renault - novinky

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 6. 10. 2017 07:19

Ale zrovna Koleos má keyless nedotažené.. Jel jsem v tom minulý týden - 2.0 dCi s automatem a holt je poznat, že to není úplně Renault..
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 6. 10. 2017 07:29

glider píše:Keyless je uplne ze must...vzdy zabudam kluce v zapalovani.


Ja keyless nemam, ale nehrozi, že bych kličky zapoměl vytahnout. To jen tak někdo nema. :D
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 6. 10. 2017 07:31

No vypnem, podakujem posadke za spolupracu, ceknem messenger, do druhej ruky penazenka a vystupujem.
A ked som vonku zistim, ze nemam kluce :D
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 6. 10. 2017 07:38

Tak to se mi nestavalo, ale zase jsem nečekoval nebo možna parkrat jo, ale nepamatuji, že by se mi stalo nevyndat kliček. Teď mam na startovani a vypnuti motoru tlačitko a kliček od auta nosim v kapse u kalhot, takže pro odemknuti/zamknuti neni potřeba ho ani vytahovat.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 6. 10. 2017 08:37

glider píše:No vypnem, podakujem posadke za spolupracu, ceknem messenger, do druhej ruky penazenka a vystupujem.
A ked som vonku zistim, ze nemam kluce :D

ani kessy neni vsemocne, zapomenes vypnout motor, odejdes od auta, neposlechnes zdali tutlo /pripadne bliklo varovkama/ a nechas takhle nastartovane odemkle auto :D
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 6. 10. 2017 09:04

som si nie isty a este, ale mam pocit, ze ked zena odisla z auta a ja som sa pohol, tak po upozorneni, ze v aute nieje karta motor zdochol. Uz to ale nemam ako otestovat, kedze rencek je prec. Inak keyless karta u rencka bola fajn. Vzdy v penazenke a neriesil som. Ovladacky stale hladam po vackoch.

u mazdy mi chvilu trvalo, kym som prestal trhat kluckov ako debil skor ako som odomkol :mrgreen:
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Devil007cz 6. 10. 2017 15:06

Mr.Semtex píše:Ale zrovna Koleos má keyless nedotažené.. Jel jsem v tom minulý týden - 2.0 dCi s automatem a holt je poznat, že to není úplně Renault..

V cem? Ma ho uplne stejne jak Clio. Musis zmacknout pri otvirani cudlik na klice. Pri odchodu se uz nestaras, zavre se samo.
Megane a Talisman maji ale lepsi to je pravda. Tam nemackas nic ani pri prichodu.

Btw. Renault bude omezovat vyrobu v Doui jak u Talismanu, tak u Espace. Zvlaste prodeje Espace se oproti zacatku dost propadly.
Devil007cz
Nováček

Odeslat příspěvekod Dix_ 9. 10. 2017 18:38

Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 9. 10. 2017 20:06

Joo aby to samo popojizdelo kolonama na JS bych uvítal...
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 9. 10. 2017 20:09

Jakože v tom nebudeš ani sedět?
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 9. 10. 2017 20:13

Já bych seděl a spal , to by bylo :love:
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 9. 10. 2017 21:57

a lahev něčeho dobrýho k tomu
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 10. 2017 21:57

Onboard.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Devil007cz 18. 10. 2017 21:48

Tak u Scenicu a Grand Scenicu asi bude brzy 1.3tce. V cenících mají u obou verzí 1.2 tce, že jen do vyprodání zásob.

Nenapadá mě jiný důvod.
Devil007cz
Nováček

Odeslat příspěvekod Tomas B 18. 10. 2017 21:51

dneska jsem videl megane gt v te modre na 18" a kdyby to nebyl renault a nebylo to maly, tak to nevypada designove vubec spatne
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků