Fiat Ducato CNG pre a proti

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod REYGNUM 27. 7. 2016 14:48

Je dobry napad Fiat Ducato na zemny plyn namiesto naftovej ako kurierska dodavka?Kurierska dodavka predsa robi kratke trasy, vela sa startuje, jazdi v meste a to dieselom skodi.Ma niekto skusenosti s dodavkou na CNG?Ake su klady a ake zapory?
REYGNUM
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Neurotic 27. 7. 2016 14:54

Jestli je v dosahu čerpačka a nebude se s tím jezdit někam daleko mimo dosah tak v tom nevidím problém. Městké autobusy na to už jezdí taky...
Neurotic
Štamgast

Odeslat příspěvekod robbert 27. 7. 2016 15:38

Kurýr bude dodávat i do nějakých nákupních center? Bacha pak na vjezd do garáži....
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 27. 7. 2016 16:48

Ja jsem se u plnicky bavil s postakem a nejakym kurirem co ty auta maji a oba rikeli ze celkove spokojenost.... prej je to teda relatine slaby, ale jinak ok... ale nevim kolik s tim meli najeto...
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 27. 7. 2016 18:08

robbert píše:Kurýr bude dodávat i do nějakých nákupních center? Bacha pak na vjezd do garáži....


Mám tušení, že se tam stejně na výšku nevlezou.

A jinak dodávka na CNG, proč ne.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 27. 7. 2016 18:36

Hobbit jezdil s čím? Ten se do Futura garáží vešel i s nějakou tou dodávkou...

Ale pokud se tam nebude jezdit, tak proč ne. já to nemyslel rýpavě, jenom informačně...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 27. 7. 2016 18:54

Neurotic píše:Jestli je v dosahu čerpačka a nebude se s tím jezdit někam daleko mimo dosah tak v tom nevidím problém. Městké autobusy na to už jezdí taky...

Shodou okolností pracuji u firmy, která mj. tyhle CNG čerpačky staví a rostou jak houby po dešti.
Během dvou let by jich mělo přibýt kolem 300.
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 27. 7. 2016 18:56

Mr. Murphy píše:Ja jsem se u plnicky bavil s postakem a nejakym kurirem co ty auta maji a oba rikeli ze celkove spokojenost.... prej je to teda relatine slaby, ale jinak ok... ale nevim kolik s tim meli najeto...

Prave naopak, jelo to hezky, jen se to muselo tocit.

Pokud je to na rozvoz po meste a je blizko cerpacka, tqk proc ne, nevyhodou je maly dojezd a dlouhe tankovani, jinwk jsem s ducnou byl spokojenej...
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 27. 7. 2016 18:57

robbert píše:Kurýr bude dodávat i do nějakých nákupních center? Bacha pak na vjezd do garáži....

Ehm, pamatujes, cim jsem prijel do Futura? :D
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 27. 7. 2016 18:58

Do Olympie?

Nemyslíš do Futura?

Já vím, že to byl fiat ale nevím, co...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 27. 7. 2016 19:52

Jojo, myslel jsem futurum, byl to právě ten plynovej fiat, malej, 280.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 27. 7. 2016 19:55

tombas píše:
Neurotic píše:Jestli je v dosahu čerpačka a nebude se s tím jezdit někam daleko mimo dosah tak v tom nevidím problém. Městké autobusy na to už jezdí taky...

Shodou okolností pracuji u firmy, která mj. tyhle CNG čerpačky staví a rostou jak houby po dešti.
Během dvou let by jich mělo přibýt kolem 300.


Nechcete expandovat aj na Slovensko? :)
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 27. 7. 2016 19:58

hobitt píše:Jojo, myslel jsem futurum, byl to právě ten plynovej fiat, malej, 280.



Já vím, že Fiat ale nevěděl jsem jakej. Bylo to Ducato?

Vím, že jsem se díval dovnitř a žes ukazoval ten plyn....
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 27. 7. 2016 20:14

tomanr píše:
tombas píše:
Neurotic píše:Jestli je v dosahu čerpačka a nebude se s tím jezdit někam daleko mimo dosah tak v tom nevidím problém. Městké autobusy na to už jezdí taky...

Shodou okolností pracuji u firmy, která mj. tyhle CNG čerpačky staví a rostou jak houby po dešti.
Během dvou let by jich mělo přibýt kolem 300.


Nechcete expandovat aj na Slovensko? :)

My nejsme investor, jen některé z nich stavíme. Na nás to nezáleží.
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 27. 7. 2016 20:36

Mne je to jasne. Len ze ci sa nechystáte nieco stavat an na Slovensku. Lebo som hľadal nejaký plán výstavby a absolútne nič.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků