Vyber motorky - jakou

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod D1.8T 12. 10. 2017 10:27

Kup to od něj.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 12. 10. 2017 10:31

jak ho znám, tak bude za to chtít víc než za nové :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 12. 10. 2017 10:49

Gewehr, goes: když ti to vyhovuje, tak si to kup, ale enduro to prostě není, je to cestovní věc, jinak pojatá, ale cestovní. V terénu to zvládne stejné ***** jako cestovka s univerzálními pneumatikami, ktere se na tyhle zvýšené wergly std. montují. Terén není polňačka ani posečená louka, ani mělký brod.
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 12. 10. 2017 10:55

Já bych to nehrotil, zvládnout se svým způsobem dá cokoli, jen jak a s jakým pocitem ovladatelnosti, či příjemnosti jak se ti pak jede.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 10. 2017 10:56

pech. píše:Gewehr, goes: když ti to vyhovuje, tak si to kup, ale enduro to prostě není, je to cestovní věc, jinak pojatá, ale cestovní. V terénu to zvládne stejné ***** jako cestovka s univerzálními pneumatikami, ktere se na tyhle zvýšené wergly std. montují. Terén není polňačka ani posečená louka, ani mělký brod.


kolik majitelu endur pravych jezdi v terenu co popisujes - temer nikdo. TO je stejne jako offroady proste jede se nejakou formou silnice, malo kdo jede napric dunami apod. to je proste nesmysl. a v tom normalu to cestovni zvladne to stejne a ne ze ne.
anonymni

Odeslat příspěvekod T.E.CH 12. 10. 2017 11:26

No to že na tom majitelé nejezdí tam kde mají(mohou), nic neznamená.Ale máš pravdu, že použitelnost je široká.Vždy je něco za něco.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod K86 12. 10. 2017 14:54

Padaji tu vyrazy endure, cenduro a cestovni enduro. docela vhodne by bylo to nejak sjednotit, aby v tom byl poradek, protoze kazdej si pod tim predstavi neco jineho. Idealne ciselne :D
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 12. 10. 2017 15:13

a velikost předního hustokola, to je taky potřeba uvésti. :D
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod yeaah 12. 10. 2017 19:07

Dneska sem byl projet Tigera XRx a krome plexi, je ta motorka super. Jede urco vic nez Vstrom (testoval sem pred mesicem, tak pocity nejsou tak aktualni). Obe motorky 2017..

Sevelici motor mi az tak nevadil, mozna ladak by to zmirnil, ale nevim no. Jediny co mi na tyhle kategorii motorek kazi dojem je plexi, jedes 120 a je to uplne nahovno..
Na nahaci vubec nemam takovej pocit, pze vitr se asi rozlozi "na cely telo".. Tady jakoby se vse svezlo po plexi, a praska ti to do hlovy a hrudniku! :D. Prej tema deflektorama nebo jinejma plexinama se to poresi.

Mate s plexi podobny zkusenosti? Na TIgrech to udajne resi malokdo, ale nak se mi to nezda teda.. Mam trapnejch 182cm

Jinak si asi pro ***** pujdu vyzkouset i tohle :D http://www.motorkari.cz/clanky/redakcni ... 37527.html
yeaah baby!
yeaah
Štamgast

Odeslat příspěvekod pech. 12. 10. 2017 19:31

yeaah: to je tím, že máš pro svojí postavu nevhodnou vejšku plexi, to se dává buď tak, aby ti psoru vzduchu šel těsně nad ramena, nebo velké plexi aby šel úplně kolem. Pokud máš blbé plexi je ten tlak samozřejmě bodový oproti naháči, nicméně na naháči jsou vysoké rychlosti taky nahovno, protože tě to namáhá taky a nedá se to dlouhodobě vydržet, takež jet třeba hodinu v kuse na naháči se vzpřímeným posezem rychlostí 150+ je dost posilovna... Proto se výkonné cesťáky v naked verzi ani moc nedělají, pokud nejde o nějaké retro jako bylo XJR/ZRX apod. Ale i na tom naháči to lze řešit tím velkým plexi, sice pak vypadá jako to co bývalo na skůtru ze 60. let, ale kdo chce naháče a chce si ulevit, tak to funguje.
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 12. 10. 2017 22:31

já když si chci ulevit, tak do sedačky
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yeaah 13. 10. 2017 10:57

:D Gratulace k papirum Arnie, onboard ze skutru/moto taky oceníme :D
yeaah
Štamgast

Odeslat příspěvekod Arnie J 13. 10. 2017 13:34

dík :) na skútru už mám najeto 4000 bez papírů, video by bylo občas hustý
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 10. 2017 15:12

D1.8T píše:
Arnie J píše:Myslíš to (ne)využití?

Jj, sv má najeto asi 1500km, už 5 let. Nebo tak nějak to Ajif povídal.

pozor, už asi 2300km!

-- 13. 10. 2017 16:12 --

Arnie J píše:jak ho znám, tak bude za to chtít víc než za nové :D

tak to mě znáš špatně, 136 tKč za to opravdu nechci :D
anonymni

Odeslat příspěvekod gewehr 13. 10. 2017 17:12

dobna otazka - ako je to so servisom a nahradnymi dielmi znaky Triumph? Uplne v pohode?
María de las Mercedes
Karl Friedrich Benz
gewehr
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků