Opel Zafira 1,4T 103kw s LPG

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 4. 3. 2017 11:35

agathodaimon píše:
Pýtrs píše:Na nejaky systémy bych se vyprdl. Hlavně aby byly vyhřívaný sedačky a volant, tempomat a jestli stojíš venku zvážil bych nezávislé topení


J á e obejdu i bez vyhřívanýho volantu nebo tempomatu 8-)

Já ne.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dismissing 4. 3. 2017 11:41

Nebrat elektrickou parkovací brzdu. Adaptivní tempomat záleží na způsobu řízení, někomu vyhovuje někomu pak vadí, že neumí fungovat jako obyčejný. Na novou úroveň adaptivní tempomat posunuje teprve autonomní změna pruhu. Opel eye funguje dobře, je to technologie mobil eye.
dismissing
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Pierr3 4. 3. 2017 11:55

Na asistenty se vyprdni.
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 4. 3. 2017 12:11

Já bych potřeboval asistent chlastu. :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 4. 3. 2017 12:21

Hele ja si před par dny pořidil tyto 2 mňamky a k tomu žadnou asisteci nepotřebuji. :love: :D

Mňamka.jpg
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 4. 3. 2017 12:23

:love:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 4. 3. 2017 12:34

No vim, že castelli romani to neni, ale ja jsem rumovej.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 4. 3. 2017 12:45

S tím bude zábava :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 4. 3. 2017 12:57

Rumajzlik.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MartinTDI 5. 3. 2017 22:19

1. prečo nebrať el. park. brzdu?? Auto bude jazdit manželka a na 10 ročnom Scenicu si na elektriku zvykla, aj po 200tis funguje spolahlivo na Renaulte.

2. pôvodne som chcel aspon Opel EYE kupit, ale kašlem na to - pokiaľ mi niekto nepotvrdí, že je spokojný s používaním kašlem na to
BMW
MartinTDI
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 5. 3. 2017 22:24

Kašli na to.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dismissing 6. 3. 2017 00:04

MartinTDI píše:1. prečo nebrať el. park. brzdu?? Auto bude jazdit manželka a na 10 ročnom Scenicu si na elektriku zvykla, aj po 200tis funguje spolahlivo na Renaulte.

2. pôvodne som chcel aspon Opel EYE kupit, ale kašlem na to - pokiaľ mi niekto nepotvrdí, že je spokojný s používaním kašlem na to


1. pokud vám el. ruční brzda vyhovuje, tak ok. Já bych ji dobrovolně nechtěl. Když vynechám ztrátu mechanického spojení s nouzovou brzdou a ztrátu zábavného zimního prvku, tak jsem se s ní prostě a jednoduše nesžil.
dismissing
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod yndezit 6. 3. 2017 00:16

Dokud je vše ok, tak el brzda nevadí, ale jak se něco pokazí - např. lanovody, motorek brzdy, zamrzne to nebo jen se vybije baterie - tak se zabrzděným autem nelze pohnout, naložit na obyč odtahovku, odtlačit, to co u jiných aut jde.

Někde na netu je video, myslím že dokonce ze Slovenska, jaký byl problém s Koleosem co takhle zůstal stát.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 6. 3. 2017 06:01

Je to na *****.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 6. 3. 2017 08:16

yndezit píše:Dokud je vše ok, tak el brzda nevadí, ale jak se něco pokazí - např. lanovody, motorek brzdy, zamrzne to nebo jen se vybije baterie - tak se zabrzděným autem nelze pohnout, naložit na obyč odtahovku, odtlačit, to co u jiných aut jde.

Někde na netu je video, myslím že dokonce ze Slovenska, jaký byl problém s Koleosem co takhle zůstal stát.

k tomu stesti jeste ma automat, ten bez nastartovani nevyradis z P takze uz muzes rovnou mit el.rucku...
ja si myslim ze el. rucky se lidi boji jen ze to neznaji. :hm
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků