Koupím VW Touran 1.4TSI CNG 2011/12 odpočet DPH

Sekce určená k poptávce a výměně automobilů, motocyklů atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod metyn 15. 4. 2016 19:44

+1, Meta
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod robbert 15. 4. 2016 20:42

Heh taky bych tady měl jednoho Tourana. TDI dsg cca 200 000 km za cca 200 000 Kč. Chce někdo?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 15. 4. 2016 20:45

Jestli je to taky 2012+ tak hodně slušná cenovka, která by si zasloužila detaily.
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 15. 4. 2016 20:50

Myslím že to je rv 2012. Pravidelný servis v autorizaku. Xenony. Co ještě?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 15. 4. 2016 21:07

Všechno
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 15. 4. 2016 21:11

Co všechno? Prodávám ho z firmy, je to od obchodaka. Musel bych se kouknout do faktury, co to je za výbavu atd... Z firmy jdou 3, 2 jsou už prodané. Zůstává ještě poslední. Cena je taková, za jakou ho vykoupit ESA...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků