Ruská auta

Aston Martin, Bentley, Volvo, Saab...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod mrazik 19. 1. 2018 19:32

Ty si z histore vybiras co se ti hodi a cokoli by ublizilo maticce Rus, o tom taktne pomlcis.
Takze jeste jednou, jdi s tou agitaci doprdele.
jedna rejze
jeden henry
jednou uz se strazny andel zapotil
mrazik
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 1. 2018 19:37

+1
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod powerball 19. 1. 2018 19:39

Tvl tady jsou nektery prispevky od mistnich rusofilu horsi jak diskuze na aeronetu :D
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod j3s 19. 1. 2018 20:34

Asi to špatně chápete. Já vás pouze upozorňuji na vaše zřejmě chybná tvrzení.

Například zde si můžete najít (současnou) podrobnou analýzu těžby čs. uranu včetně námi účtovaných a světových cen.
https://kuhv.vscht.cz/files/uzel/001704 ... redirected
Nejspíš by vás to překvapilo. Ale pochybuji, že někdo z vás čte něco odborného.

Na Indezita je zbytečné reagovat. Ten kdo ví, jak to bylo se smrtí Jana Masaryka, se staví na úroveň těch, kteří vědí, kdo nám tu shazoval z letadel Mandelinku bramborovou.

30 let jsem poslouchal, že za vše co se nepovedlo (včetně nedostatku hajzlpapíru) mohou imperialističtí vrazi z "volstrítu".
Dnes se denně dozvídám, že za vše může Putin a Severokorejci.

Je to stejně trapné, jak za těch komunistů.
j3s
Štamgast

Odeslat příspěvekod yndezit 19. 1. 2018 21:51

Ten uran jsem zmiňoval jako odpověď na tu kravinu co jsi psal, že nám něco dali rusáci zadarmo. Nikdy, vždycky to bylo za něco, a celkově jsme na tom byli nakonec hůř.
yndezit
Štamgast

Odeslat příspěvekod j3s 19. 1. 2018 22:07

Povšimni si, že se jedná o ironickou citaci (proto ty uvozovky) z příspěvku nad mým.
j3s
Štamgast

Odeslat příspěvekod ka-spel 20. 1. 2018 18:12

j3s tak v destabilizaci řady evropských států prsty má. Podpora separatistických a proruských stran v Evropě je známá. Mimo placených trolů bohužel v tom dost pomáhají i užiteční idioti. Osobně jsem si dělal průzkum na fb a vazba těch nejznámějších trolů přímo na Rusko je viditelná. A v případě vazby zdejších domobranců (často s minulostí v ozbrojených složkách) na příslušníky speciálních jednotek a zelených mužíčků z Krymu a Donbasu je to o to zatážející. :pozor
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 21. 1. 2018 10:51

Omg tomu říkám zatvrzelej bolševik
drncavá turbokrabice + japonský warm hatch + italský hotheč + skútřík!
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod addiction 21. 1. 2018 11:47

mrazik píše:j3s jdi s tou agitaci doprdele

+1000
Zweimal Das Auto
addiction
Inventář

Odeslat příspěvekod zelvotron 21. 1. 2018 12:35

powerball píše:Tvl tady jsou nektery prispevky od mistnich rusofilu horsi jak diskuze na aeronetu :D

Tak ono je to spíš tak, že kdyby tu teď vládli komáři, tak spousta místních tvrdejch bolševikobijců by byla v SSM a naopak věřím tomu že některý kerejm tyhle nadávaj do rusofilů by byli spíš disidenti :D

jinak s tím děte do háje tohle slušný mrtvý téma o ruských autech :D jedinej kdo tu furt dokola vytahuje politiku jsou ti co maj potřebu neustále deklarovat že sou na tý správný straně.
zelvotron
Štamgast

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 1. 2018 13:26

I já sem pro, aby se to tu vrátilo zpět čistě k *****ám ruskejm automobilním.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod zelvotron 21. 1. 2018 13:50

díky, předsedo
zelvotron
Štamgast

Odeslat příspěvekod Lukas063 21. 1. 2018 21:45

no prosím
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 1. 2018 21:51

8-)
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod j3s 21. 1. 2018 22:00

ka-spel píše:j3s tak v destabilizaci řady evropských států prsty má. Podpora separatistických a proruských stran v Evropě je známá. Mimo placených trolů bohužel v tom dost pomáhají i užiteční idioti. Osobně jsem si dělal průzkum na fb a vazba těch nejznámějších trolů přímo na Rusko je viditelná. A v případě vazby zdejších domobranců (často s minulostí v ozbrojených složkách) na příslušníky speciálních jednotek a zelených mužíčků z Krymu a Donbasu je to o to zatážející. :pozor

Ani já nehodlám pokračovat, ale je slušností odpovědět.

a) Máš pravdu, vměšování Ruska nelze popřít.

b) Jsme občané státu, který se aktivně (i vojensky) účastní akcí dle doktríny "Regime Change Policy".
Nepřijde Ti za této situace krajně pokrytecké vyčítat druhým "vměšování" ?
j3s
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor