Operativní leasing - zkušenosti.

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod T.E.CH 16. 1. 2018 10:59

Vlastně tomu jdeme na ruku a pak nadáváme.

Hoši člověk se nepoved. :mrgreen:
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 16. 1. 2018 11:20

Jsme verbež, to se nedá nic dělat. Leda to zkoušet přepít, že Mello? :D
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod exBURN 16. 1. 2018 11:41

Jako jsem rád, že jsem tohle tady našel, jelikož jsem o operáku uvažoval a nenapadlo by mě to, že je to možné. Ale dle OP je to možné i v případě, že se sníží kalkulovaná zůstatková cena auta, takže za rok přijde druhé překvápko :-D
exBURN
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 16. 1. 2018 11:47

A když stoupne zůstatková cena, tak ti na-serou jak se tady píše do krku. :-D
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod DaciaFan 16. 1. 2018 11:49

Tak jsem si udělal názor na OL a není dobrý :/
DaciaFan
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 16. 1. 2018 11:57

Taky jsem o OL (jen chvilku) přemýšlel...a jsem rád, že jsem od toho upustil.
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 16. 1. 2018 12:07

Já už OL vypustil z dixování úplně.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hrombaba 12. 2. 2018 08:35

Ahoj, konecne sem narazil na nejakou diskusi o OP.

Dojizdim do prace 3x tydne cca 85km - 170km den - cca 25k rocne, takze potrebuju operak s rocnim najezdem 30-40k km/rok
a premyslel jsem nad porizenim noveho auta na operak, abych jej mohl kazdy rok - dva vystridat za nove, nemusel resit prodej, akontace, servisy atd... Jsem OSVC, takze odpocet DPH je dalsi vyhoda. Asi to nebude tak vyhodne jako koupit nove auto za hotove a nechat si ho 10 let/

Puvodni plan byl koupit auto na elektro (naklady na dojizdeni by se tak minimalizovali, parkovani u baraku, kde bych si poridil nabijecku taky neni problem), ale zatim krome Tesly neni zadne s takovym relanym dojezdem abych mohl jet pres dalnici a za den dal 200km+ i v zime a OP zatim take moc nenabizi elektro...

Rad bych poridil neco pohodlneho, abych tim dojizdeni zprijemnil a hlavne take usetril naklady - momentalne jezdim Hondou Civic (2016) 1.4 benzin - cca 7l/100km. To bych posunul jako druhe auto do rodiny, misto soucasneho Fordu Focus 2003 co uz ma nalitano 200k+ a pomalu do nej zacinam davat penize na opravy. A jako nove auto sem premyslel nad necim jako Skoda Superb, Passat, Mazda 6? Proste nceo pohodlneho na denni dojizdeni do prace a dostatecne velkeho na vylety s rodinkou.

Hledal sem po netu ruzne nabidky, zatim jsem narazil hlavne na barth operak a smuclera, ktery nabizi cca co potrebuji. Ale jsem si jisty, ze se daji vozy sehant i levneji. Muzete nekdo doporucit, jakym zpusobem si vybojovat co nejlepsi podminky a pripadne doporucit dalsi nabidky OP?

Pripadne mate s tim dobre zkusenosti? Myslim, ze spousta firem uz presla vyhradne na OP, protoze se jim to proste vyplati a jiste dostahnou i na mnohem nizsi ceny ..
hrombaba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod podikk 12. 2. 2018 10:56

Zrovna dneska mi prislo mailem, vic tam toho neni.
Vážený zákazníku,
rádi bychom Vás informovali o jedinečné a časově omezené nabídce OPERATIVNÍHO LEASINGU na referentské vozy Toyota Avensis Touring Sports za exkluzivních podmínek.

• doba 48měsíců

• roční nájezd kilometrů 25 000

• zdarma 4 pravidelné servisní prohlídky

• zdarma jedna sada letních a zimních pneumatik

• MĚSÍČNÍ SPLÁTKA 6 050,-Kč bez DPH vč. pojištění

Uvedený příklad je pouze pro firemní zákazníky a plátce DPH. Operativní leasing je možné sjednat i pro spotřebitele, kdy měsíční splátka je 7 487,-Kč.

Rádi bychom vás také pozvali na víkend s Toyotou Avensis, který se koná 17.-18.2. od 9-17hod.

V případě, že hledáte spolehlivý vůz, který vyniká nízkou spotřebou, vysokým výkonem a zároveň je komfortní a prostorný,
jsme přesvědčení, že právě tento model by naprosto splnil Vaše požadavky.

EDIT: jeste kontakt V případě zájmu prosím kontaktujte pana Miroslava Pyku na telefonu 777 738 271
RAV4 2,5 HSD
Caddy Maxi 1,9 TDi
podikk
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hrombaba 12. 2. 2018 11:19

Zajimava nabidka

Pro upresneni - jedna se o OP na ojete vozy, benzin motor a s manualni prevodovkou
hrombaba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod evlo 12. 2. 2018 11:44

Mate nekdo aktualni cenik MAL? Poslete me odkaz do zprav prosim?
Naposledy upravil evlo dne 12. 2. 2018 12:12, celkově upraveno 1
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod podikk 12. 2. 2018 12:02

hrombaba píše:Zajimava nabidka

Pro upresneni - jedna se o OP na ojete vozy, benzin motor a s manualni prevodovkou

Takze na ***** :) Ted koukam, ze to pisou i v tom mailu...referentske vozy
podikk
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin22 13. 3. 2018 07:58

Máte již někdo zkušenosti s vracením auta po skončení operativního leasingu??

Již z několika nezávislých zdrojů se mi doneslo, že prolezou auto a za každý drobný škrábanec (kterým se neubráníte) kasírují peníze. Známému obešli auto, našli 3 drobné oděrky a stáhli ho o 30.000,- Kč (3 pojistné události, spoluúčast měl 10 tis. Kč.). Tomu by se dalo předejít pojištěním se spoluúčastí např. 1.000 Kč, ale to asi nikdo nenabízí.

Vracel jste už někdo auto v rámci skončení operáku?
Martin22
Nováček

Odeslat příspěvekod JardaB 13. 3. 2018 08:01

A o jakou slo leasingovku nenapises? Aby se tem ***** ostatní obloukem vyhnuli...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 13. 3. 2018 08:03

Já měl pojistku se spoluúčastí 1000 a nebylo potřeba ji využít. Ale to byla asi jiná doba. Rok 2016
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků