Problém s ruční brzdou u VW Passat

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 15. 9. 2017 08:54

miromen4 píše:Taky po ni netoužim, ale jak pišeš, vyhnout se ji bude čim dal tim větši problem.

Viz Mazda 3 FL
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 15. 9. 2017 09:07

Tvl buď jsem to postřehnul a nějak mi to z makovice vypadlo nebo je to pro mě nove info. Njn nic se neda dělat, cupra už je taky bez klasicke ručky. Alespoň bude vic mista na přihradky a rozšiřeni konektivity.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 15. 9. 2017 10:33

Arnie J píše:
Lukas063 píše:Já vím jistě, že tenhle nesmysl na příštím autě mít nechci :D

Si jako myslíš, že budeš mít na výběr? :)

zatím na výběr je a auto chci měnit do dvou let, takže jo, ještě budu mít na výběr :-)
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 17. 11. 2017 17:29

ka-spel píše:Teď mě volal kamarád z dovolené, že se mu na Audi A8 4,2 TDI 2006 zablokovala (zasekl motorek) na zadním pravém kole elektronická ruční brzda. Dá se to nějak nouzově uvolnit aby se s tím dalo dojet?

Tak jak to dopadlo? Už tam asi nestojí, co?

Ono po nějaké době se o to znovu ta brzda pokusí povolit to.
Já takhle čekal na odtahovku, a když frajer přijel, tak říká, že to zkusí. Klidně jsem ho nechal, zkoušel jsem to mockrát. Nepovedlo se mu to.
Ale já viděl, že nesešlápl brzdu, tak jsem to zkusil já, a najednou se to odbrzdilo. Tak jsem odjel.
Ale taky už jsem jel se "závadou" na naštěstí odbržděné RB na Passatu 350 km. Kdo ví, jak to cinká, se mi nebude divit, že jsem jel celou D1 (v noci) 220, abych to neslyšel...
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků