Koupím řidičák na motorku (A)

Sekce určená k poptávce a výměně automobilů, motocyklů atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod profesor Ikebara 7. 7. 2015 07:09

Ne, to není. Uplácením myslím předání obálky a vyzvednutí papírů. Považuji za férové i pouze zkoušku z jízdy bez testů, pokud už má člověk papíry na auto a malou motorku . Protože předpisy jsou totožné z 99,9%.
Některé věci jsou jinak, než se zdají být. SSS.
profesor Ikebara
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 7. 7. 2015 07:43

taky bych nejraději koupil papíry na moto. Odjezdit nějaké jízdy klidně, ale zkoušky ... úplně vidím, jak poseru test a přijdu i o papíry na auto. Tj. v práci k prdu, tj. teoretický vyhazov.
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 7. 7. 2015 07:48

hele testy jsou dneska asi největší brnkačka, znám jednoho postiženého debila (nemyslím to jako urážku), když byly (mohli být až) 4 odpovědi správné tak se nedostal ani na půlku bodů, když udělali tyhle testy s jednou správnou odpovědí tak testy udělal, koupil si punto a zabil se
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 7. 7. 2015 08:35

ono už je to zase jinak? Já měl za to, že jsou pořád ty s více odpověďmi. Ty jsem dělal, když jsem dělal B. A protože jsem se snažil být chytřejší jak ten chytrák, co ty testy sestavoval, tak jsem pohořel. Kterého vola by napadlo, že když se v několika otázkách ptali v jednotném čísle (která odpověď?), tak je možné zaškrtnout více odpovědí. Pak jsem zmasakroval nějakého teoretického pacienta ve zdravovědných otázkách a bylo. Chyběl bod, nebo dva.
V opravných testech jsem už chybu neudělal.
Na testy jsem se ani jednou neučil. Přišlo mi dementní znát odpovědi na otázky, když mám znát předpisy.
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 7. 2015 08:47

Ne, tech vice odpovedi uz nejakou dobu neni. Ted jsou testy a jen jedna spravna. Je asi 700 otazek. V podstate nema smysl se nic ucit, staci dokona na strankach minisetrstva delat testy a i uplny zacatecnik do tydne musi vse umet udelat. Ne, ze by vedel jak to funguje, ale zna odpovedi.
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 7. 7. 2015 09:13

Moucha píše:testy udělal, koupil si punto a zabil se

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod profesor Ikebara 7. 7. 2015 18:54

Itala no.
Některé věci jsou jinak, než se zdají být. SSS.
profesor Ikebara
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 7. 7. 2015 19:19

eLzyx píše:taky bych nejraději koupil papíry na moto. Odjezdit nějaké jízdy klidně, ale zkoušky ... úplně vidím, jak poseru test a přijdu i o papíry na auto. Tj. v práci k prdu, tj. teoretický vyhazov.

Dnešní testy jsou brňkačka, jen 1 správná odpověď a máš 2 pokusy, teprve potom ti seberou papíry.
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 7. 7. 2015 19:34

jsem si ty testy zkusil. První dopadl špatně ... legislativa mi nějak nejde. Co já vím, kdo mě je oprávněn vážit, nebo mi sebrat na místě papíry.
Ale ostatní pokusy už pak s maximálně jednou chybou.
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mlaskac 7. 7. 2015 21:09

goes píše:stejne ti to tu nikdo nezaridi a pochybuji, ze by te aspon bez jedne jizdy nekdo pustil, aniz by si zkusil, ze to umis, ony ty problemy co by to mohlo prinest za to nestoji.

jinak zaverecne stejne budes s tloustikem delat ;)



kamo to by jsi se divil pokud nejde o autobus nebo kamion tak bez problemu, i testy za tebe nekdo udela (resp ty tam sedis a ony se vyplni)

-- 7. 7. 2015 22:11 --

testy jsem udelal za dve minuty za 100% prestoze se tam objevila jedna otazka ktera vubec nebyla v tech nanecisto, pouzil jsem appku od netservisu a a tu jsem drtil na hajzlu ve vane proste vsude.

-- 7. 7. 2015 22:11 --

testy jsem udelal za dve minuty za 100% prestoze se tam objevila jedna otazka ktera vubec nebyla v tech nanecisto, pouzil jsem appku od netservisu a a tu jsem drtil na hajzlu ve vane proste vsude.

-- 7. 7. 2015 22:18 --

protože to sice bylo bez úplatku ale s expres příplatkem dostal na srozuměnou že pojedu jak budu jezdit a ne jak velí zákon (zrovna u +E to bývá problém např ti říkají že nesmíš projet do protisměru někde v nejzapadlejší ulici). ale pochopil že mám těch 250 tkm s přívesem v ruce a pochopil to (navíc to byl beroun tj vše v pohodě)
mlaskac
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 7. 7. 2015 21:21

dobre ty :D
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mlaskac 7. 7. 2015 21:29

přiznávím že motorku neomeznou jsem dostal jako dárek tj nevím jak to bylo, ale dotyčnej mi řekl že by mě za to večný brzděná okamžitě vyhodil kdyby nebylo xy (tehdy to bylo běžné jako spz, ja jezdil na 125 yuki na hraně zákona (25kw koupeno ale otevřeno a někdo se se mnou hádal jak je to v pohodě a že to umí zařídit až jsme se vsadili a já byl předmětem té sázky, už je to taky 10 let doba se asi změnila). tak jsem mu řekl že to není známka nerozhodnosti (pořád říkal až nezpomaluju při příjezdu do křižovatky, že prej je to známka nerozhodnosti) ale toho že nechci někde zůstat ležet na sraččččiččky

-- 7. 7. 2015 22:31 --

toliko ke komisařům, když žena dělala řidičák tak s ní jelo asi 6 aut a dělalo křoví. protože manuál, od té doby do manuálu nesedla a jak drandí.

-- 7. 7. 2015 22:37 --

a k podvádění obecně, stejně byla škola nejlepší léta -( vš jakš tak šla i když vut a mu brno byli průkopnící v sw kontrolách projektů o kterým se mohlo ostatním vš jen zdát) ale na střední (elektro) jsme vytunili tj zvětšili výkon indukční smyčky natolik že stačilo dát jen pasivní pecku do ucha jako mají agenti a pak byl ve třídě klíčovací penál.

a doteď věřím že ta učitelka nechápala jaktože každej koho tasila sice pomalu ale vysoukal v podstatě doslovný text skript/učebnic resp knih o dějinách umění (takové velké obrázkové). uprava spočívala v tom že stačilo jen strřit smyčku do kapsy (a ne na krk). a pak dle otázky rychle poputovalo pouzdro k tomu kdo měl zrovna knihu ze které se zkoušelo ten zmáčkl klíčování a odrecitoval zkoušenému celou problematiku. když jí takhle za hodinu 4 lidi předvedli krásnej výkon musela mít opravdu ze sebe radost jak to s námi umí.
mlaskac
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 8. 7. 2015 07:38

:D :D Dobře mlaskač :tleskani
anonym

Odeslat příspěvekod Moucha 8. 7. 2015 13:45

Tak po vysvětlení mého problému jsme se dohodli :-)
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 8. 7. 2015 14:06

Koukam zlaty komunisti, ja delal AB zaroven na stredni skole a jedina jizda na motorce byla asi 50m na hristi, kdyz videl, ze to umim, tak jsem sel domu ;-) (uz jsem roky predtim jezdil na pinckoj nacerno a v pohode :-P )
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků