Tónování autoskel

Vše o doplňcích na auto, chiptuning.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod 1kubik 8. 8. 2017 14:45

Přemýšlím nad zatmavením všech skel na autě (samozřejmě mimo čelního). Je to dnes už velký problém? Jak po tom PČR, případně pojišťovna jde? Je problém i v zahraničí?

Může někdo doporučit někoho, kdo by to zvládl na Jižní Moravě, případně Zlínsku (nejlépe okres Hodonín).

Děkuji.
1kubik
Nováček

Odeslat příspěvekod K86 8. 8. 2017 14:52

Od B sloupku dozadu je to OK ( s atestem ) na bocnich oknech vpredu je to jak hadr na bejka
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Katikakus 8. 8. 2017 15:58

To neni dobry napad. napr. v Rakousku zaplatis tucnou pokutu a policajti ti prikazou na miste folie strhnout, jinak ti nedovoli jet dal.

Navic z pohledu bezpecnosti je to cele spatne - dulezity je ocni kontakt s ridicem napr. na krizovatce - pokud neni do auta videt, zvysuje to riziko nehody.
Katikakus
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 8. 8. 2017 20:16

tak, přední boční okna bych ani nepokoušel...
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 8. 8. 2017 21:02

Katikakus píše:Navic z pohledu bezpecnosti je to cele spatne - dulezity je ocni kontakt s ridicem napr. na krizovatce - pokud neni do auta videt, zvysuje to riziko nehody.

je to tak, ještě bych uzákonil, že řidiči nákladních vozů mají mít celoprosklené dveře, aby jim bylo vidět do xichtu, protože pak lidi neví jestli mají přednost nebo ne :roll:

-- 8. 8. 2017 22:05 --

1kubik píše:Přemýšlím nad zatmavením všech skel na autě (samozřejmě mimo čelního). Je to dnes už velký problém? Jak po tom PČR, případně pojišťovna jde? Je problém i v zahraničí?

jezdil jsem s nehomologovanými foliemi asi 8 let, nikdy s tím nebyl problém, kontrolovali mě jak v ČR, tak v DE. Problém nastal až u poslední STK, kdy ani kamarád-technik si nelajznul pustit takové auto s úspěšně absolvovanou prohlídkou. Takže přední boční folie šly dolu a na zadní jsem si natiskl na lejzrovce homologační štítky.
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod for.ce 9. 8. 2017 07:29

Me na TK rekli, ze zadni skla si muzu klidne treba zatrit barvou, ze jim to vadit nebude.
for.ce
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lukas063 10. 8. 2017 07:49

twle eLzyx žije..
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 10. 8. 2017 15:27

jj, občas vylezu z hromady orezlých, provozem vydřených, případně jinak poškozených dílů, které kdysi připomínaly dodávku od VW :-)
Nějak není čas na garáž ...
A navíc mám new job, kde je to časově trošku náročnější.
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 10. 8. 2017 15:30

Mám i čelní přední :D a dokonce to mám napsaný v techničáku
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 11. 8. 2017 09:23

eLzyx : renovace v plném proudu jo? :D

Nechces založit kutek, kde bys postoval fotky, mohlo by to být poměrně zajímavé a sledované..
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 13. 8. 2017 09:25

+1
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 13. 8. 2017 09:53

A my si k tomu dáme kafíčko a budeme odborně radit :D
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků