Parkování na letišti Ruzyně, kde?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 9. 2017 10:44

ace2 píše:Ano, za to ty nájezdy na dálnici i bez připojovacího pruhu evidentně nikomu nevadí už vůbec :D Jo normy... cha chá :D

Tak tam na tom nájezdu nemusí být připojovák vůbec žádnej, jedná se o normální komunikaci, To že by tam měl být, je věc druhá a do nebe volající, resp. měl být od letiště až po exit na Evropskou třípruh s tím, že prvních pár set metrů by pravý pruh byl exkluzivně jen pro napojení z letiště.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatV 14. 9. 2017 10:57

Všechno bude :D

-- 14. 9. 2017 12:01 --

https://www.rsd.cz/wps/portal/web/mapa- ... bc0f8d021f
PatV
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 14. 9. 2017 11:26

ace2 píše:... a nebo... stojím dnes v Alze u laptopu a něco vybírám a vedle mě nějaký děsný typan s plechovkou piva a začal nějaké opilecké kecy (asi jsem mu narušil bublinu) tak mu odpovím anglicky a frajer na mě taky a se silným sovětským přízvukem, jestli nechci blodýnu za litr že má velký kozy.

To jsou vždycky šoky na hlavu tohle :D

Ve čtyři ráno v alze? No tak to se nedivim, nějaká opilá uklízečka to asi byla ...
Ale jinak :D , tohle se mi ještě nestalo.
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 9. 2017 11:32

PatV píše:Všechno bude :D

-- 14. 9. 2017 12:01 --

https://www.rsd.cz/wps/portal/web/mapa- ... bc0f8d021f

To ale řeší jen prostor toho napojení (kolektoryú, ale návazný úsek bude až se stavbou 518 PO a ta je v nedohlednu, a toto rozšíření IMHO taky, bo ještě není ani SP a víme jak to u nás chodí a i kdyby, termín dokončení 2022......
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 14. 9. 2017 13:29

MV_cz: Já den počítám na před a po vyspání :D Takže dnes bylo sice kalendáře včera, ale pro mě jakože ještě dnes :D Chápeme ? :D
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 14. 9. 2017 13:32

jasné, to já jen tak, aby řeč nestála
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 9. 2017 13:51

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 14. 9. 2017 16:52

ace2 píše:MV_cz: Já den počítám na před a po vyspání :D Takže dnes bylo sice kalendáře včera, ale pro mě jakože ještě dnes :D Chápeme ? :D

Zítra již znamená včera. Jasné. To už tu bylo. :D
https://www.databazeknih.cz/knihy/v-zem ... cera-92204
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 14. 9. 2017 17:39

MELLO píše:
PatV píše:Všechno bude :D

-- 14. 9. 2017 12:01 --

https://www.rsd.cz/wps/portal/web/mapa- ... bc0f8d021f

To ale řeší jen prostor toho napojení (kolektoryú, ale návazný úsek bude až se stavbou 518 PO a ta je v nedohlednu, a toto rozšíření IMHO taky, bo ještě není ani SP a víme jak to u nás chodí a i kdyby, termín dokončení 2022......


A cena taky lidova :-(
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod komarovac 14. 9. 2017 21:19

Tak to je jak D4. Z té se mávnutím kouzelného proutku stala dálnice, na které jsou autobusové zastávky. A že ty rozjezdy autobusů jsou taky občas hodně zajímavé. I když už se to aspoň trochu posunulo od dob, kdy v Modřanech při výjezdu ze zastávky směrem do kopce řidič harmoniky (legendární Ikarus) zařadil za jedna, rozjel to, než tam nakvrdlal dvojku, tak už zase stál a dával opět za jedna.
komarovac
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Arnie J 15. 9. 2017 08:01

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 15. 9. 2017 09:20

komarovac píše:Tak to je jak D4. Z té se mávnutím kouzelného proutku stala dálnice, na které jsou autobusové zastávky. A že ty rozjezdy autobusů jsou taky občas hodně zajímavé. I když už se to aspoň trochu posunulo od dob, kdy v Modřanech při výjezdu ze zastávky směrem do kopce řidič harmoniky (legendární Ikarus) zařadil za jedna, rozjel to, než tam nakvrdlal dvojku, tak už zase stál a dával opět za jedna.


Když to byla R4 a né D4, tak tam ty zastávky byly stejně blbě při stejném rychlostním limitu. Takže žádná změna.
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 15. 9. 2017 10:17

komarovac píše:Tak to je jak D4. Z té se mávnutím kouzelného proutku stala dálnice, na které jsou autobusové zastávky. A že ty rozjezdy autobusů jsou taky občas hodně zajímavé. I když už se to aspoň trochu posunulo od dob, kdy v Modřanech při výjezdu ze zastávky směrem do kopce řidič harmoniky (legendární Ikarus) zařadil za jedna, rozjel to, než tam nakvrdlal dvojku, tak už zase stál a dával opět za jedna.

To jsem slyšel, jak byli na jisté lince v harmonice lidi vycvičeni a na sněhu v jednom kopci sami chodili zatížit střední nápravu, aby vyjeli.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod Jouda.II 15. 9. 2017 10:35

komarovac píše:Tak to je jak D4. Z té se mávnutím kouzelného proutku stala dálnice, na které jsou autobusové zastávky. A že ty rozjezdy autobusů jsou taky občas hodně zajímavé. I když už se to aspoň trochu posunulo od dob, kdy v Modřanech při výjezdu ze zastávky směrem do kopce řidič harmoniky (legendární Ikarus) zařadil za jedna, rozjel to, než tam nakvrdlal dvojku, tak už zase stál a dával opět za jedna.

I plnej Ikarus, jak pětikvalt tak šestikvalt se běžně rozjížděl na dvojku
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 15. 9. 2017 10:54

no tak to bylo nejspíš tak, že se rozjel na jedničku a než stihnul přeřadit, tak se rozjížděl znovu, ale na dvojku :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků