Mazda 6 2013 [GJ - 3.generace]

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod podikk 13. 2. 2018 14:11

RAV4 2,5 HSD
Caddy Maxi 1,9 TDi
podikk
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 13. 2. 2018 14:42

Koukám Okcákovo vlákno zmizelo, takže asi vyhrál.A přísahal u soudu že Mazdu už nebude špinit... :lol:
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Shr3k 13. 2. 2018 14:49

To zmizelo už předtím...
Shr3k
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifJohn 13. 2. 2018 15:07

Zajimavy, ze auto Jeremiasova stale funguje. Asi okcak nevyhral.
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomas B 13. 2. 2018 15:09

T.E.CH píše:Koukám Okcákovo vlákno zmizelo, takže asi vyhrál.A přísahal u soudu že Mazdu už nebude špinit... :lol:


vypada to tak
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 13. 2. 2018 15:10

Shr3k píše:To zmizelo už předtím...


Jasný, já si toho všiml až teď.Z toho usuzuji že asi vyhrál a dohodli se.Ale to fakt spekuluji.

-- 13. 2. 2018 15:11 --

Tomas B píše:
T.E.CH píše:Koukám Okcákovo vlákno zmizelo, takže asi vyhrál.A přísahal u soudu že Mazdu už nebude špinit... :lol:


vypada to tak


Ona to tipuji Mazda i v rozsudku požadavala, odhaduji....a je jedno kdo vyhrál. Určitě mu i doporučily, aby se zdržle dalších komentářů.Mohli by ho pak zažalovat.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Lukas063 13. 2. 2018 15:13

a to mě by zajímalo, kdo vyhrál
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 13. 2. 2018 15:21

Třeba se to dozvíme.....ale odhaduji, že kdyby OKCAK nevyhrál, tak se odvolá.Pokud skončeno, asi mu dali nějakou nabídku a nebo zaplatily co chtěl a oba se vzdali odvolání.Ale spekuluji....
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod garážmistr 13. 2. 2018 15:55

T.E.CH píše:
Jasný, já si toho všiml až teď.Z toho usuzuji že asi vyhrál a dohodli se.Ale to fakt spekuluji.


:D
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 13. 2. 2018 16:39

T.E.CH píše:Koukám Okcákovo vlákno zmizelo, takže asi vyhrál.A přísahal u soudu že Mazdu už nebude špinit... :lol:



ja to kaslem fakt tu neni, zda sa ze garaz dostala dobre zaplatene aby sa to tu mazlo. Ale dufam prispevky z vlakna sa mi budu pocitat inak to dam k sudu. CO je to za demokraciu a slobodu slova toto
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Arnie J 13. 2. 2018 18:59

MirecBA píše:Ale dufam prispevky z vlakna sa mi budu pocitat inak to dam k sudu.

Jo! Dpč!
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 13. 2. 2018 19:57

Okcak byl na místě zadržen a převezen do vazby za křivé obvinění, nactiutrhání, poškozování dobrého jména a pomluvu.
Jestli to dobře dopadne, dostane 2 roky nepodmíněně. Veškeré příspěvky a internetová komunikace byla stažena pro potřeby obžaloby a bude v plném rozsahu použita proti němu.

















Dělám si ***** :D
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 13. 2. 2018 20:10

Jeste ze jsi nas upozornil...
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 13. 2. 2018 23:50

:D
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod okcak 15. 2. 2018 18:19

Shr3k píše:
lichý běžník píše:To by mě taky zajímalo 8-D

http://infosoud.justice.cz/InfoSoud/pub ... &type=spzn už to má za sebou, bohužel jsem měl jinou práci a nechtělo se mi investovat volný čas a 64 Kč za jízdenku přes celou Prahu, takže nevím, jak to dopadlo.
Zajímavý je poznatek Předmět řízení : 679 000,- Kč (vrácení kupní ceny), takže informace, že auto nestálo mega, ale že si vydyndal slevu na sociální výbavu byla správná.

A ja se na tebe tešil. Kde jsi byl? Dostal jsi to auto 2014 Mazda6 Wagon 2.2 CD 175k Revolution A/T, Soul Red za odměnu, že šíříš dezinformace po všech fórech a diskuzích už od roku 2012?
https://www.mazdaklan.cz/threads/proble ... 50/page-20

Tři dny jsem pročítal všechny příspěvky a odpovědi na toto téma. Jsem zvědav jak ten soud dopadne. Mám stejný motor jako ten pán co byl nespokojen s ředěním oleje naftou a předčasnými drahými výměnami oleje, který opravdu nestojí 350 Kč. Docela mne překvapilo kolik názorů zde bylo proti němu. Zřejmě to byli ti, kteří o tomto motoru 2,2D četli někde v katalogu ale nikdy ho neměli doma v garáži.
Přidám svou čerstvou zkušenost, minulý týden po 3 letech a 3 měsících naprosto bezproblémového provozu a značkově servisovaných 77 000 km se moje auto M6 za 900 000 zastavilo. První diagnoza byla vačka a turba což je oprava za min 100 000 Kč. Po rozebrání se to naštěstí nepotvrdilo ale celý motor je zanesený sazemi a to rozhodně nejezdím jen krátké trasy. To ale nikdo nepozná dokud nerozebere motor a tak postupně dochází k destrukci tohoto motoru. Domnívám se, že příčinou je i to ředění oleje naftou a ten pán měl naprostou pravdu , když zde tvrdil, že je to konstrukční chyba motoru. Nedivím se, že chtěl vrátit takový výrobek ,protože já bych to udělal také ale dnes už je pozdě.

https://www.mazdaklan.cz/threads/snizen ... -2-2.2420/
Tak jak jste na tom?

Protoze s M6 jezdi manzelka a NEJEZDI dlouhe trasy, menim aktualne po DVOU tisicich km. Predstavoval bych si, ze by to mohlo byt alespon 4x vic...

cca v tenhle moment (po 2tis km) se rozsviti kontrolka "low oil pressure"... tj. nejspise spatnej olej. mam pre-FL.

Mame najeto 80... olej pouzivam samozrejme origo doporucenej vyrobcem pro DPF Mazda 5w30.

Premyslim, co dal. Ve stredu budeme sundavat vanu a patrat po pripadnejch kovovejch pilinach.

Na svolavacce jsem kvuli tomu byl, nic nenasli. Odtah zatim 1x... a to jen proto, ze uz kontrolce moc neverim. Po vymene oleje zhasne.
okcak
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků