Mazda 3 G165 vo fullke

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Petrs77 9. 2. 2018 08:33

Tak se zdá, že se na děti myslí, měl by tam být i isofix
https://www.dtest.cz/crashtest/detail-o ... mazda-mx-5
Petrs77
Štamgast

Odeslat příspěvekod Arnie J 13. 2. 2018 16:17

čistě teoreticky, jak probíhá nákup nového vozu v německu?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 13. 2. 2018 16:23

kup superba na Slovensku, kdyz je tam tak levnej
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 13. 2. 2018 16:23

Kdybych tohle potřeboval vědět, zavolám Vencovi.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 13. 2. 2018 16:41

tak
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 13. 2. 2018 16:45

Tomas B píše:kup superba na Slovensku, kdyz je tam tak levnej


neblazni, staci ze ma kozaka
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Lecitel 13. 2. 2018 16:57

Arnie J píše:čistě teoreticky, jak probíhá nákup nového vozu v německu?

Koupíš v Německu bez DPH, tady jí na FÚ zaplatíš, pak přihlásíš a kopii techničáku zašleš prodejci aby věřil, že auto není v Německu. Body 1 a 2 lze prohodit dle libovůle.
Je dobré si u prodejce hned na začátku zjistit jestli je ochotný to takhle provést. Když jsem kupoval já tak většinou chtěli zaplatit i s DPH a prý si pak mám zažádat o vrácení...
Lecitel
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 13. 2. 2018 17:32

Rozumne rozhodnuti.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod podikk 14. 2. 2018 10:29

Lecitel píše:
Arnie J píše:čistě teoreticky, jak probíhá nákup nového vozu v německu?

Koupíš v Německu bez DPH, tady jí na FÚ zaplatíš, pak přihlásíš a kopii techničáku zašleš prodejci aby věřil, že auto není v Německu. Body 1 a 2 lze prohodit dle libovůle.
Je dobré si u prodejce hned na začátku zjistit jestli je ochotný to takhle provést. Když jsem kupoval já tak většinou chtěli zaplatit i s DPH a prý si pak mám zažádat o vrácení...


Je to tak, ja platil normalne bez DPH. Jen se musis vybavit 2x cokoladou a kafem. Na vymereni DPH maji nekolik dni, na prihlaseni pak 30. DPH mi na FU vymerili asi za 2 hodiny a prihlaseni jsem mel do druhyho dne. Jen si teda myslim, ze bod 1 a 2 prohodit nelze. Bez DPH se to neda prihlasit.
podikk
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 14. 2. 2018 14:23

a nešlo by to trochu podrobněji rozepsat ty kroky? :) např. to "Koupíš v Německu bez DPH" ... to znamená, že ji koupím na dálku, nebo tam pojedu s plaťákem nebo jak?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petrs77 14. 2. 2018 14:28

Nebuď kolenovrt a někoho si na to najmi
Petrs77
Štamgast

Odeslat příspěvekod glider 14. 2. 2018 14:40

Akoze na to, ze odkomunikujes s predajcom, ze kupis u nich auto a prihlasis doma?

Nasledne sa na nom dovezes domov.

Na toto niekoho najat?
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petrs77 14. 2. 2018 14:44

Já bych si na to někoho najal, neřešil bych odvoz na valniku nebo vyřizování prevoznich značek, obihani úřadů apod. Ten full servis může stát kolik, 20? Mě by to za ten klid a komfort stálo.
Petrs77
Štamgast

Odeslat příspěvekod Tomas B 14. 2. 2018 14:49

bud rad, Mello uz jen vzpomina
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod podikk 14. 2. 2018 14:52

Ja nevim, jak to chodi u jinych prodejcu, ale ja kupoval u neoficialniho dealera, co taha nova auta z Danska. Napsal jsem mu mail, jak to funguje, on ze mi posle smlouvu, ja ji podepisu, naskenuju a poslu zpatky. Tak se stalo, bez zalohy auto objednal, asi za 5 tydnu bylo auto na krame, tak jsme pro to vyrazili. Jeste probehlo par mailu ohledne toho DPH, prevozek a tak. Prijeli jsme pro auto, ja mrknul, kdy je orazitkovana serviska, aby to nelezelo nekde rok na sklade a abych neprisel o ten rok zaruky. Bylo to v cajku, datum asi 14 dni pred predanim. Vysolil jsem mu asi 17tis euro na ruku, on vystavil asi 2 faktury s ruznym datem (v hotovosti lze platit max urcitou castku) a behem dvaceti minut jsme jeli domu. Auto bylo na zlutych prevozkach, ktery u nas neplatili, jak jsem potom zjistil. K autu jsem dostal nemeckej cistopis, faktury a COC list. S fakturama na financak, tam jsem s pani vyplnil formular, ze jsem koupil auto v říši. Za 2 hodiny volala, ze mam prijet zaplatit DPH. Spotvrzenim, cistopisem a coc na registr, druhy den jsem dostal znacky a hotovo. Resil jsem par veci na zaruku a v pohode uznavali. Jen se to jako dovoz napicu prodavalo bazarnikum, ze to byla funglovka nikoho nezajimalo. Prej joooo, pane to je stoceny nebo bourany, protoze dneska se to z venci nevyplati. Vyplati se jen bouracky.

Vsechny podezrele levny auta (Mazdy, Toyoty, Skodovky...vic jsem nehledal) na autoscoutu apod. jsou prave dovezeny z Danska. Docela cumim, ze mi to auto objednali. S moji AJ jsem se jim bal zavolat, takze veskera komunikace pres maily, ale na toyota klubu uz od nich jeden kupoval, tak jsem byl klidnej. Je to http://www.autocenter-grumbach.de Tenkrat tam Avensis vysel na 500, tady byla cenikovka 750 a euro za 24.
podikk
Štamgast
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků