Vyber motorky - jakou

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod T.E.CH 8. 1. 2018 12:44

Tak dneska chce každej motorku "jiného" vzhledu než je SV.Vše je o poptávce.Motorku vždy prodá atraktivní cena a taky je to štěstí.Ajif to prodá, jen potřebuje někoho, kdo přímo chce SV, pak rozhoduje i stav a ten je "nová" motorka.Ač třeba konkrétně olej ve vidlćh pokud je tam původní by se měl taky vyměnit, protože jak je tam starej olej, nefunguje to jak má.

Copak inzerátů za vysokou cenu je dost, otázkou je zda někdo kupuje.....já bych dal cenu dohodou a prodej spěchá a prodal bych, tím jsem si jist.Řešit rozdíl 10 litrů nemá smysl....prostě ať je to z baráku.

https://www.tipmoto.com/hledat.php?keyw ... &y=0&od=20
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod K86 8. 1. 2018 13:29

pech. píše:
PeTr7650 píše:Jaka je realna cena SV 2007? Kolega z prace bude prodavat, je tam sice nejaka prace (tecou vidle, vymenit olej, atd.), ale naivne za nej chce aspon 70.


pokud tečou vidle a je na tom práce, bude mooooc rád, když to prodá za 40....

Za 70 se dá koupit bez problémů litrovka ze stejného roku a s ABS....

MJ: ajif je taky naivní... ten bude rád, když to prodá tak za 55-60....


jestli za 40 tak to beru, 40 je zbytecne podhodnocene I s investicema a ne kazdej chce litra a ABS
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 8. 1. 2018 14:37

40 je moc málo, otázka stavu a servis standartní do toho nejde započítat, reespektive odečíst, jak to udělal PECH.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod PeTr7650 8. 1. 2018 15:43

výměna gufer ve vidlích je otázkou max 3 litrů sakum prdum, pokud se budou měnit i kluzáky. Olej v motoru je spotřební záležitost stejně jako všechny kapaliny. Ostatně jejich výměna by měla být standardní procedurou po koupi jakékoli motorky.
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 8. 1. 2018 16:09

Nebo automobilu.
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 8. 1. 2018 16:54

Tak pokud je jasné a jisté že to je guferem, tak ano....ono pokroucené vidle jsou cenově jinak.Mohlo to ležet....prostě je dobré to prodávat v cajku.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod pech. 9. 1. 2018 02:20

Mno obecně jsem se s tekoucíma vidlema setkal především u strojků, který ležely několikrát a nebo objely 4x zeměkouli.. jinak pokud to nebylo zválené moc, tak jsou většinou i u 20 letých motorek suché... Olej se vyměnit má, to ano, ale když teče, tak to výměna oleje nespraví.... Je to podle konstrukce, někde se mění kluzáky a futrují trubky, někde se nedají futrovat trubky, ale drží kluzáky, když je to zohýbané, tak jsou většinou v ***** trubky a někdy i kluzáky.... pokud zohýbané nejsou, tak největší zkáza začíná, když odsud olej zmizí netěsnostmi, kterými se tam zároveň dostane bordel.....

Víc jak 40 bych za to nedal ani na pranýři, protože je to šuspajtl který potřebuje nadstandardní servis... když trochu slevíš z roku výroby, je možné za těch 40 koupit stroj v bezproblémovém stavu... Když malinko přitlačíš, koupíš si v lepší stavu i to SV.... Protože jsou jich mraky....

A to se snažím pořád držet nestranně, protože SV jsem nikdy nechtěl. SV se mi nikdy nelíbilo, posez je příliš sportovní na to jak cestovní je zbytek a vypadá to divně... Tzn. je to docela nesympatická motorka co do souhrnu vlastností... mezi konkurencí podobného výkonu jsou lepší sportovně zaměřené stroje a jsou mezi nimi i lepší cestovně zaměřené stroje.... Mno a u suzuki tu agónii zakončili tím, že z toho udělali V-strom - nesmyslný wergl....

Problém vzhledu je ten, že to není ani nestárnoucí klasika, která vypadá dobře i po desítkách let a má dost vyznavačů ani moderní Cool stroj, protože doba kdy bylo SV moderní je pryč.... Tím se dostala do kategorie rozpočtovek pro ty, co mají omezené peníze na zakoupení, za něž nechtějí vyžilý supersport, ani klasický cesťák, protože klasický cesťák je přece pro páprdy (jako jsem já :-) ) a vyžilý supersport je poukázka na problémy....
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 1. 2018 06:25

Langweilig. :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 9. 1. 2018 14:07

Tak jasně, SVčko vypadá na dnešní dobu "staře", je jich relativně dost, takže abys prodal musí být dobrá cena a i stav.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 9. 1. 2018 22:32

Mně se právě přesně taková motorka líbí, a za 80 prakticky nová mi přijde dobrej kauf. Kdybych se chtěl takhle brzo rozvádět, tak bych to koupil :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 9. 1. 2018 22:41

Já vím..... ženský a motorky, to je dílo. V mém okolí je to taky hrůza....těžko radit, už je pozdě.

Znám jednoho co jí má v práci a stará ani neví že někam jede....pravda podniká, ale vymyslet se dá cokoliv. Ale je pak jasný, že když se to provalí, je to stejné jako když někdo zahejbá, aspoň báby to tak berou, jsou schopný žárlit i na motorku.Na rovinu v tomto, no kundy.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 9. 1. 2018 22:42

Njn :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 9. 1. 2018 23:10

:D
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 10. 1. 2018 00:32

Arnie J píše:Mně se právě přesně taková motorka líbí, a za 80 prakticky nová mi přijde dobrej kauf. Kdybych se chtěl takhle brzo rozvádět, tak bych to koupil :D


Kdyby to byl dobrej, resp. výhodnej kauf - tak už jhe to dávno pryč... a protože to není pryč, není to výhodnej a tím ani dobrej kauf....

To že je to takřka nejeté už skoro nikdo neocení a za ty peníze koupíš o generaci novější a ve většině vlastností lepší motorky a to že mají na budíku třeba 50 jim spolehlivost ani užitnou hodnotu nijak neubírá...

Je to stejně blbé, jako kdybys dneska prodával sice už třeba 15 let staré, byť takřka nejeté, malé auto v základní konfiguraci... nikdo to neocení natolik aby zaplatil zhruba dvojnásobek cena oproti stejnému autu s běžným nájezdem, které poslouží úplně stejně a na tom nejetém budeš stejně muset vyměnit rozvody, pneumatiky, náplně....

-- 10. 1. 2018 00:50 --

Arnie + Tech: jste měkkejšové.... motorka musí v baráku bejt a musí se na ní jezdit. Tak mám pro jistotu tři... :-)

Schovávat motorku jak malej kluk bublifuk? To je pranoidní.... kde to jsme? Ayb ženská rozhodovala jestli si koupím motorku nebo ne? - ona na ní snad vydělala? - nonevydělala...... Co by za to koupila jinýho? Leda *****... žárlit na motorku? - to už je přímo na vyšetření, je to pořád jen stroj....

Zakazovat motorky? to ne... Má právo na nich nejezdit, ale ne to zakazovat, toť vše....
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 10. 1. 2018 15:28

pech. píše:
Arnie J píše:Mně se právě přesně taková motorka líbí, a za 80 prakticky nová mi přijde dobrej kauf. Kdybych se chtěl takhle brzo rozvádět, tak bych to koupil :D


Kdyby to byl dobrej, resp. výhodnej kauf - tak už jhe to dávno pryč... a protože to není pryč, není to výhodnej a tím ani dobrej kauf....

To že je to takřka nejeté už skoro nikdo neocení a za ty peníze koupíš o generaci novější a ve většině vlastností lepší motorky a to že mají na budíku třeba 50 jim spolehlivost ani užitnou hodnotu nijak neubírá...

Je to stejně blbé, jako kdybys dneska prodával sice už třeba 15 let staré, byť takřka nejeté, malé auto v základní konfiguraci... nikdo to neocení natolik aby zaplatil zhruba dvojnásobek cena oproti stejnému autu s běžným nájezdem, které poslouží úplně stejně a na tom nejetém budeš stejně muset vyměnit rozvody, pneumatiky, náplně....

nemyslím si to... za cenu ještě o něco vyšší byly v inzerci motorky, které jsou třeba o 2 roky novější, ale normálně ojeté (30 tkm apod.) ... bez garance původu a kdo ví, co s tím kdo dělal... což já samozřejmě nepoznám
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků