Koupím řidičák na motorku (A)

Sekce určená k poptávce a výměně automobilů, motocyklů atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod vihor 6. 7. 2015 17:10

Tak zrovna na velkou motorku je autoškola důležitá, s tím instruktorem za zády se pěkně naučíte zvládat základní situace aniž by hrozilo, že to v první zatáčce sám položíte. Nechápu, co tím chcete získat, že neabsolvujete jízdy? Pokud jezdit umíte, bude to jenom zábava a třeba se od instruktora něco nového dozvíte, pokud jezdit neumíte a sednete na velkou motorku, rozšíříte brzy asi řady dárců orgánů. V tom případě doporučuji sepsat závěť a komu jaký orgán chcete darovat, pokud z něj tedy něco zbyde.
vihor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 6. 7. 2015 17:11

Jestli chceš, prodám ti svoje papíry na áčko, jezdit na tom už stejně nikdy nebudu :D
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 6. 7. 2015 17:23

vihor píše:Tak zrovna na velkou motorku je autoškola důležitá

Na B, C, T atd. důležitá není? :hmm: Ne, vážně...rychlokvašky, ať už na silnicích, tak na VŠ (ale i jinde)...potom se nemůžeme divit, že to v ČR vypadá, jak to vypadá :-l
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod evlo 6. 7. 2015 17:26

jak to vypada?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 6. 7. 2015 17:28

jen pro info, nechci velkou motorku, neláká mě velká motorka a nekoupím si velkou motorku, možná tak v budoucnosti 300ccm skútřik.
Jen než se srát s A1 abych mohl na vejlet do Alp se 125ccm to už je lepší rovnou A nehledě na to, že v dost státech žádné A1 neuznávaj ani na 50ccm
(a ani si velkou motorku od nikoho nepůjčím)
Naposledy upravil Moucha dne 6. 7. 2015 17:28, celkově upraveno 1
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslaný 6. 7. 2015 17:28

Blede.
tslaný
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Honza42 6. 7. 2015 17:29

To si z nás děláš Vihore šoufky, viď? V autoškole se naučíš akorát prd, na motorce dvojitý prd. Jízda krokem po městě, pár hodin.... prý zvládat situace, já se picnu. Leda velký kulový. Kdo má něco naježděno na padesátce nebo alespoň na kole a jemu alespoň 25, tak bych mu to oštemploval a bylo by.
Můj názor a zkušenost z autoškoly.
Honza42
Inventář

Odeslat příspěvekod tombas 6. 7. 2015 17:35

Třeba tady ti ten řidičák prodají, je to snadné: http://www.autoskolasluka.cz/?page_id=4
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vihor 6. 7. 2015 17:49

Honza42 píše:To si z nás děláš Vihore šoufky, viď? V autoškole se naučíš akorát prd, na motorce dvojitý prd. Jízda krokem po městě, pár hodin.... prý zvládat situace, já se picnu. Leda velký kulový. Kdo má něco naježděno na padesátce nebo alespoň na kole a jemu alespoň 25, tak bych mu to oštemploval a bylo by.
Můj názor a zkušenost z autoškoly.

Tak rozdíl mezi padesátkou a pětistovkou je dost podstatný. Zvlášť ještě se spolujezdcem. Na lehoučké padesátce a sám se jezdí v podstatě jak na kole, to je pravda. Ale na pětistovce a výš se spolujezdcem je to už o něčem jiném. Stačí trochu plynu navíc a jste na zemi. Samozřejmě záleží na autoškole, co se tam naučíte. Ve spoustě z nich ale instruktora na motorku dělá fanda, který vás i něco naučí. U silné motorky je právě kritické zvládnout začátek, zvyknout si na ten výkon, brzdy, zvládání její hmotnosti, atd. Mistrů světa, co si mysleli, že umí jezdit na silné motorce, jsou plné hřbitovy.
vihor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Moucha 6. 7. 2015 17:51

jj, fabii po autoškole zvládají všici a ferrari neee bo se staví na zadní
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HrdinaJan 6. 7. 2015 17:54

Mne prijde, ze kdo umi ridit Fabii, tak umi ridit i neco s 500 konma. Jen nesmi byt debil (krava) a chovat se podle toho na/v cem sedi. NIc jinyho v tom neni.
HrdinaJan
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 7. 2015 17:56

vihor píše:
Honza42 píše:To si z nás děláš Vihore šoufky, viď? V autoškole se naučíš akorát prd, na motorce dvojitý prd. Jízda krokem po městě, pár hodin.... prý zvládat situace, já se picnu. Leda velký kulový. Kdo má něco naježděno na padesátce nebo alespoň na kole a jemu alespoň 25, tak bych mu to oštemploval a bylo by.
Můj názor a zkušenost z autoškoly.

Tak rozdíl mezi padesátkou a pětistovkou je dost podstatný. Zvlášť ještě se spolujezdcem. Na lehoučké padesátce a sám se jezdí v podstatě jak na kole, to je pravda. Ale na pětistovce a výš se spolujezdcem je to už o něčem jiném. Stačí trochu plynu navíc a jste na zemi. Samozřejmě záleží na autoškole, co se tam naučíte. Ve spoustě z nich ale instruktora na motorku dělá fanda, který vás i něco naučí. U silné motorky je právě kritické zvládnout začátek, zvyknout si na ten výkon, brzdy, zvládání její hmotnosti, atd. Mistrů světa, co si mysleli, že umí jezdit na silné motorce, jsou plné hřbitovy.


nikdy sem na motorce, skutru apod. nejezdil. Sel sem delat ridicak na Acko. Udelal jsem 3 jizdy a sel na zaverecne. Koupil jsem si CB 1000 R a jezdil. Nedelejme z toho zase kovbojku. Je to primarne o hlave.

Nicmene skola nenaucila vubec nic. Otraveny ucitel, ktereho to nebavilo apdo. Co pomohlo, tak pak moto skola na okruhu, to bych doporucil. ale samotny ridicak je fraska.
anonymni

Odeslat příspěvekod Švejk Josef 6. 7. 2015 17:59

Moucha píše:jen pro info, nechci velkou motorku, neláká mě velká motorka a nekoupím si velkou motorku, možná tak v budoucnosti 300ccm skútřik.
Jen než se srát s A1 abych mohl na vejlet do Alp se 125ccm to už je lepší rovnou A nehledě na to, že v dost státech žádné A1 neuznávaj ani na 50ccm
(a ani si velkou motorku od nikoho nepůjčím)


1)Mimochodem na 300ccm (tuším do 35kw) stačí A2. Ale jak kde má platnost, to fakt nevím (UTFG)
Díval jsem se na SH300 a to by bylo lepší, než 125.

2)Mimochodem mimo Mouchoj dotaz (vihor): názor, že tě v autoškole něco naučí, je zcestnej. Pokud se dřív nezabiješ (nebo někoho) tak se naučíš až dlouhodobou praxí (někdo ani to ne).
Ty jsi blbej jako Švejk.
Švejk Josef
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vihor 6. 7. 2015 18:07

Tak co se člověk naučí v autoškole asi záleží na tom, do které se přihlásíte. Výběr autoškoly je u motorky dost podstatný. Jak říkám, když si vyberete autoškolu, kde to učí nějaký fanda, tak se fakt něco naučíte, zvládnete nebezpečné situace, atd. Nechápu, co tím chcete získat, když vynecháte jízdy? Vždyť autoškola je právě ideální na to naučit se bez rizika jezdit se spolujezdcem na silné motorce. Pokud chcete zabít přítelkyni při první jízdě, je to vaše volba.
vihor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jelass 6. 7. 2015 18:09

HrdinaJan píše:Mne prijde, ze kdo umi ridit Fabii, tak umi ridit i neco s 500 konma. Jen nesmi byt debil (krava) a chovat se podle toho na/v cem sedi. NIc jinyho v tom neni.

Teorie dobra, praxe pokulhava. I 100PS navic muze byt smrtelnych.
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků