Pichl sem co z toho plyne...

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 7. 2017 09:42

20 let jezdim a bez defektu. Dnes sem pichl. Lepici sada by byla na nic. Zlata rezerva. Navic mam full rezervu. To jen pro ty kokotske automobilky co k nekterym modelum nemaji ani za priplatek ani dojezdovky.
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 8. 7. 2017 09:47

foto s lístečkem garáž
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tycoon 8. 7. 2017 09:59

goes píše:20 let jezdim a bez defektu. Dnes sem pichl. Lepici sada by byla na nic. Zlata rezerva. Navic mam full rezervu. To jen pro ty kokotske automobilky co k nekterym modelum nemaji ani za priplatek ani dojezdovky.

+1
FR 1.4 TSI 92 kW
ex Fabia 2.0 MPI 85 kW LPG
tycoon
Inventář

Odeslat příspěvekod powerball 8. 7. 2017 10:01

presne.sada je k hovnu.my jsme jednou prorazili gumu o kamen a v aute bylo jenom lepeni takze konec jizdy (my jsme ho teda ani nenasli, ale bylo by k nicemu na tak velkou diru) je to ***** setrit uz i na tomhle.
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 8. 7. 2017 10:23

tak setri sa vsade, tu jedna peniaz a druhak hmotnost. Co tu usetria, to vyje... na velkych , tazkych kolesach. Ja som dojazdovku dokupil , sice je to mensie , ale lepsie ako nic ci fukacia sada. Ta ma tusim tiez daku zivotnost, mal by som kuknut a pripadne to vyhodit a tadsej nosen 3 plechovky piva, to moze zachranit zivot :)
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 7. 2017 10:36

Jenze jsou auta kde na dojezdovku neni misto takze musis vozit v kufru
anonymni

Odeslat příspěvekod anonym 8. 7. 2017 10:53

Arnie J píše:foto s lístečkem garáž

+2
anonym

Odeslat příspěvekod tomanr 8. 7. 2017 16:07

goes píše:20 let jezdim a bez defektu. Dnes sem pichl.

Najskôr som si myslel že ti praskol kondom a nevedel si nájsť narýchlo rubriku: " tak som fotr"
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 8. 7. 2017 16:18

Já měl defekt asi 4x za život a ani jednou by mi lepící sada nepomohla...
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 8. 7. 2017 17:13

Ja mam defekty vetsinou pomale, ze se treba do gumy vrazi hrebik a uchazi to pomalu, ze s tim jeste mesic jezdim a pak pul roku dofukuju nez to dam opravit ;-) Tam by ta lepici sada asi pomohla. A pak jsem mel defekt, ze jsem na Omeze sjel gumu durch, nejak blba geometrie a venku bylo jeste 3mm vzorku tak jsem si nevsiml, tam by asi lepeni nepomohlo :-P
Ale tema me zaujalo nez jsem zjistil o co jde, kua zapichal bych si 8-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 8. 7. 2017 17:17

Co ti brání?
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 8. 7. 2017 19:30

třeba jeho žena, může být jak žumpa, furt nas.raná anebo vyčerpaná , :-), no šak víte vo čom to je , no ne? Meta
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod Pajjoun 8. 7. 2017 19:32

Ať si skočí za profesionálkou.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 8. 7. 2017 19:55

tomanr píše:
goes píše:20 let jezdim a bez defektu. Dnes sem pichl.

Najskôr som si myslel že ti praskol kondom a nevedel si nájsť narýchlo rubriku: " tak som fotr"

:D

Jinak taky se neřeším. Ale ASSISTANCE. Víc nejde. Víc se snažit nebudu. Kdyz bude sada k prdu. Bude.
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nekenieh 8. 7. 2017 20:38

goes píše:20 let jezdim a bez defektu. Dnes sem pichl. Lepici sada by byla na nic. Zlata rezerva. Navic mam full rezervu. To jen pro ty kokotske automobilky co k nekterym modelum nemaji ani za priplatek ani dojezdovky.


20 let s sebou vozím docela obejmý závaží, 20 let na to čekám a dočkal jsem se. :D
No, podle mne to za to nestojí. Já to za 35 let řidičské praxe nepotřeboval. Vždycky jsem jezdil s hřebíkem (pozvolný únik) a někdy i docela dlouho.
A už jsem taky ujel na úplně prázdné zadní gumě cca 16 km a nic se ji nestalo. Teda po 8km jsem si toho všimnul, ale byl jsem línej přezovat. A když jsem viděl, že ji nic není a ani se moc nehřeje, tak jsem to dojel. Ale na zadku a zesílené céčkové provedení. To jen tak na okraj. Prostě takovej přirozenej runflat. :-)

20 let je docela dlouho. To už se častěji podělá turbo, vstřiky, řídící jednotka.... taky vozíte rezervní?
Nekenieh
Štamgast

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků