Fordí koutek

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Anonymni 14. 10. 2017 18:32

Ok uz jdu :D
Anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 10. 2017 18:33

Uf :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Anonymni 14. 10. 2017 18:35

Pro me bylo rozhodujici kdyz jsem v obou autech zkusil 2 veci, dat za sedadlo ridice vajicko, a za druhe si za me sedla manzelka.. v obou pripadech jsem u fordu musel posunout sedadlo ridice dopredu, usadit za sebe vajco nebo manzu a pak se sopnout, v honde nemusim hrabnout na sedadlo..
Anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 10. 2017 18:36

Nekdy trva nez najdes pozici
anonymni

Odeslat příspěvekod Anonymni 14. 10. 2017 18:37

Obcas to chce zacit jemne, pravda, min pak rve..
Anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 14. 10. 2017 18:55

Zajímavý je, že i majitelé posledních Focusu přiznávají, že ve předu dobrý, ale vzadu a v kufru tam toho místa je reálne znatelně min, než u predchudcu...

Ale jo, já vlastně zapomněl... Vy teď vlastně se speleem klatite společně imaginarne štěrbiny, takže te vtom nechám. Fakta nehrají roli, demagogie válcuje na celé čáře.

Focus je výborný auto, ale vzadu je prostě ve srovnání s konkurencí pro invalidy. Je to jak me ex Bravo. Taky mi trvalo si přiznat, že to vzadu i ve srovnání s předchůdci není hitparáda, ale Pravda je jen jedna.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Pierr3 14. 10. 2017 18:56

maty: kolik měříš?

-- 14. 10. 2017 19:57 --

Jinak alternativy jsou Cmax nebo mírně jeté Mondeo. Vše 1,5EB
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 14. 10. 2017 19:01

U Fordu jsou zajímavý tyto auta:

Ranger
SMax
a
Mustang...

A pro singles ještě Focus. Všechny ostatní modely jsou z mého pohledu nemastné neslané a C max a Ecosport a Ka plus jsou perly, které me tvrzení může jen potvrdit.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Anonymni 14. 10. 2017 19:04

Pierr3 píše:maty: kolik měříš?

-- 14. 10. 2017 19:57 --

Jinak alternativy jsou Cmax nebo mírně jeté Mondeo. Vše 1,5EB

197cm
Anonymni

Odeslat příspěvekod Pierr3 14. 10. 2017 19:06

Tak to jsi měl vzít Superba.
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 10. 2017 19:06

maincoonsback píše:Zajímavý je, že i majitelé posledních Focusu přiznávají, že ve předu dobrý, ale vzadu a v kufru tam toho místa je reálne znatelně min, než u predchudcu...

Ale jo, já vlastně zapomněl... Vy teď vlastně se speleem klatite společně imaginarne štěrbiny, takže te vtom nechám. Fakta nehrají roli, demagogie válcuje na celé čáře.

Focus je výborný auto, ale vzadu je prostě ve srovnání s konkurencí pro invalidy. Je to jak me ex Bravo. Taky mi trvalo si přiznat, že to vzadu i ve srovnání s předchůdci není hitparáda, ale Pravda je jen jedna.


Takze fakta 1820 jsou nespravne a slovni popis je spravny. Oukej.
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 14. 10. 2017 19:23

Tvoje fakta nemá cenu ověřovat. Co je však skutečnosti je fakt, že záleží kde, jak je co měřeno. Problém Focusu je ten, že přístrojová deska zasahuje poměrně dost do interiéru, takže v místě kam dáváš nohy, u podlahy může být Focus nejdelší ze všeho, v prostoru kolenou bude ale jeden z nejkratších. Kdo v tom autě aspoň jednou seděl, tak to ví a nemá potřebu spamovat.

Hele já sem proti matymu prcek, ale i mne Focus ve vnitr přišel prtavej, zatímco v té Honde nemám problem.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 10. 2017 19:27

A dyt je to jedno. Obecne kupovat nizsi stredni jako family kar je proste hlupe.
anonymni

Odeslat příspěvekod Vagi 14. 10. 2017 19:37

Dacia Sandero, rodina 2 dospělí + 2 děti a jsou nadmíru spokojeni. Každý má holt jiné nároky.
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 14. 10. 2017 19:44

focus je jediné auto nižší střední, kde když si sednu sám za sebe, tak se kolenama dotýkám přední sedačky ... i megane je na tom o chlup líp, o ostatních nemluvě

což na druhou stranu znamená, že bych si ho klidně koupil, já víc místa nepotřebuju :) a jezdí to jinak dobře
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků