2ks zimní 235/55 R17

Sekce určená k poptávce a výměně automobilů, motocyklů atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonym 7. 10. 2016 19:06

Koupím dvě zimní gumy 235/55 R17, stačí abych na tom odkroutil tak 3tkm a pak je můžu vyhodit. 970ka nemáš tam něco plshky? :-))

Btw bazoš čůráci, jeden borec z pneuservisu je prej 10 minut před tím než jsem přijel prodal a čmoud zas nebyl schopnej dojít a zvednout mobil, namísto toho mi poslal SMS od operátora že nemá kredit a ať mu zavolám zpátky, *****
anonym

Odeslat příspěvekod robbert 7. 10. 2016 19:40

Na co to máš? A jak moc na to spěcháš?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 7. 10. 2016 19:44

Na H, čím dřív tím líp
anonym

Odeslat příspěvekod robbert 7. 10. 2016 19:48

Hele mám v garáži tohle:

Obrázek

4 kousky, dám ti to za odvoz. Mají cca 3,5 mm vzorek. Chceš?

Na autě mám Nokiany, ale ještě nemám Michelin CC, až budou, tak budu přezouvat hned....
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 7. 10. 2016 19:52

Jestli k tomu máš i 16 disky tak není problém :D Ikdyž myslím že tenhle rozměr stejně nemám v techničáku

Prostě potřebuju něco jen abych vydržel přes zimní měsíce, pak bych ty pneu stejně hodil do háje, kupovat teď 4 nový po 4k fakt nemůžu, už takhle bylo těch výdajů na auta dost, to koupím až na další zimu, zasraný nevím co kvůli čemu je ta jedna v háji
anonym

Odeslat příspěvekod robbert 7. 10. 2016 19:59

Bavíme se o 17, ne?

Snad ještě umím číst jsou to Continental 4x4 235/55 17 woe...

Obrázek
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 7. 10. 2016 20:17

Máš tam obrázek že máš 215/65R16 :D Jestli to jsou ty 235/55 R17 tak je beru, jen nevím kdy se můžu stavit, ideální by bylo až by mi přišla zásilka olejů abych to vzal šupem na jeden zátah
anonym

Odeslat příspěvekod robbert 7. 10. 2016 20:29

Ilustrační, ne? Ale jsou to letní se zimním označením. A jak jsem řekl Nokiany budou až budou CC...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 7. 10. 2016 20:30

BTW evlo styl 400 za 4 gumy bereš?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 7. 10. 2016 20:36

Takže je to letní pneu ale pro cajzly vypadá jak zimní, tak ti nevím :hm Ale zas na druhou stranu lepší letní než ohoblovaný... No nic, počkám na den D kdy mi přifrčí do Brna zásilka, a pokud by do té doby se nenašel někdo na bazošu kdo nebude čmoud ani slibotechna tak bych je vzal
anonym

Odeslat příspěvekod robbert 7. 10. 2016 20:44

Já to dostal jako pneu z výroby. Mám je ve sklepě. Tak se když tak ozvi. Já je na auto už nasazovat nebudu... Btw. Půjdeš někdy na obed?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 7. 10. 2016 20:45

Psal jsem, že mám 4 kousky?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 7. 10. 2016 20:49

Já bych na oběd šel, ale jak už jsem psal vedle:
GrandeurV6 píše:
Arnie J píše:mohl bys s náma někdy do futura na oběd

A kdy byl ten oběd naposled? Už to nějakej pátek bude protože všichni máte krabičky, chodíte k zubaři a pracujete na miliardových projektech od kterých se nemůžete vzdálit :/

Jinak jo, psal, asi dvakrát :D
anonym

Odeslat příspěvekod robbert 7. 10. 2016 20:51

Já memaluju, k zubaři nechodím a miliardy nemám. Takže jdeš? Btw kde jsi, že nejsi v Brně?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 7. 10. 2016 23:41

Šel bych, pokud nebudu mít zrovna pohovor nebo tak něco. Jinak jsem doma :-)
anonym


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků