TD-IS máte někdo zkušenost?

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

jaké máte s TD-IS zkušenosti? (jako ve škole)
1. jejich soft je super, s minimem chyb 0 %  0%  [ 0 ]
2. jejich soft je průměr, připouštím chyby 0 %  0%  [ 0 ]
3. jejich soft je nesmysl se spoustou chyb 0 %  0%  [ 0 ]
4. litujeme nasazení, nikdy víc 0 %  0%  [ 0 ]
5. denně nadáváme, občas bych je.. 0 %  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 0

Odeslat příspěvekod KiLLa 15. 4. 2017 09:31

Zdravim všechny, zajímalo by mě, jestli máte někdo zkušenosti s firmou TD-IS z Plzně.
Jejich amatérský IS je u nás ve firmě nasazen a spíše, než by pomáhal, vyrábí soustu problémů. Na googlu jsem o nich našel jen pár zjevně zaplacených PR článků na cad.cz a konstrukteri.cz, nebo tak na mě alespon působí(zcela mimo realitu, jakou zažíváme).. Zajímalo by mě, jaké s nimi mají zkušenosti ostatní. U nás máme problémy od minoritních (mínusové součty odpracovaných hodin, imbecilní GUI, neošetřené/špatně pojmenované/určené chyby, chybové hlášky pod fullscreen oknem znemožnující práci, atd.. desítky..) až po úlety, kdy účetní trvá prostřednictvím EasyTechnology vytisknout 30 karet zaměstnanců celou směnu -30papírů/8hodin..(dokonce sem jim v tom opravil chybu rámců, kdy se text v tisku rozsypal, kam nemá) :tleskani Dostkrát jsme slyšeli na požadavek opravy "to nejde udělat", nebo v mém posledním hovoru: "obnovení času po 5sekundách je kvůli vytížení serveru, opravovat to nebudeme, automobilkám to nevadí"..
K dalším problémům tisku tvrdili, že se jedná o záležitost externí knihovny -tiskne to prostřednictvím PDF zpracovaného jakousi .dll (to nás asi nemusí zajímat, ne? podstatný je pro nás prázdný papír s hlavičkami) o problémech při zvětšení systémového písma ani nemluvím..

Máte někdo zkušenosti s EasyTechnology a BarCode?
KiLLa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adams 15. 4. 2017 13:02

Kdysi dávno jsme na fóru dávali hlasování jen tam, kde mělo nějaký smysl (dalo se předpokládat, že to nabere stovky hlasujících, aby to byl nějaký rozumný statistický vzorek a aby to pár trollů nerozhodilo).
S tímhle hlasováním přeju hodně štěstí. :D
-
adams
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KiLLa 16. 4. 2017 20:13

no jo.. já měl za to, že by s tím mohlo 10+ lidí přijít do styku.. snad to prodali i někomu jinýmu než nám 8-D
nápad to nebyl extra dobrý, uznávám.. 8-) O:-)
KiLLa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků