Špatná adresa v google maps i v mapách od seznamu

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Justfun 11. 6. 2015 19:01

Ahoj všichni,
potřebuji poradit, už jsem lehce zoufalý, máme městskou částí praha přidělené číslo popisné 1440/2a ale google maps i mapy od seznamu ji zobrazují jako 1440/10 nikdo neví proč, na plotě i na úřadě, dokonce i ve streetview je to vidět máme normálně 1440/2a, nevíte někdo co s tím ?
Už je to takhle 5 let a potom co jsem si dnes s kurýrem zanadával jestli si z nás někdo nedělá blázny tak to chci řešit.

Díky moc za jakoukoliv radu
Justfun
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod piErcE 11. 6. 2015 19:32

Nahlásit chybu. Do map od teleatlasu (tomtom) na navigovat.cz ve fóru - zapracovavaji rychle.

Do map here (byvaly navteq, používá třeba googl) pak na here.com ...

Ale nějak bych to nehrotil, takových mist je spousta...
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod Justfun 11. 6. 2015 19:47

Taky jsem neresil 5 let no nic jdu to zkusit
Justfun
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vebloud 11. 6. 2015 19:54

Případně zkusit databázi adresních míst, kterou spravují obce a pošta pro ministerstvo vnitra, kteroužto používají všichni jako výchozí zdroj dat. Pokud najdete chybu tam, tak nahlásit obci a poště, snad to pak zpropagují i dál. http://forms.mpsv.cz/uir/popis/popis.jsp
Žít a nechat žít, ty máš svůj názor, já mám svůj názor, já ti nebudu nutit svůj, nemusím souhlasit s tvým, ale udělám vše, abys ho mohl svobodně vyjádřit.
Vebloud
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vladimir 12. 6. 2015 06:19

I na mapách Google je v pravém dolním rohu nahlášení problému.

Je ještě otázka, jestli číslo 2a mají v databázi špatně, nebo ho tam vůbec nemají. Ukazuje to přímo na barák 1440/10, nebo doprostřed ulice před ním? Známá čísla to zobrazí přímo na barák (tedy vlevo nebo vpravo od ulice), neznámá čísla se ukazují někde uprostřed šířky (a délky, náhodou možná před číslem 1440/10) ulice, ale to by měl ten maník z doručovací služby znát.
vladimir
Expert
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků