Malé SUV s automatem

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod marthuf 23. 1. 2017 10:07

Zdarec, mám pro vás zadání.
Malé SUV (nebo prostě vyšší posez kvůli pohodě nastupování), automat. Nové, za +-500k bez DPH. Pro ženu v nejlepších letech (+-50), 90% městské jízdy. Návrhy?
marthuf
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 23. 1. 2017 10:10

Co ta nová Mokka +?

Případně Ford Ecosport?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marthuf 23. 1. 2017 10:13

Mokka je na seznamu kandidátů. Ten Ecosport se prodává v Evropě? Třeba na ofi stránkách Fordu o něm není žádná zmínka.
marthuf
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 23. 1. 2017 10:17

není? Od roku 2016 měl být i v Evropě. Pokud není, tak sorry. Tak v ČR není, zatím jen na západ od nás jako DE a dál...
Jel jsem s ním a docela fajn svezení, proto ho doporučuju. Plní vše, je malý na podvozku Fiesty a vyšší posez.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatV 23. 1. 2017 10:25

CX-3
PatV
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marthuf 23. 1. 2017 10:25

Nejvíc se mi pro toto zadání líbí Fiat 500x nebo Citroen C4 Cactus. Jel s tím někdy někdo?

-- 23. 1. 2017 11:27 --

PatV píše:CX-3

Dobrý tip! Díky.
marthuf
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lacomme 23. 1. 2017 10:41

S 500x 1.4 Multiar jsem jel, za me bomba az na kufr, který ale není v zadani. Automat jsem nejel, asi tam bude DCT a bude to s ním stat nesmysl. S lowcost Cactusem nesnese srovnani
Lacomme
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DaciaFan 23. 1. 2017 10:49

Myslím že zadání nejlíp splní Captur TCe 120 EDC - ceníkovka 430, ale skladovky s automatem už od 390k.
DaciaFan
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatV 23. 1. 2017 10:50

Za 500 bez dépéhá by mohla být CX-3 Revolution Top a to bych nic neřešil a bral :)
PatV
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marthuf 23. 1. 2017 10:56

Kufr není relevantní, je to x-té auto do rodiny, pro městské ježdění jednoho člověka. Trošku mě mrzí, že XC 40 přijde až příští rok, hodilo by se do flotily.
marthuf
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 23. 1. 2017 11:06

Já jsem jel 1,4 MA s automatem?

A za mne dobrý, já s tím neměl problém. V Brně se dala v té nejvyšší výbavě předváděčka do pul mice asi koupit, myslím, že nic lepšího se v této cenové relaci a kategorii není (kdybych chtěl automat, měl sem to teď místo Hondy). Je to nesrovnatelné auto zrovna s tím zmíněným Cactusem, který sem zkoušel taky. Nebe a dudy. Ale je to jinde i cenově.

Automat řadil krásně, necukal (rozhodně lepší než ve Freemontu), takže tak. Pokud se líbí, kupte ho, neprohloupíte.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod marthuf 23. 1. 2017 11:19

Vzhledem k tomu, že je potřeba udělat trochu parády před kamarádkami, 500x je zatím favorit :)
marthuf
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 1. 2017 11:23

Cx-3 má wow efekt možná ještě větší. A má kůží obšitou palubku :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marthuf 23. 1. 2017 11:30

Proto je teď favorit č.2 :)
marthuf
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 23. 1. 2017 12:10

Arnie J píše:Cx-3 má wow efekt možná ještě větší. A má kůží obšitou palubku :D


Nemyslím. Každý to má asi jinak, ale 500X znám z pochopitelných důvodů hodně a CX3 jedna na ulici taky je a mám ji projitou poměrně dost a aspoň pro mne je 500X jednoznačně vizuálně a technicky dražším autem. Ale je pravda a to sem psal mnohokrát, že tyhle dvě auta jsou asi k sobě nejvíc rovnocenní soupeři. CX3 musí být v té červené, případně bílé barvě, zatímco 500X působí dobře i v šedivých odstínech (v těch CX3 dost zaniká), případně je možné ji mít v dalších speciálních lacích..., v tomhle vidím velký rozdíl oproti CX3.


Možná teď ve verzi X se trošku dotáhla ta Mokka, ale na tyhle dva nemá. 2008, Capture, Cactus nejsou pro tyhle auta konkurence. Teď snad možná to nové Q od Audi. Ale tam mi to přijde jako 500X (i tvarově), jen o 200 tis. dražší.
:mrgreen:
maincoonsback
Veterán

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků