Je tohle normalni?

Vše o doplňcích na auto, chiptuning.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Pajjoun 25. 12. 2017 22:29

Jestli jí dával na 30+ děr, tak bych se pozastavil. Ale jestli v půl devátý udělal čtyři dírky, tak bych se nad tím ani nepozastavil.
Co jsem šel do velký králíkárny, tak mi spíš víc vadí, že se sousedi až moc zajímají o druhý. Zvuky mi neserou. To k tomu patří.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 12. 2017 22:34

Mám to naopak.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod MELLO 9. 1. 2018 13:02

:D Někdo to chtěl předělat na Citroen.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 9. 1. 2018 13:18

Na Tatru 87.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod powerball 9. 1. 2018 15:50

Pajjoun píše:Jestli jí dával na 30+ děr, tak bych se pozastavil. Ale jestli v půl devátý udělal čtyři dírky, tak bych se nad tím ani nepozastavil.
Co jsem šel do velký králíkárny, tak mi spíš víc vadí, že se sousedi až moc zajímají o druhý. Zvuky mi neserou. To k tomu patří.

Ja tady od sousedu docela casto slysim mladou pani hekat kdyz ji ho tam pan vrazi.kolikrat i o pulnoci a taky to neresim :))
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 9. 1. 2018 16:20

Jakože to hekání při tom není normální?
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 9. 1. 2018 21:28

m.a.x.i.m.u.s píše:https://www.novinky.cz/auto/459891-jak-znicit-design-mercedesu-cls-staci-pridat-kryty-zadnich-kol.html

:-!
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 1. 2018 21:41

Sežehne tě plamen bóží.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 10. 1. 2018 00:27

MB DS 21
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jose85 12. 1. 2018 18:28

houby... :mrgreen:

W142
Obrázek

Obrázek

kdyby to nemělo tak zvedlou *****, vypadalo by to lépe...
Jose85
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod agathodaimon 12. 1. 2018 19:43

powerball píše:
Pajjoun píše:Jestli jí dával na 30+ děr, tak bych se pozastavil. Ale jestli v půl devátý udělal čtyři dírky, tak bych se nad tím ani nepozastavil.
Co jsem šel do velký králíkárny, tak mi spíš víc vadí, že se sousedi až moc zajímají o druhý. Zvuky mi neserou. To k tomu patří.

Ja tady od sousedu docela casto slysim mladou pani hekat kdyz ji ho tam pan vrazi.kolikrat i o pulnoci a taky to neresim :))


Evlo by to řešil :-P
kolik piv vypiješ tolikrát jsi člověkem.
Die With Beer In My Hand
agathodaimon
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 8. 2. 2018 20:59

https://zpravy.idnes.cz/spinalni-svalov ... domaci_ale
Do píče s pojišťovnou :grr:
Těm, kteří rozhodují o tom, zda proplatit, nebo neproplatit léky, přeju jen to nejhorší!
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod powerball 8. 2. 2018 21:05

to jsou kundy a tomu zduvodneni moc nerozumim kdyz tahle lecba co chtej je jedina mozna :hm
VZP se brání tím, že hradí každému pacientovi nejlepší možnou péči, kterou jeho zdravotní stav vyžaduje a jejíž úhradu umožní „legislativní mantinely“. „Žádné skupiny klientů nemůže VZP zvýhodňovat,“ dodal Tichý.
Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/spinalni-svalov ... domaci_ale
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 8. 2. 2018 22:05

No, je to opravdu drahe a k vyleceni to zrejme nevede, ja bych tak nadsene financovani těchto pacientu nepodporoval. Je to urcite necitlive ale penez proste není nekonecne mnoho. A nakonec za to muzou vic nenazrane farmaceuticke firmy a draha legislativa kolem vývoje leku nez samotna pojistovna.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků