Amerika na plyn?

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonym 17. 9. 2015 07:22

No to je humus
anonym

Odeslat příspěvekod Josef Suchánek 22. 11. 2015 19:48

Prijde mi to trosku skoda predelavat ameriku na plyn :/
Josef Suchánek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Matyzz 14. 4. 2016 10:53

No, když jsem viděl poprvé Hummera v ČR na plyn, chtělo se mi brečer, asi tak. :D
Matyzz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod powerball 14. 4. 2016 10:55

a proc? bylo ti zrovna smutno v tu chvili?
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lidoop 14. 4. 2016 11:34

Doporučuji zjistit, které LPG systémy jsou rozšířené. Já koupil zánovní Chevrolet s nějakým skvělým italským LPG systémem. Funguje to perfektně, závadý žádné, na palivu jsem zatím ušetřil cca 50tis. ALE sehnat v Brně na to servis se mi zatím nepovedlo. Problém je i vyměnit filtr, protože je jiný rozměr hadic a všeho.
lidoop
Nováček

Odeslat příspěvekod Jelass 14. 4. 2016 14:00

Matyzz píše:No, když jsem viděl poprvé Hummera v ČR na plyn, chtělo se mi brečer, asi tak. :D

H1? :)

-- 14. 4. 2016 15:01 --

lidoop píše:Doporučuji zjistit, které LPG systémy jsou rozšířené. Já koupil zánovní Chevrolet s nějakým skvělým italským LPG systémem. Funguje to perfektně, závadý žádné, na palivu jsem zatím ušetřil cca 50tis. ALE sehnat v Brně na to servis se mi zatím nepovedlo. Problém je i vyměnit filtr, protože je jiný rozměr hadic a všeho.

Radosti zivota s italskym plynem. Never more.
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matyzz 21. 4. 2016 13:04

Jop, chlapci, byla to H1.
Matyzz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jelass 21. 4. 2016 13:34

V benzinu je to docela unikat.
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hadraplan 24. 5. 2016 10:41

Ta fotka je z Chryslera 300M 3,5L ne 300C. Ale 3,5L motor je skoro stejný.
Mám stejný motor na LPG se systémem STAG300 7let a měl jsem jen jeden problém. Nekvalitní servis co to montoval. Po zásahu vlastních rukou bez problému. Spotřeba 9-13L. Dlouhodobě 12L. Nádrž bych doporučil místo rezervy 65-80L. Pokud se to správně seřídí, tak je rozdíl oproti N95 minimální. Jen LPG ventily jsou trochu hlučnější, v kabině neslyšitelné. Ale dají se repasovat oproti BRC, Tartarino a jim podobným.
Rychlost nezabíjí...blbost zabíjí ;)
Hadraplan
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobby Deerfield 23. 3. 2017 09:28

Amerika na plyn? V pohodě.
Bobby Deerfield
Nováček

Odeslat příspěvekod ka-spel 23. 3. 2017 12:15

lidoop píše:Doporučuji zjistit, které LPG systémy jsou rozšířené. Já koupil zánovní Chevrolet s nějakým skvělým italským LPG systémem. Funguje to perfektně, závadý žádné, na palivu jsem zatím ušetřil cca 50tis. ALE sehnat v Brně na to servis se mi zatím nepovedlo. Problém je i vyměnit filtr, protože je jiný rozměr hadic a všeho.

Zkoušel si http://www.greenfuel.cz/. Zkušený borec co to montoval i několik let v Anglii než se sem vrátil. Aktivní na Ford a Volvo fóru. Hlavně VSI Prins. Nebo ještě Svěrák z Boskovic (Tartarini, Magic, Stag, Lovato).
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků