K: Fiat Freemont 4x4, dizl, AT

Sekce určená k poptávce a výměně automobilů, motocyklů atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 10. 2016 12:58

hele to co je na tipcars, sauto a bazos mame projite, tam neni nic extra zajimave. Jako kdyz se nenajde nco zajimaveho u nas, tak DE to jisti, ale tak je to zbytecne placeni za dovoz apod.
anonymni

Odeslat příspěvekod Lacomme 24. 10. 2016 13:38

A tuhle hruzu jste videli? :D
https://auto.bazos.cz/inzerat/65625801/ ... ELKOVE.php
Vzhledem k tomu, že naše agentura ASG získala pro oblíbenou českou herečku Evu Vejmělkovou sponzorský vůz, Eva se našim prostřednictvím obrací na potenciální zájemce o koupu jejího 7-místního SUV/VAN značky Fiat Freemont nádherné Ferrari červené perleťové barvy...! Je to 2.0 diesel, ve full výbavě (kůže, automat, střešní okno, DVD, parkovací kamera, letní i zimní kola atd...). Trochu problémy s převodovkou, no odstranitelné. Jinak je auto ve velice dobrém technickém i estetickém stavu (viď foto). Zájemce může případně převzít leasing u Moneta Auto, co by pro něj představovalo 12.755 Kč (včetně pojistného) měsíčně, počínaje 12.10.2016. Poslední splátka je 12.3.2020. Fanoušky Evy Vejmělkové zdraví agentura ASG.
Grand Cherokee Summit 3.0 MultiJet 184 kW
Freemont 2.0 MultiJet 125 kW MT
500X Cross 2.0 MultiJet 103 kW 4x4 AT9

Petr Cibulka vyšetřil kočičku Siderickým kyvadélkem a odhalil, že kočička je Ruský fízl.
Lacomme
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 24. 10. 2016 13:43

Já bych ten rakar úplně nezavrhoval.
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 24. 10. 2016 13:46

tak to je teda LUXUS, idu do toho, :-) , Meta
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod speleo 24. 10. 2016 13:46

Jelass píše:Já bych ten rakar úplně nezavrhoval.


+1
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 24. 10. 2016 14:33

:mrgreen:

Z tohoto by jeden fakt nabyl dojmu dojmu, že je Freemont něco jako Civic. Existuje i nějaký s normálním inzerátem?
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 24. 10. 2016 14:41

Šance asi taková, jako že z tebe někdy vypadne něco rozumného. Limitně blízká nule.
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 10. 2016 16:11

maincoonsback píše::mrgreen:

Z tohoto by jeden fakt nabyl dojmu dojmu, že je Freemont něco jako Civic. Existuje i nějaký s normálním inzerátem?


Dobry stav, pul mice +- cena, najeto v nizkych desitkach tisic km... takze dejme tomu do 50
anonymni

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 24. 10. 2016 16:20

Proc zrovna freemonta? Alternativ bude dost, ne?
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 10. 2016 16:36

Tak prosim o prostornejsi MPV se 4x4 v nafte za cca pul mice. Skoncis u koncernu u vyrazne drazsi dvojice MPV a tim v podstate koncis. Ono i kdyz budes jen vybirat MPV ve 4x4 tak skoncis tak u dvou aut na trhu. Ale mozna neco uniklo. Ted maji Tourana a chteji neco vetsiho, toliko k potrebam prostoru.
anonymni

Odeslat příspěvekod anonym 24. 10. 2016 16:57

A k čemuvlastně 4x4? Vždyť dehet není lehkej ne?
anonym

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 24. 10. 2016 17:14

Priznam se ze neim, autobusy ve ctyrkolce nejsou zrovna muj obor, proto jsem se ptal. Nicmene 4x4 je v CR nutnost, minulej rok jsem u nas na horach zahlidl snih v unoru, takze must have!
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 24. 10. 2016 17:15

Proč si myslíš, že 4x4 je jen o horách a sněhu?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 10. 2016 17:25

maXX_CZ píše:Priznam se ze neim, autobusy ve ctyrkolce nejsou zrovna muj obor, proto jsem se ptal. Nicmene 4x4 je v CR nutnost, minulej rok jsem u nas na horach zahlidl snih v unoru, takze must have!


Mozna kdybys tam bydlel tak bys ten snih videl treba 3 mesice vkuse posledni 2 zimy byly sice slabsi sle rok predtim 4 mesice snih a dva s metrem a vice. Zalezi kde bydlis. Navic to neni jen o snehu jak tu nekdo pise. S touranem domu casto nedojedou ani s retezy.

-- 24. 10. 2016 18:25 --

robbert píše:Proč si myslíš, že 4x4 je jen o horách a sněhu?


Protoze nekteri mysli ze svet konci za panelakem v meste
anonymni

Odeslat příspěvekod anonym 24. 10. 2016 17:44

Jezdím na vysočinu kde není silnice a není problém i s miatou nebo hyundajem, problém nastává když chci ve městě na křižovatkách když prší nebo tak prostě se rychle nerozjedu a s automatem o to horší, ale dobrý jestli to potřebuje tak jo ale neřekl bych že to bude mít problém jak kokodát
anonym

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků