Hledá se Honda CR-V 2,0i manual max. 200k

Sekce určená k poptávce a výměně automobilů, motocyklů atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod tomy21 17. 11. 2018 21:13

Ahoj, rodiče se po X týdnech rozhodli pro konkrétní typ 'nového' auta, který jsem sice navrhoval už dřív, ale teď byli v místním AAA, kde prý s nimi mluvil kluk docela na rovinu, a potvrdil tenhle tip... A slíbil najít něco v jejich filialkach atd... Já bych radši našel jinde, ikdyž snad v tyhle cen. úrovni by i v těch áčkách snad nemusela být past.. Zadání jasné, díky za konkrétní tipy. Jiná auta, i podobná SUV nebo MPV v benzínu a manuálu možná přijdou na řadu později... (tohle se totiž i líbí :-D). Auto bude pro rodiče 50+, nájezd většina po městě, celkem max. ca 10tkm/rok...
(sauto a cars.cz mám projetý, prosím tipy odjinud z Vašich "zdrojů" :-) )
tomy21
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 17. 11. 2018 21:37

Konkretni typ? Jaký? Značka?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 11. 2018 21:41

:D
anonymni

Odeslat příspěvekod tomy21 17. 11. 2018 21:59

robbert píše:Konkretni typ? Jaký? Značka?

No říkal jsem si, že se to v nadpisu snad nepřehlídne :-)

Hledáme Hondu CR-V, max do 200tisic Kč; konkrétně 2,0 atmo benzín v manuálu, ideálně ten novější model, kterých je opravdu málo.. Takže volba pro tuto chvíli vykrystalizovala z požadavku na pohodlný větší auto, v jednoduchým benzínu, dávám jsem klasické tipy; ale nyní je tohle vítěz i esteticky - máma měla doteď auta ve stavu na dojetí, a teď si vyprosila (a zaslouží) něco mladšího v pěkným stavu... MPV nebo SUV to bude, nyní je to pouze o tom CRV..
tomy21
Nováček
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků