Rychlodotazy č. 2

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod glider 9. 3. 2018 23:03

kembuaa píše:
powerball píše:jo vsak streetview ma vymazany znacky a ksichty vsude po svete.stejne to nechapu.vsak to natacim pro osobni potrebu.fotit se v rakousku muze nebo je to taky zakazany kvuli ochrane osobnich udaju?

S focením to bude obdobný. Pro osobní potřebu můžeš, ale jakmile by tě napadlo to zveřejnit, tak tě zavřou až zčernáš. Četl jsem o nějakém případu, kdy tam řidič měl záznam, který prokazoval jeho nevinu, ale nesměl ho použít bez rozmazání identifikačních údajů, tak to udělal, předal soudu a ten důkaz nepřijal, protože se záznamem bylo manipulováno. Kdyby s ním ale borec nemanipuloval, tak by byl okamžitě obviněn z porušování nějakýho toho zákona na ochranu osobních údajů a hrozilo by mu mimo jiné až 10k eur pokuta.

Prd.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 9. 3. 2018 23:05

powerball píše:ja tam jedu do lazni.to budu hlavne asi pit tu hnusnou vodu,cvicit se staryma babama a koupat se v nakejch tech jejich vanach nebo co se tam vlastne dela.

Tam jsem byl před pár lety taky na měsíc, ale všecko jsem si platil, takže celkem vegáč. Parkování v ceně. Ten bazén je tam fajn.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kembuaa 9. 3. 2018 23:07

glider píše:Prd.

Rád se nechám poučit.
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod powerball 9. 3. 2018 23:10

salam01 píše:
powerball píše:ja tam jedu do lazni.to budu hlavne asi pit tu hnusnou vodu,cvicit se staryma babama a koupat se v nakejch tech jejich vanach nebo co se tam vlastne dela.

Tam jsem byl před pár lety taky na měsíc, ale všecko jsem si platil, takže celkem vegáč. Parkování v ceně. Ten bazén je tam fajn.

bazen v lazenskym dome? ja to mam placeny pojistovnou ale i tak dam za priplatky za jednoluzko,internet atd skoro desitku.ale i tak asi dobry za mesic na horach desitka.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 3. 2018 23:10

Tak to je.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 9. 3. 2018 23:18

pb: nojo, takový ten nad těma barákama. Jáplatil cca 35 myslím nebo tak nějak a bydlel jsem v baráku Terra.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 9. 3. 2018 23:20

kembuaa píše:
yndezit píše:
kembuaa píše:V Rakousku nelze. Přes noc bych to asi risknul, osobně jsem teda nesundával, ale přes den nebo kdyby probíhal nějaký zátah, jak oni to umí, tak bych ji raději rychle serval než řešit nějaký problémy.

V Rakousku kamera vadí jejich úřadu pro ochranu osobních údajů. Po člověku jdou když z té kamery dá záznam na web a nerozmaže SPZky. Policajty to nezajímá, aspoň nikdy jim nevadila.

Je to horší. Nesmíš mít ani kameru s kontinuálním záznamem, nesmíš mít kameru pevně nainstalovanou a zapojenou tak, že se spouští automaticky a je toho víc. A že tě policajt neřešil neznamená, že to tak bude i příště. Asi bude, vždyť jaká je šance, že trefíš na vola, ale...

Prd.
https://autobild.cas.sk/clanok/200506/a ... ne-tresty/
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kembuaa 9. 3. 2018 23:23

Jednak to není oficiální stanovisko. A druhak je tam napsáno akorát to, co jsem psal já, jen jim tam něco chybí. :hm
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod polda 9. 3. 2018 23:25

powerball píše:
salam01 píše:
powerball píše:ja tam jedu do lazni.to budu hlavne asi pit tu hnusnou vodu,cvicit se staryma babama a koupat se v nakejch tech jejich vanach nebo co se tam vlastne dela.

Tam jsem byl před pár lety taky na měsíc, ale všecko jsem si platil, takže celkem vegáč. Parkování v ceně. Ten bazén je tam fajn.

bazen v lazenskym dome? ja to mam placeny pojistovnou ale i tak dam za priplatky za jednoluzko,internet atd skoro desitku.ale i tak asi dobry za mesic na horach desitka.


A musíš mít auto? Budeš na procedury někam jezdit? Jsem jej taky nechal doma a 2x jel dom vlakem.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 9. 3. 2018 23:26

ja chci tak ruzne jet do pece,do trutnova,do polska a tak.navic potahnu hrozne moc veci protoze se vlastne stehuju na mesic jinam.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 9. 3. 2018 23:28

salam01 píše:pb: nojo, takový ten nad těma barákama. Jáplatil cca 35 myslím nebo tak nějak a bydlel jsem v baráku Terra.

ja budu v lazenske budove Evropa tak sem na to zvedavej.predstavujou si ze to tam bude jak na nemocnicnim pokoji.hlavne jidla se bojim aby to nebyly sracky.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 9. 3. 2018 23:35

Co jsem se tam chodil dívat, tak to v podstatě špitál byl. Jídlo nevím, nám vařili něco jiného (výběr ze tří jídel a tak).
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 9. 3. 2018 23:38

tak jestli bude jen jedno jidlo bez vyberu tak tam zdechnu hladem, ale tak aspon pojistovna usetri na me.ja je stojim furt naky prachy.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 9. 3. 2018 23:41

Jo panáček plánuje takový výlety.

Jídlo bude asi taky výběr, ale někdy to bylo hnusný všechno.
Naposledy upravil polda dne 9. 3. 2018 23:42, celkově upraveno 1
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 9. 3. 2018 23:42

tak treba ne.treba me nikam nepustej.ja nevim.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků