Rychlodotazy č. 2

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MgX 13. 3. 2018 18:01

Jestli Tě to štve, napiš moderátorovi dockalackovi, že se nechceš hádat, ale bohužel onen uživatel je spíše než rádce, tak provokatér.

BAN lze udělit lokálně, ale také na celé SF. Jde o to, zda by zrovna v tomto případě byl BAN na SF adekvátním trestem. Jinak jsem to celé nečetl, nevím o co go...

//mimochodem, reagovat na provokatéra se dá i bez zbytečné vulgarity. Takto nahráváš do karet mu.
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 13. 3. 2018 18:16

Kdybys tam, Maxime, radši nějakýmu adminoj napsal, než tohle...
Majkl
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.II 13. 3. 2018 18:36

Můžeme tam trochu zatrollit
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 13. 3. 2018 19:00

večer se tam podívám :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.II 13. 3. 2018 19:13

Už to tam promajzli
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 13. 3. 2018 19:20

opasino na MM píše:Pánové, zejména cardi, stillmann, miromen4, zklidněte to tu. Ty nesmyslnou debatu plnou osočování a urážek jsem smazal, sem to nepatří. Reakce na tento příspěvek netřeba. Díky za pochopení.


Tak pokud zůstane pouze u editace textu, pak je vidět, že opasino zachoval odstup, nadhled a klid.
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 13. 3. 2018 19:47

Majkl píše:Kdybys tam, Maxime, radši nějakýmu adminoj napsal, než tohle...

Omlouvám se, ale vážně mě to tam vytočilo... Všechno tam hrozně hrotí, ale jeho tam vůbec neřeší.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 13. 3. 2018 19:56

Někdy je těžké se přizpůsobit jinému chodu fóra - bohužel. Tamní místní s tím problém nemají. Jsi zvyklý na zdejší netypickou volnost a jinde Ti to přijde utažené. Netvrdím, že nemáš v něčem pravdu, ale věci lze řešit mnoha různými způsoby. Někam vlítnout a hned tam nasadit vulgární „přízvuk“ asi není zrovna správný styl.

Já takto dostal na zcela jiném fóru trest jen za to, že jsem si dovolil citovat příspěvek, který ani nebyl bezprostředně předcházející. Udělal jsem to z důvodu vyšší přehlednosti v diskuzi. A měl jsem trest. Ne, nebylo to na SF. Samozřejmě jsem napsal tamnímu administrátorovi, nechť se podívá, proč jsem příspěvek citoval. Ale měl svoji verzi příběhu. Teoreticky na to má právo. Jeho písek, jeho bábovičky. Z druhé strany jsem z komunikace vytušil, že si sám není zcela jist, reagoval spíše v určitém návalu potřeby něco řešit, než se zamyslet a pak rozdávat tresty. Stává se, byť by nemělo.
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikey89 13. 3. 2018 19:57

A to i ostatní koutky SF se takhle aktivně moderují? To pak musí garáž vypadat jako internetová divočina :D
'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Insomniak roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 13. 3. 2018 20:11

Někdy někde leze moderování na mozek. Zářným příkladem je fórum na kia-club.org. Tam je to teprve špína...
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 13. 3. 2018 20:25

Fórum na mobilmanii je takovej malej pracovní lágr, když je příspěvěk jen trochu offtopic, je nemilosrdně zmoderován. Gruppenführer Fíla to tam kostí padni komu padni.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 13. 3. 2018 20:41

m.a.x.i.m.u.s píše:Omlouvám se

V pořádku, ať už se to neopakuje.
Majkl
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 13. 3. 2018 20:42

yndezit píše:Fórum na mobilmanii je takovej malej pracovní lágr, když je příspěvěk jen trochu offtopic, je nemilosrdně zmoderován. Gruppenführer Fíla to tam kostí padni komu padni.

Tys tam hodně dlouho nebyl, že?
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 13. 3. 2018 20:43

Ne. Odešel jsem abych se nevrátil.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 13. 3. 2018 20:56

OK. V době, kdy jsi tam ještě psal, již Fíla nebyl moderátor. Snad se nepletu.
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků