Fabia III

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 5. 9. 2017 08:48

hen heen trhač asfaltu má taky všechno gumový, ale rychlost v přímce víc než dostačující :D
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 5. 9. 2017 08:50

ale aj do zakruty sa to uklada viac nez dobre....vzhladom na velkost, vykon a cenu je to IMO bezkonkurencne
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D1.8T 5. 9. 2017 08:53

Spíš než gumový bych řekl špatně naladěný ovládací síly. Všechno příliš lehký.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 5. 9. 2017 08:59

asi bych se s tím naučil žít, ale taky by mě to sralo
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 5. 9. 2017 09:02

Tak ono je to cajk, dokud současně nemusíš jezdit něčím, co to má postaru...
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D1.8T 5. 9. 2017 09:02

Arnie J 5. 9. 2017 09:59
asi bych se s tím naučil žít, ale taky by mě to sralo


A to se mi přesně stalo.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anorex 5. 9. 2017 09:05

Záměrně celá akce byla naplánovaná na minulý týden, rodiče byli pryč, tak jsem měl možnost si od máti vzít náhradní vozidlo a nemuset cokoli shánět. Domluveno prvně už na pátek, zrušeno z jeho strany z x důvodů, takže na minulé pondělí, že po práci auto odevzdám. Přijedu v půl čtvrté na salon (domluvený čas předem), do telefonu jsem mu opakoval, že na něj mám půl hodinu, že ve čtyři musím být jinde, jestli to stihneme. Není problém, nafotíme škody, ofotí si TP a řidičák, podepíšu plnou moc a předávácí protokol. Akce na 15 minut.OK. Přijedu v 15:30, on visí na telefonu a něco řeší (OK, může se stát), řeší 5 minut, 10 minut, 15 minut, stojím tam jak tvrdé Y, za celou dobu se nikdo jiný nezeptal (prodejce nových vozů, náhradních dílů,nic), jestli něco potřebuju a co tam vůbec dělám. Po 20 minutách se otáčím na patě a odcházím směr dveře. Jakože kam jdu?...Upozorňuji ho na čas a že bohužel musím odjet, auto přivezu v úterý odpoledne ve stejný čas. Nashle. Na podruhé už se to povede. OK, auto bude do konce týdne, max na začátku příštího (tedy už tohoto), je to zaplánované v lakovně,ví se o tom.

V pátek bez telefonu. OK.

V pondělí po obědě (včera) volám, jak to vypadá s autem. No víte, on se na něj nikdo nedostal(?!!!), z pojišťovny nikdo nepřijel, my na tom nezačali ještě dělat. Tedy auto tam týden stojí na dvoře bez pohybu. Super, ale rodiče se vrátili z dovolený, nemám náhradní auto na další týden. Prý mi zavolá do pojišťovny, jestli nemám v pojistce náhradní vůz. Do hodinky určitě volá zpět, ve čtyři si tam volám samozřejmě sám. Mám, ale jen v případě poruchy/odtahu na 3 dny. Volám technikovi, jeeee já na to zapomněl, moc práce. Ale že mi půjčí náhradní vozidlo. Za 500Kč/den a 1,80Kč/km. Takže by mě dojíždění do práce na jeden týden stálo tak 3000,-. Super. Bohužel, víc vám nabídnout nemůžeme. Tak jsem začal shánět auto po kamarádech. A pak si říkám, *****. Otec tam dřív byl přes 15 let vedoucím, jezdíme tam se všema autama (4 rodinný Škodovky), tohle už je docela velká oprava, ze který budou mít slušný cashe.Zavolal jsem prodejkyni nových aut deset minut před koncem pracovní doby, se kterou mám dobré vztahy, vysvětlil situaci a ona, není problém, mám tu předváděcí krátkou Fabii, do pátka může být k dispozici. Bez poplatku, jen za benzín samozřejmě. Během 5 minut sepsaný protokol a odjíždím s autem. Třešničkou na dortu už je jen to, že je to Fabie, se kterou ten technik, který to se mnou řeší, jezdí po městě z práce a do práce. Takže šupajdil pěšky, moc vesele se netvářil. :-)

Overall, ze šesti lidí se ke mě férově a vstřícně zachovala jedna. Zbytek defacto na salámu a ještě není všem dnům konec :-)
Škoda Krabička Outdoor - daily
Škoda Superb III liftback - casual
Škoda Rapid 130 5 speed - leštěná víkendofka
ex FRS

"Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod..."
Anorex
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 5. 9. 2017 09:13

A to jen ta, se kterou jsi měl dobré vztahy
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 5. 9. 2017 09:20

666!!!
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 5. 9. 2017 09:24

Někdy jsou ti přatele či kamaradi bliž než rodina...tohle by mě asi nenechalo klidnym, jenže to by se taky mohlo projevit na odvedene praci. Anorex ty maš nějake smolne obdoby nebo prostě jen smulu na nespravne lidi.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 5. 9. 2017 09:27

je to v píči s těma lidma no... smutné :-(
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anorex 5. 9. 2017 09:33

miromen4 píše:Někdy jsou ti přatele či kamaradi bliž než rodina...tohle by mě asi nenechalo klidnym, jenže to by se taky mohlo projevit na odvedene praci. Anorex ty maš nějake smolne obdoby nebo prostě jen smulu na nespravne lidi.



Budu hodně přemýšlet, jestli tam někdy v prosinci dám Yeťáka na velký servis (čeká mě klasicky olej/filtry, rozvody/120 000km a výměna oleje v Haldexu). Protože od té doby, co do toho servisu tolik nevidím, tak mám problém s důvěrou. Jenže kam to auto dát...

Období ani tak ne, jen prostě obecně kvalita zaměstnanců je slabá a spousta lidí to má prostě v pyči na lehátku. Což ostatně vidím i u sebe v práci, prostě je teď taková doba. Samozřejmě nečekám, že si tam přede mnou někdo sedne na ***** a bude panáčkovat, to já ani nechci, ale určitou úroveň přístupu při jejich cenách bych očekával...
Škoda Krabička Outdoor - daily
Škoda Superb III liftback - casual
Škoda Rapid 130 5 speed - leštěná víkendofka
ex FRS

"Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod..."
Anorex
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 5. 9. 2017 09:45

Nejlepe zajit někde na forum a zjistit od majitelu se kterym servisem je spokojenost. Samo 100% jistota nikdy nebude a pak taky je to otazka jak daleko ten pravděpodobně schopny servis je.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 13. 9. 2017 15:52

Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 13. 9. 2017 15:56

super
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků