Eurooil - soutěž o 3x500l paliva

Které palivo je výhodnější?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Vočko Szyslak 9. 7. 2016 16:15

rousini píše:Lukasoj: No tak to máš v v petrochemii lepší orientaci, to nezpochybňuji. Ale trochu selskýho...:
- kdyby se první trefil s tou odchylkou pár km - budiž
- druhý třeba 85km
- třetí 850km...cajk

Ale první 3 místa do 50km ve firmě o níž nikdo do zveřejnění výsledků běžně neví kolik má cisteren, jak často a po jakých trasách se zaváží...
Mě by zajímaly všechny tipy, kolok jich bylo s přesností (kolidující s neregulérností) a kde se pohybovalo a s jakým rozptylem zbylých 99,9% odhadů.

Edit: Já vím, že pravidla neřeší přezkum soutěže nebo nárokovatelnost výhry, ale tohle je do očí bijící. A prosímtě nenazývej ostatní diskutující trouby. Já vím , že v rámci garáže si bereš servítky :D , ale zůstaň nad věcí, jen argumentuj 8-)


Důležitý není co si myslíš, ale na co máš důkazy. Ty nemáš nic, tak si nech konspirační teorie do diskuze na novinky.cz. Tam najdeš fanoušky.
Vočko Szyslak
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ludek_II 9. 7. 2016 16:28

Ty kecy o důkazech jsou jak arogantní kecy jistého tiskového mluvky z ministerstva dopravy, když se zaváděl Kapsch. Prej, jestli máte důkazy, že se výběrko uplácelo, běžte na Policii.
No já jako občan takové důkazy nemám, ale že se kradlo, je do očí bijící.
Ludek_II
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 7. 2016 16:37

Vážený ovčane, a jáké máte tady důkazy že soutěž byla zmanipulovaná? :hm :D
anonymni

Odeslat příspěvekod metyn 9. 7. 2016 16:44

no a jaké máš důkaze, vážený ovčane, že soutěž zmanipulovaná nebyla, co? Meta
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod Vočko Szyslak 9. 7. 2016 16:49

Ludek_II píše:Ty kecy o důkazech jsou jak arogantní kecy jistého tiskového mluvky z ministerstva dopravy, když se zaváděl Kapsch. Prej, jestli máte důkazy, že se výběrko uplácelo, běžte na Policii.
No já jako občan takové důkazy nemám, ale že se kradlo, je do očí bijící.


To jsou argumenty dobrý do hospody. Jinak platí presumpce neviny. To by se každýmu Lůďovi moc líbilo, popravovat bez soudu. Ale je zrovna jiná doba.
Vočko Szyslak
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 9. 7. 2016 16:51

Kdybyste chlapci tušili, kolik soutěží o zakázky v řádu miliard je v našem banánistánu zmanipulovaných, tak byste se na nějakou podělanou soutěž o 500 litrů benálu vykakali.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 7. 2016 16:51

metyn píše:no a jaké máš důkaze, vážený ovčane, že soutěž zmanipulovaná nebyla, co? Meta

Vždyt jsem to sem napsal! Pokud poslali všichni výherci svůj tip poslední den, pak ano! Dá se uvažovat o tom, že byla! Jinak :-* ;-)
anonymni

Odeslat příspěvekod Vočko Szyslak 9. 7. 2016 16:54

Hustoles píše:Kdybyste chlapci tušili, kolik soutěží o zakázky v řádu miliard je v našem banánistánu zmanipulovaných, tak byste se na nějakou podělanou soutěž o 500 litrů benálu vykakali.


Nikdo nebyl odsouzenej, takže podle čechystánskejch pravidel - všechno legální.
Vočko Szyslak
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 9. 7. 2016 17:18

No ja videl do zakulisi 3 takovychle "soutezi" a u vsech byl vyherce domluven... Takze si nedelam iluze.

A Lukasoj, ty uz jsi taky chytrej jak radio.
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vočko Szyslak 9. 7. 2016 17:29

To tak bývá. Ale v tomto prostředí to patří k folkloru. Divoký východ je tu příliš zakořeněnej. Kde není žalobce, není soudce. A i kdyby, tady se to už nějak zamete pod stůl. Ahoj Bureš.
Vočko Szyslak
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rousini 9. 7. 2016 17:32

Vočko Szyslak píše:
rousini píše:Lukasoj: ...Ale první 3 místa do 50km ve firmě o níž nikdo do zveřejnění výsledků běžně neví kolik má cisteren, jak často a po jakých trasách se zaváží...

Důležitý není co si myslíš, ale na co máš důkazy. Ty nemáš nic, tak si nech konspirační teorie do diskuze na novinky.cz. Tam najdeš fanoušky.


Chlape nedělej ze sebe .... :pozor
Jednak je to diskuzní fórum, takže pokec a druhák mít důkazy, tak to nepíšu sem. Pokud se lidstvo mělo bavit jen o tom na co jsou důkazy, tak by se mu díky evoluci ústní otvor přestěhoval do gatí (radši si to zkonroluj).
rousini
Nováček

Odeslat příspěvekod Lukas063 9. 7. 2016 17:49

Moc se to řeší...
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vočko Szyslak 9. 7. 2016 17:57

rousini píše:
Vočko Szyslak píše:
rousini píše:Lukasoj: ...Ale první 3 místa do 50km ve firmě o níž nikdo do zveřejnění výsledků běžně neví kolik má cisteren, jak často a po jakých trasách se zaváží...

Důležitý není co si myslíš, ale na co máš důkazy. Ty nemáš nic, tak si nech konspirační teorie do diskuze na novinky.cz. Tam najdeš fanoušky.


Chlape nedělej ze sebe .... :pozor
Jednak je to diskuzní fórum, takže pokec a druhák mít důkazy, tak to nepíšu sem. Pokud se lidstvo mělo bavit jen o tom na co jsou důkazy, tak by se mu díky evoluci ústní otvor přestěhoval do gatí (radši si to zkonroluj).


Mohl bych ti napsat něco mnohem horšího...ale...bylo by to zbytečný. Raději budu dobrý.
Vočko Szyslak
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ludek_II 9. 7. 2016 19:40

Zase ze me nedelej krvelacnou selmu, pingle.
Ludek_II
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 9. 7. 2016 20:27

Lukasoj píše:Blbost, beztak si kamarád někoho z Billy dle většiny komentujících zde :D

To kdybych měl tak bych vyhrál lepší věc
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků