Ruská auta

Aston Martin, Bentley, Volvo, Saab...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Ludek_II 18. 1. 2018 15:01

Mně úplně stačí, že tady od rusáků máme zemáka. Od rusa bych bral max jen vodku. Jenže tvrdej já stejně nepiju.
Ludek_II
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 1. 2018 15:06

+1
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod j3s 18. 1. 2018 17:01

Tak ono toho máte od Rusů mnohem víc než si myslíte.
j3s
Štamgast

Odeslat příspěvekod Ludek_II 18. 1. 2018 18:59

Jo, ještě ropu, kterou by nám měli za ten ukradený uran, okupaci a z toho plynoucí zničené životní prostředí a zničené životy místních lidí dávat zadarmo. Mno...zaplatíme to, aby měl normální rus aspoň co žrát. Ale nechápu, proč od nich kupovat auta. Si ty svoje Lady můžou strčit do řiti. Dnes už chválabohu mám na výběr z různých značek. A pokud mám hluboko do kapsy, koupím si Dachnu.
Ludek_II
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 1. 2018 19:00

+100000000
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DaciaFan 18. 1. 2018 19:15

je to tak
DaciaFan
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petrs77 18. 1. 2018 19:27

To bys ale mohl vyloučit i německá auta a jejich spojence Itálii a Japonsko, asi u každé země bys něco nasel. Neobhajuji ruská auta, taky bych dal přednost třeba i té dacii, ale tenhle důvod mi přijde trochu slabý
Petrs77
Štamgast

Odeslat příspěvekod agathodaimon 18. 1. 2018 19:32

MELLO píše:Někdo objevil Ameriku....


Jo viking Ericsson 8-)
kolik piv vypiješ tolikrát jsi člověkem.
Die With Beer In My Hand
agathodaimon
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod j3s 18. 1. 2018 19:33

Ludek_II píše:Jo, ještě ropu, kterou by nám měli za ten ukradený uran, okupaci a z toho plynoucí zničené životní prostředí a zničené životy místních lidí dávat zadarmo. Mno...zaplatíme to, aby měl normální rus aspoň co žrát. Ale nechápu, proč od nich kupovat auta. Si ty svoje Lady můžou strčit do řiti. Dnes už chválabohu mám na výběr z různých značek. A pokud mám hluboko do kapsy, koupím si Dachnu.


Chlapče, chlapče. Když chceš o něčem psát, měl bys mít alespoň základní povědomí.
Třeba si pro začátek zjisti, proč od nás přestali odebírat uran.
Ropa rozhodně není jediné, co od nich potřebujeme.
A s tou okupací taky opatrně. Československé zločiny v Rusku byly řádově větší, než jejich u nás.
j3s
Štamgast

Odeslat příspěvekod mrazik 18. 1. 2018 19:33

j3s ty burane, koukej se naucit historii, ale prosim tu oficialni a ne tu co mate jako povinnou cetbu z kremlu.
Hodne by me zajimalo, ktere zlociny byli vetsi nez ruska 40 leta okupace spojena s devastaci statu a lidi.
deaktivován na vlastní žádost
mrazik
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod j3s 18. 1. 2018 19:54

Pominu tvoji vyjadřovací úroveň na kterou odmítám klesnout.
Doporučím ti nastudovat si historii tkzv. československých legií. Konkrétně období, kdy se staly součástí francouzkých intervenčních sil v Rusku.
j3s
Štamgast

Odeslat příspěvekod lu.kas 19. 1. 2018 12:33

j3s píše:A s tou okupací taky opatrně. Československé zločiny v Rusku byly řádově větší, než jejich u nás.

WTF?!
Sovětští "poradci" byli ***** po celým východním bloku.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DaciaFan 19. 1. 2018 13:52

Petrs77 píše:To bys ale mohl vyloučit i německá auta a jejich spojence Itálii a Japonsko, asi u každé země bys něco nasel. Neobhajuji ruská auta, taky bych dal přednost třeba i té dacii, ale tenhle důvod mi přijde trochu slabý

jenže tito od té historické křivdy makali na svejch autech s vlastni praci a vyvojem, takže jejich koupě může bejt i dost racionální. narozdíl od ještě víc oholenej dáčky z milosti darovanej do putinovy fabriky smontovanej nalitym mužikem co nam 40 let tvrdil, jak je vsechno od nej nejlepsi a svetovy vzor.
DaciaFan
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod j3s 19. 1. 2018 15:39

Hmm. "Z milosti darovanej do Putinovy fabriky ...."

Užívej si čas u kompu. Provozuješ ho mimo jiné proto, že nám ti ožralí mužici z "milosti darovali" jaderné technologie, aby jsme tady nemuseli po nocích bloudit se svícnem.
j3s
Štamgast

Odeslat příspěvekod yndezit 19. 1. 2018 16:31

Ale předtím je sami museli ukrást v USA.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků