Na sklo nebo do výdechu ventilace?

Vše o doplňcích na auto, chiptuning.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod K86 25. 8. 2017 18:10

namontovanej brodit a krome toho, ze drzak prisel bez sroubku, coz bych u vyrobku za 600 necekal, tak i pres prvotni pochybnosti jak to bude drzet to drzi docela dobre.
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hudys 25. 8. 2017 18:35

Proclip na A sloupek, na to nastavitelný Brodit s nabíjením.
Přílohy
20170815_150907.jpg
iP 13 pro/AWU
hudys
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 26. 8. 2017 01:46

LadaStr píše:mám magnetický držák do mřížky a žádné problémy nepozoruju, a jiný už nechci!


Plus1
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 28. 8. 2017 08:41

miromen4 píše:
K86 píše:prave jsem zakoupil brodit do Mondea, odpoledne pro nej jedu a dokonce byl ve sleve, za 1000 komplet


Ja konečně do focuse našel ideal řešeni za relativně slušny peniz. Jen vnitřni gumy neustaly chorvatske teploty a šly dolu, lehce řešitelna oprava. Jinak umistěni v horni časti mřižky vedle volantu, takže i dobře na očich. Heureeeeeeeeeka. :D

https://www.czc.cz/ppyple-univerzalni-d ... 58/produkt

postni pls foto, jak to v reálu vypadá...nějak si to nedovedu představit
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 28. 8. 2017 08:52

Nemam, zkusim dodat.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 28. 8. 2017 11:47

pokud by to šlo, díky předem
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 28. 8. 2017 13:01

Nevim na co ti to bude, ale tu to maš.

Držak ma dvě polohy na obou stranach, ja použivam tu meně nakloněnou. Tzn v leve časti foun dam do předni polohy, v prave časti do zadni polohy.

pp.jpg

pp1.jpg

pp2.jpg
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 28. 8. 2017 13:19

Hele a u těhle jednoduchých držáků telefon nevyklouzne směrem dolů, ani po delší jístě na hrbolech nebo tak?
Nikdy jsem neměl odvahu koupit si držák bez opory telefonu zespodu.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 28. 8. 2017 13:21

Ta klipsna je pomerne pevna resp. kladie velky odpor.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 28. 8. 2017 13:40

Konkretně u tohoto je ten stisk hodně silny, navic ty vnitřni silikony jsou dost drsne. Prakticky nemožne aby foun v něm ujižděl směrem dolu. Mam to ověřene při cestě do HR a jak jsem psal i praseči jizda a ono je to stale na svem mistě, ale to muže byt auto od auta. I jine držaky se slabšim stiskem a nic neujiždi.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 29. 8. 2017 08:31

vypadá to zajímavě, ale trošku bych se (aspoň u mé octy) bál životnosti těch větracích mřížek, viděl jsem jich víc něž dost rozlámaných, asi slabší místo u octavie.
Zatím mě už přes 2 roky víc něž dobře slouží od ppyple ten co se zasunuje do CD mechaniky.
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 29. 8. 2017 09:02

Tak s tim neni u fokala problem, bytelnost mřižek ověřena vic než dost a to hlavně pravě diky tomuto držaku. Kdyby mě někdo natočil při instalaci, tak by to na YT byl slušny hit. :D
Jen jde o to, že každe auto ma jinak řešene a umistěne ty ventilačni mřižky a u fokala je to dost problem a jak tenhle držak je velmi fajn ač to ze začatku vypadalo dost marně, tak u jinych aut muže jiny držak posloužit lepe. Ale třeba ten uchyt, ktery se navlika na lamelu je opravdu hodně tuhy a bytelny, takže i na tenči lamele by měl velice slušně držet.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 27. 10. 2017 13:12

Jsem se bál držáku do mřížky. Teď jsem si vyzved na Alze, protože střídam několik aut a sralo mi mít to na sedačce a boží řešení.
V primárním autě jsem rád za Brodit na palubce. Ale tohle řešení s magnetem mi nadchlo. Snad tu mřížku nezničim tím těžkým pádlem. :)
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 27. 10. 2017 14:58

Co máš konkrétně za držák?
Já mám nějaký levný do mřížky z ebaye, funguje, ale úplně pevně v mřížce nedrží, ideální to není.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 27. 10. 2017 15:18

Hele, já jsem taky tím magnetem do mřížky nadšený, a těžko má někdo větší pádlo než já. Z alíka za dolar a hotovo.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků