Kde v JM kraji vybírat Škoda/Seat?

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Tonulik 29. 10. 2016 20:25

Ahoj všem, vybírám auto +- 250k Kč od značek Ford/Škoda/Seat/Citroen, ale recenze u některých prodejců mě odrazují od návštěvy jejich salónu. Byl bych rád za relevantní zkušenosti se salóny v JM kraji. :-) V Brně mě napadají Ford Carent, Rašíno, Citroen Carling, Seat Carnova a Škoda Porsche Brno.

Upřímně jsem čekal lepší hodnocení u Auto Jarov nebo Auto Palace, než třeba u Á-ček. :shock:

Díky za reakce! ;-)
Naposledy upravil Tonulik dne 30. 10. 2016 18:07, celkově upraveno 1
Tonulik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 29. 10. 2016 20:28

Kup Škodovku, na ostatní se vyser.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 29. 10. 2016 20:29

Odkud čerpáš hodnocení?


A neměl by sis nejdříve vybrat auto a až pak vybrat salon, kde si ho koupíš?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tonulik 29. 10. 2016 20:40

robbert: různě přes Google, diskuze přes fóra, Facebook.

Auta vybraná mám, rozhodující spíše bude, co kde budou zrovna prodávat. Chci nejlépe předváděčku, takže určitě ne úplně nové.

Ford B Max, Škoda Rapid, Seat Toledo, Citroen C4 Cactus nebo C Elysee
Tonulik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod robbert 29. 10. 2016 21:00

Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tonulik 29. 10. 2016 21:11

Ano, třeba by se našel i s Ecoboostem. :)

EDIT:// Nebo taky - http://www.tipcars.com/ford-b_max/ford- ... 24226.html
Naposledy upravil Tonulik dne 30. 10. 2016 00:25, celkově upraveno 1
Tonulik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tombas 30. 10. 2016 00:01

Čtu správně, že vybírá auto +/- 250k Kč?
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tonulik 30. 10. 2016 00:24

Co je divnýho na 250 000,- Kč?
Tonulik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod metyn 30. 10. 2016 07:04

třeba to, že robbertovi posty sů za 300k, Meta
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod robbert 30. 10. 2016 08:49

+ - 250 to jako nemůže být 300?
Ale přiznávám, že jsem si těch 250 nevšiml...
Btw. Pokud je tak omezený rozpočet tak to nebude předváděčka ale ojetina...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 30. 10. 2016 08:59

1)jaky vliv ma prodejce na nakup vozu? Auto se da koupit tam kde ti daji nejlepsi cenu, servisovat muzes kde chces
2)autopalace jsou regulerni zlodeji a podvodnici, ktere sem jednu dobu zvazoval zalovat pro podvod a kradez, daleko lepsi je kdyz k nim prestanou lidi jezdit. Ale pokud ti daji dobrou cenu na auto je to jedno.

3)porsche brno je fajn, ale si pro ne az moc maly zakaznik...

4)ten ford je v pohode, ale projde mi srandovni jak si tam hraji na hogofogo, ale na nekoho to fungovat muze, ja mam z toho takovy pocit, ze by se mi ty pipky asistentky platit nechtely...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod robbert 30. 10. 2016 09:15

Pokud kupuješ ojetinu, tak je to i o prodejci, ne?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tonulik 30. 10. 2016 09:16

robbert: 300 může být, vždyť nikde jsem proti tvému návrhu nešel, co se týče předváděčky, tak jsem našel třeba Rapida za 257

maincoonsback: vliv má takový, že třeba jak říkáš, tak autopalace jsou zloději a byť mi nabídnou auto za super cenu, tak radši k nim vůbec nepojedu
Tonulik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tombas 30. 10. 2016 12:26

robbertovy odkazy jsou jeden za 335, druhý za 330, ale pokud je to OK, tak samozřejmě nic nenamítám, jen jsem měl pocit, že robbert přehlídnul zadání +/- 250, takže jsem na to taktně upozornil. :)
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 30. 10. 2016 12:32

Však já přiznal, že jsem to přehlédl, ne? Takže za mě to upozornění. Ok.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků