Jakou si pořídit TV na F1? - co máte?

Formule 1, Moto GP, WRC a jiná rychlá kola

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Slaisik 9. 3. 2015 01:15

Ahoj,
mám 3 roky starou plazmu Panasonic 42" a ted na novou sezonu si chci pořídit něco většího :-)
Jakou TV si pořídit tak, aby sledování bylo co nejhezčí?
Velikost okolo 50"
Váhám, jestli si koupit poslední polazmu od LG (PB560V) nebo jít bez zkušeností do LED (např.Panasonic 50AS640).

Co radíte?
Slaisik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pytrsmb 9. 3. 2015 22:59

Ja mam led,od samsunga,a ten obraz je proste dokonalej,samozrejme se bavim o full HD,4k zatim asi moc vyznam nema a plazma,osobne myslim ze je to zastarala technologie ktera pomalu ale jiste zmizi ;-)
Pytrsmb
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod motores 13. 3. 2015 12:15

Já se díval na F1 přes web prohližeč na Smart Tv Samsung 50" 5570 na SkyF1(squirrelstreams) v dobré SD kvalitě. Tv v této ceně (14500.-) a 50" , vybavení , a kvalitě nemá konkrenci. Zvládne i full HD video přes webprohlížeč (koukni.cz) přes wifi připojení(12 m + 40 cm zdi).
motores
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slaisik 2. 5. 2015 12:01

Jakou máte velikost TV a z jaké vzdálenosti sledujete TV?
Přešel jsem z 42" na 50" model plazmy, sleduji z 3,5m a nějak si nemohu zvyknout. Před tím jsem měl větší přehled o trati...
Slaisik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod K8MKII 10. 5. 2015 18:48

Máte LED televizi? A není to náhodou LCD? :-) Jsem si jistej, že LED opravdu nemáte :-)
K8MKII
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod juress 23. 5. 2015 15:48

Plazmu opravdu už nekupovat. Dneska jsou už 50" hodně levné, nejlepší poměry cena/výkon mají asi LG. Jen je opravdu lepší kouknout na specializované forum (např. sesterská avmania) a pak případně zajít někam do prodejny na ní kouknout.
juress
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod euro89 27. 10. 2015 11:20

Já mám Sharp 46" s technologiemi AQUOS, LED, Quattron a 3D (přesný typ teď nevím) a jsem spokojený. Nicméně na rovinu říkám, že nejsem žádný odborník na elektroniku, abych poznal u moderních televizí rozdíl v kvalitě mezi Sharp, Panasonic, Sony atd... Sharp jsem koupil hlavně proto, že jde o poslední japonskou značku, která ty televize stále vyrábí v Japonsku (a ne v Číně) a taky proto, že s Sharp máme dlouholeté dobré zkušenosti se spolehlivostí už od 80. letech, kdy táta od Sharp pořídil čtyřhlavý videorecordér a audio s přehráváním gramofonových desek a kazet a oboje dodnes funguje! :-)
euro89
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JimBo F1 13. 2. 2016 01:52

Doporučím nějaké TV na letošní rok:

Pokud mate vysoký rozpočet, tak nejhezčí obraz bude mít OLED TV.
http://televize.heureka.cz/lg-55eg910v/

Střední rozpočet znamená buď:
http://televize.heureka.cz/sony-bravia-kdl-55w805c/
nebo
http://televize.heureka.cz/samsung-ue55h6400/ (pozor na ošklivé aktivní 3D)


A pokud by náhodou někdo sháněl levnou TV, tak doporučuji:
http://televize.heureka.cz/panasonic-tx-50cs520e/
JimBo F1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod El_Senor 22. 2. 2016 13:14

A Jelikoz mam zkusenost se 42" LCD-LED Samsungem za 17tis., tak bych dal prednost levnemu Panasonicu, protoze vysledek bude stejny. Je obecne znamo, ze Panasonic ma lepsi obraz nez Samsung. Samsung se venuje vice okolnim funkcim, ale obraz ma Panasonic lepsi. Jeste ze mam posledni plasmu od Panasonicu, nesrovnatelne s temi LCD srack.mi. Rozdil ve kvalite obrazu neni videt v presvetlenem obchode, ale doma za tmy. Plasma neni zastarala technologie, jak si tady nekdo plete, ale kvalitni a draha technologie, takze ji vyrobci nahradili levnejsi a horsi technologii LCD s podsvicenim zarivkou a pak ledkama. Zakaznik si libuje, jak ma velkou telku a o kvalitu obrazu mu stejne nejde. Jedine co od tech zaslepenych lze slyset je, ze setri el. energii. Televize ma ale nabizet kvalitni obraz a ne setrit nula nula nic na el. energii. Takze z plasmy doporucuji preskocit rovnou na OLED za par let :D Proste to chce opet Panasonic s THX certifikaci, kdy jsou zurocene zkusenosti s plazmou, ktera take vytvari obraz v kazdem jednotlivem pixelu. Panasonic :tleskani
El_Senor
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků