maty: proč si nedáš zásuvku pod palubní desku? Sepne se ti až po startu a dráty vůbec nejsou vidět. Mám to tak u všech aut.

Asi moc nerozumim, jako prodluzku zastrcky nekam pod palubku? Kuga nema na kraji hranu, je tam ten plast nejak podivne jednolity :hm leda to nejak prelepit paskou.. hlavne se mi s tim nechce.. :-S
Anonymni

Odeslat příspěvekod evlo 19. 5. 2018 11:46

Tak je to perfekcionizmus dost, realne pak instalace zabere hodinu, protoze tohle a ono a jak to uchytit at to nerachta.

Obvykle se to dela odbockou na pojistku.

-- 19. 5. 2018 12:47 --

ukaz fotku jak to ta kuga ma, ne?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 19. 5. 2018 11:48

Odpo jedem do brna tak to cvaknu
Anonymni

Odeslat příspěvekod robbert 19. 5. 2018 12:23

Evlo ti píše. Připojíš si novou zásuvku na spínanou pojistku a je to.
Jaká hrana? Kde hrana?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 5. 2018 12:49

Kdo to nepochopil?
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 19. 5. 2018 12:50

robbert píše:Maty: proč si nedáš zásuvku pod palubní desku? Sepne se ti až po startu a dráty vůbec nejsou vidět. Mám to tak u všech aut.

Myslím, že montáž kamery natvrdo si užil dost v oktě :nenapadne
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 19. 5. 2018 12:51

Podle me mysli sloupek nebo stropnici, jinak neni potreba delat vylozene zasuvku, ja mam takove cinske 12v to 5v desticky se sroubovacimi terminaly, tak kuchnu usb kabel, ***** a je to, daleko mensi nez zasuvka, VHB prilepim nekam blizko, zem na kastli, jasne, jde mit hotovo za 20 minut, ale poradne to udelat je fakt na hodku. Ale ja jsem idiot, ze a resim i takove veci aby usb kabel nebyl v ceste bocnim airbagum, coz kdyz to narves za sloupek, tak nevis, a ty airbagy jsou odpalene i tak, ze berou v ptaz ze naraz do auta bude ze strany, tak lepsi kdyz jim nic do cesty nepujde.

-- 19. 5. 2018 13:52 --

MV_cz píše:
robbert píše:Maty: proč si nedáš zásuvku pod palubní desku? Sepne se ti až po startu a dráty vůbec nejsou vidět. Mám to tak u všech aut.

Myslím, že montáž kamery natvrdo si užil dost v oktě :nenapadne

Vsak to dal do servisu, ne? :D
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 19. 5. 2018 13:02

jojo však jo :D
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 19. 5. 2018 13:41

Však když si vybere ten nejdražší servis. Diví se tomu někdo?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 19. 5. 2018 13:43

lexx nebo kdo to do me pycoval se musi tuze divit
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 19. 5. 2018 15:59

Tak prominte, ze jsem veril, ze kdyz to dam do nejvetsi skodovky v brne, budu s instalaci spokojen.. co jsem si po te zkusenosti odnesl?

1. Jsou to lempli
2. Pokazili mi radio
3. Kdyz jsem to reklamoval, tak mi nabidli, ze mi to vymontuji.. vic nemuzou udelat..
4. Naprosto arogsntni pristup a ros v brne pro me skoncil..

-- 19. 5. 2018 17:01 --

Jo zapomnel jsem to vyfotit ale je to jedno, tu kameru tam davat nebudu stejne.. kdyz otevru dvere, tak rekneme tam kde byva normalne zdirka na klic k uzamknuti airbagu, tak tam je spara mezi plastem palubni desky a dverma, tady je to jeden monolit, je to kus plastu asi 20cm na vysku kdy kdyz vsechno nacpu pod tapec tak a sloupek ok, u celniho skla nacpat do spary a tahat smerem ke dverim a jak jdu pak dolu podel dveri, tak chybi spara, pak uz by to kleslo dolu pod koberec a zas nahoru k zapalovaci.. ale to je fuk, proste to tam nechci, hotovo dvacet
Anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků