Opíjení na Balatonu (29.6. - 1.7.2018)

Srazy členů fóra Garáž AutoRevue.cz

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod zamis 22. 7. 2015 15:22

no vidis, tak se zucasnis srazu i kdybys nechtel
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 22. 7. 2015 15:58

Tam se o vikendu da jit za pisnickou jenom do jedny v noci, jo? :oboze :D
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 23. 7. 2015 07:18

Dřív (před 2 nebo 3 lety, tuším) byla před kempem diskotéka "Dřevák", která jela do rána. Ale s výstavbou aquaparku ji bohužel zrušili.
Poté tam vyrostla jakási kopule - disko, ve které už jsme ale nebyli.
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 23. 7. 2015 07:18

Oficiálně jo, neoficiálně se tam paří do rána. Ale myslím, že i tak je to nadstandard proti českým kempům

-- 23. 7. 2015 08:23 --

Lexx píše:Dřív (před 2 nebo 3 lety, tuším) byla před kempem diskotéka "Dřevák", která jela do rána. Ale s výstavbou aquaparku ji bohužel zrušili.
Poté tam vyrostla jakási kopule - disko, ve které už jsme ale nebyli.

Dřevák byl úplně super. Byl mimo areál a tak tam nebylo koho rušit. A několikrát vyhořel, skoro to vypadalo, jakoby na konci sezony všechny zapálili, aby nemuseli uklízet.
No teď tam vyrostl cirkus, asi to tam taky nebude špatný, ale už to nebude mít tu romantiku.

Obrázek
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 23. 7. 2015 07:23

My jsme tam pred par lety v podstate zahajili dnes uz tradicni kazdorocni cyklovylety do pasohlavek v obdobi prelom zari/rijen. Tehda jsme tam byli v podstate sami a par rybaru, kalilo se u otevreneho ohne az do 3 rana co se sneslo, nekde jsme se sli i projit po merkuru, je tam nejaky sezeni vzadu jestli to je nejake kino nebo co uz si nepamatuju, ale potkali jsme tam v trave leziciho a ocividne spiciho obcana, ktery byl totalne na srot, vedle bylo kolo, tak jsme koumali jestli neni mrtvej, ale dychal, tak jsme ho nechali lezet, na ceste nebyl a sli si po svych..
Anonymni

Odeslat příspěvekod zamis 23. 7. 2015 07:28

To letní kino tam je fajné, teď přes léto dávají film každej den. To, že člověk nezvládne dojít do stanu nebo do bungalovu není žádná nová věc. Sám jsem s tím míval problémy. A kamarád se jednou vzbudil ve křoví na druhé straně velké laguny, tam co je teď ten paintball :-D
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 23. 7. 2015 07:29

A vlastně ještě v kempu je diskotéka vedle Rybářské bašty, ale stojí za prd, protože tam bylo vždy vedro na chcípnutí (větrat asi moc nemůžou kvůli ruchu).
zamis píše:Oficiálně jo, neoficiálně se tam paří do rána.

Jenže když paříš mezi stany, tak je velká pravděpodobnost, že na tebe přijdou sekuriťáci :D
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 23. 7. 2015 08:17

Nejsme kredenčáci, abychom pařili u stanu. Chlastáme v kioskách a až zavřou poslední, tak jdeme spát :-D Ono těch jako diskoték je tam povícero. Přes víkend je nějakej ten DJ skoro u každé větší hospody. A pak je taky samozřejmě náměstí. Takto to tam vypadalo v loni v 0:25 hod, a rozhodně se to nechýlilo ke konci a taky to nikomu nevadilo :-D

Obrázek
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 23. 7. 2015 08:18

kurna to si pekne zatrsame a pri trose stesti i zaprcame.
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 23. 7. 2015 08:19

Třeba si zaprcáš i když nebudeš chtít :-D
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 23. 7. 2015 11:23

udělal jsem vám jednoduchou přehledovou mapu...¨

Obrázek
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 23. 7. 2015 11:27

Jop to sedí, vím teda sotva o půlce... Kde bys viděl zakempit?
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 23. 7. 2015 11:31

hospod dost.kazdopadne jdu na slapadlo s dalekohledem smirovat na nuda plaz.kdo se neboji muze se mnou.jednou uz sem slapadlo prevratil a malem jsme se utopili.
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 23. 7. 2015 11:37

To zní skoro jako nabídka, která se neodmítá :D
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 23. 7. 2015 11:51

vetsinou kempime pobliz napisu mockrat hospoda.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků