Prezidentské volby v ČR - koho budete volit?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Koho budete volit?
Jiří Drahoš 57 %  60%  [ 57 ]
Miloš Zeman 17 %  17%  [ 17 ]
seru na to 21 %  22%  [ 21 ]
Celkem hlasů : 95

Odeslat příspěvekod Vagi 13. 1. 2018 20:15

Pěkný kozenky...proč ne :-)
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 1. 2018 20:16

Myslíš třeba, že Zemanova manželka šla s manželem k urně nahoře bez?
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 13. 1. 2018 20:17

Dceru bych tam viděl mnohem radši :D
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod MgX 13. 1. 2018 20:18

Některé extrémy by se podporovat neměly. Zůstal bych spíše u méně známých žen... nejlépe tuzemského původu. Nekvalitní import zde již byl prezentován a očividně se nelíbil. Někteří se mu vysmívali, jiní na něj málem ani nereagovali a dalším se z něj - možná - dělalo špatně :D
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.II 13. 1. 2018 20:20

MELLO píše:Myslíš třeba, že Zemanova manželka šla s manželem k urně nahoře bez?

To bude chodit, až ho bude mít doma na kredenci
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 13. 1. 2018 20:20

Obrázek
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koenzym.q10 13. 1. 2018 20:21

Já se divím lidem jako JardaB, Vagi a všem ostatním voličům Zemana z úplně jiného důvodu.
Jakkoliv nám ostatním může nesedět Milošův charakter, názory a cílená ostuda a rozbroje, které dělá, mají právo ho volit.
Nad čím mi ale zůstává rozum stát, jak někomu může připadat, že on je zdravotně způsobilý k reprezentaci naší země. Nepřítomný pohled, potřebuje podpírat, i když se přesouvá z místnosti do místnosti, do debat podle mě nechodí jen proto, že by hodinu a půl neudržel hlavu "rovně" a moč v měchýři, a ne proto, že nevede kampaň. Jsem moc zvědavý, jaký formát ty jím dnes slíbené debaty budou mít. Tipuju předtočené a každých pár minut střižené.
Vždyť i na ten dnešní projev přišel relativně svěží a za deset minut byl hotovej. Nevím, čím ho naperou, aby vydržel být hodinu až dvě duchem přítomný. A bude se to jen zhoršovat. Tohle jeho voličům nevadí?
koenzym.q10
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 1. 2018 20:22

Jak kdyby si jí objednal. :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 13. 1. 2018 20:24

maXX_CZ píše:J
Tak si priste z toho prispevku zkus vzit to pred zavorkou ;)


Co před závorkou? Drahoš už před Hilšerem byl. Když jsem to psal, Hilšer byl třetí a já tvrdil, že tam nevydrží až budou města. Přeskočí ho dva. To se stalo a ty na to reaguješ, že mi moje věštba nefunguje? Asi ti nerozumím. :hm
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 13. 1. 2018 20:25

MELLO píše:
Vagi píše:Udělám malčímu radost, z těchto dvou postupujících kandidátů děd Zeman. Nesouhlasíte?...to je tak všechno, co můžete :P
Slizouna fakt ne.

Tak sem se v tobě zklamal, ale máš na to samozřejmě právo. A ano, Zeman určitě není slizoun.

Před pár dny jsem to tu předvídal. Že lhář a křivák bude volit lháře a křiváka nebylo opravdu těžké uhodnout.
Naposledy upravil Aštar_Šeran dne 13. 1. 2018 20:26, celkově upraveno 1
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mfilip 13. 1. 2018 20:25

koenzym.q10 píše:Já se divím lidem jako JardaB, Vagi a všem ostatním voličům Zemana z úplně jiného důvodu.
Jakkoliv nám ostatním může nesedět Milošův charakter, názory a cílená ostuda a rozbroje, které dělá, mají právo ho volit.
Nad čím mi ale zůstává rozum stát, jak někomu může připadat, že on je zdravotně způsobilý k reprezentaci naší země. Nepřítomný pohled, potřebuje podpírat, i když se přesouvá z místnosti do místnosti, do debat podle mě nechodí jen proto, že by hodinu a půl neudržel hlavu "rovně" a moč v měchýři, a ne proto, že nevede kampaň. Jsem moc zvědavý, jaký formát ty jím dnes slíbené debaty budou mít. Tipuju předtočené a každých pár minut střižené.
Vždyť i na ten dnešní projev přišel relativně svěží a za deset minut byl hotovej. Nevím, čím ho naperou, aby vydržel být hodinu až dvě duchem přítomný. A bude se to jen zhoršovat. Tohle jeho voličům nevadí?

A vzpominas jak Zeman pred 5 lety komentoval Schwarzenbergera, ze nebude schopen kvuli veku/stavu vykonavat urad?
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
goes: tak jo, zde jsi vyhral
mfilip
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 1. 2018 20:26

koenzym.q10 píše:Já se divím lidem jako JardaB, Vagi a všem ostatním voličům Zemana z úplně jiného důvodu.
Jakkoliv nám ostatním může nesedět Milošův charakter, názory a cílená ostuda a rozbroje, které dělá, mají právo ho volit.
Nad čím mi ale zůstává rozum stát, jak někomu může připadat, že on je zdravotně způsobilý k reprezentaci naší země. Nepřítomný pohled, potřebuje podpírat, i když se přesouvá z místnosti do místnosti, do debat podle mě nechodí jen proto, že by hodinu a půl neudržel hlavu "rovně" a moč v měchýři, a ne proto, že nevede kampaň. Jsem moc zvědavý, jaký formát ty jím dnes slíbené debaty budou mít. Tipuju předtočené a každých pár minut střižené.
Vždyť i na ten dnešní projev přišel relativně svěží a za deset minut byl hotovej. Nevím, čím ho naperou, aby vydržel být hodinu až dvě duchem přítomný. A bude se to jen zhoršovat. Tohle jeho voličům nevadí?

Velmi pěkně napsané.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 13. 1. 2018 20:26

koenzym.q10 píše:Já se divím lidem jako JardaB, Vagi a všem ostatním voličům Zemana z úplně jiného důvodu.
Jakkoliv nám ostatním může nesedět Milošův charakter, názory a cílená ostuda a rozbroje, které dělá, mají právo ho volit.
Nad čím mi ale zůstává rozum stát, jak někomu může připadat, že on je zdravotně způsobilý k reprezentaci naší země. Nepřítomný pohled, potřebuje podpírat, i když se přesouvá z místnosti do místnosti, do debat podle mě nechodí jen proto, že by hodinu a půl neudržel hlavu "rovně" a moč v měchýři, a ne proto, že nevede kampaň. Jsem moc zvědavý, jaký formát ty jím dnes slíbené debaty budou mít. Tipuju předtočené a každých pár minut střižené.
Vždyť i na ten dnešní projev přišel relativně svěží a za deset minut byl hotovej. Nevím, čím ho naperou, aby vydržel být hodinu až dvě duchem přítomný. A bude se to jen zhoršovat. Tohle jeho voličům nevadí?

V prvním kole jsem Zemana nevolil a ani se nepočítám do jeho oveček. Koneckonců je to každého věc, koho volil ;-)
Nicméně nevím, jestli pamatuješ soudruha Havla...ten v posledním tažení, coby prezident, byl zdravotně tak *****čku, že nebyl schopen pomalu slova (k jeho zdravotnímu stavu to bylo bohužel tak)
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod Jack111 13. 1. 2018 20:27

Jouda.II píše:
MELLO píše:Myslíš třeba, že Zemanova manželka šla s manželem k urně nahoře bez?

To bude chodit, až ho bude mít doma na kredenci


Oni spolu žijí v jedné domácnosti? (budou žít, až to bude bývalý prezident?)
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 13. 1. 2018 20:27

Zeman byl moc pěkně nalíčenej, jeho maskérka si svoje peníze zaslouží. Ale ten hlas, to byl unavenej stařec před smrtí.
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků