Autoškola Brno 2.0

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod robbert 10. 10. 2017 19:33

Zdravím, tak už došlo i na mě.
Procházel jsem forum a nenašel nějakou kloudnou odpověď, tak to zkouším znovu a třeba se tady něco najde dříve než se to zhroutí ve spam.

Potřebuji najít nějakou autoškolu, kde člověka začátečníka naučí jezdit s autem. Cena není až tak podstatná, podstatnější je to, aby byl individuální přístup, aby se dalo dohodnout nad začátkem a koncem jízd kdekoli v Brně a okolí, aby měli odpovídající auta, která dneska jezdí a žádné šroty.

Takže nějaké tipy?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 10. 2017 19:42

Či?
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 10. 10. 2017 19:42

za me urcite nedoporucuju AR autoskolu v Hustopecich :-D. Kdyz kazdej napise, kam nechodit, tak to docela rychle vyfiltrujem
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 10. 2017 19:42

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 10. 10. 2017 19:50

Do Blanska a okolí nikam
anonym

Odeslat příspěvekod Neurotic 10. 10. 2017 19:53

Co je to odpovídající auto? Protože třeba podle mé představy by tam asi nic nezbylo :D
Neurotic
Štamgast

Odeslat příspěvekod robbert 10. 10. 2017 19:54

OK, tak tipy kam ne už máme. Ještě tipy kam jo?

Odpovídající je něco do cca dvou tří let stáří...

ne třeba 5 leté herky.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 10. 10. 2017 19:56

Tak to bude těžký :D To maj většinou takový ty autoškoly kde máš 10 lidí, každej ti říká dobrý den a nenechaj tě pomale ani užít si rozjezd do kopce, bo "vy mi to auto rozbijete". Feldou bych teda autoškolu dělat nechtěl, ale nějaká dehtová modla by nemusela bejt úplně špatný auto, ne?
anonym

Odeslat příspěvekod Anonymni 10. 10. 2017 19:58

No ja zacinal na felde combi a jakej jsem ridic, :P

***** bych se na hogofogo a sel tam kde nauci, pak bude stejne jezdit v nejake skorapce typu ford apod 8-P
Anonymni

Odeslat příspěvekod PeTr7650 10. 10. 2017 20:00

Jenze najit autoskolu, kde nauci je problem, nepamatuju se, ze by mne dve autoskoly, kterymi jsem v zivote prosel, nejak extra nadchly a v budoucnu bych o ne chtel zase "zakopnout" . .
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 10. 10. 2017 20:01

Jestli máš od přírody talent tak máš z půlky vyhráno a jestli naopak seš antitalent tak tě žádná autoškola na světě prostě nenaučí
anonym

Odeslat příspěvekod K86 10. 10. 2017 20:07

v NMNM bych ti dal tip, ale dojizdet 60km z brna je vopruz. Je to tam jeste "po staru" pan, ktery to dela cely zivot a jde mu to, myslim ze ted ma POLO
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 10. 2017 20:22

*****.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kembuaa 10. 10. 2017 20:49

Nedělat autoškolu v Brně je ta nejlepší rada, jakou můžeš dostat. Výskyt šulínů mezi komisaři je v Brně tak velký, že to nestojí za to.
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonym 10. 10. 2017 20:50

Autoškola v Brně s komisařem mimo Brno je nejlepší kombinace
anonym

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků