Prodám nové mračítka na Octavii combi

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Žíža 8. 7. 2006 22:02

Prodám nové nepoužité mračítka na Octavii combi v barvě šedá stone metalíza, cena 500Kč, viz. foto
http://www.zizanet.com/auto/octavia_mracitka.jpg
Forman r.94, BMM 40kw (6,3-6,9L) -> Octavia combi Collection r.03, 1.8T 110kw (6,3- 6,9L na 16")
Každé auto žere skoro stejně, vše záleží na řidiči !
Žíža
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod turboleon 8. 7. 2006 22:50

[quote="Žíža"oProdám nové nepoužité mračítka na Octavii combi v barvě šedá stone metalíza, cena 500Kč, viz. foto
http://www.zizanet.com/auto/octavia_mracitka.jpgr/quote]
A co atest? Mají?
turboleon
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deli 9. 7. 2006 19:44

Mračítka, hmm... :hm :P :D
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Žíža 9. 7. 2006 20:00

turboleon píše:A co atest? Mají??/quote]

Jaký atest ? Jako jesli jsou schválené k provozu ? Takové věci jsou povolené ? Já myslel, že ti blázni co si to na auto davají, tak to mají na černo a jak jim to projde na STK nebo u policie když je zastaví netuším. Na těch předním je zespoda nějaký kód, na zadních nic. Dostal jsem je spolu s autem, nebyly namontované a já na takové hovadiny nejsem, tak se toho chci zbavit. Díval jsem se u Milotecu by ta sada vyšla na 1200Kč.
Forman r.94, BMM 40kw (6,3-6,9L) -> Octavia combi Collection r.03, 1.8T 110kw (6,3- 6,9L na 16")
Každé auto žere skoro stejně, vše záleží na řidiči !
Žíža
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod turboleon 9. 7. 2006 22:55

Žíža"o[quote="turboleon píše:A co atest? Mají??/quote]
Jaký atest ? Jako jesli jsou schválené k provozu ? Takové věci jsou povolené ? Já myslel, že ti blázni co si to na auto davají, tak to mají na černo a jak jim to projde na STK nebo u policie když je zastaví netuším. Na těch předním je zespoda nějaký kód, na zadních nic. Dostal jsem je spolu s autem, nebyly namontované a já na takové hovadiny nejsem, tak se toho chci zbavit. Díval jsem se u Milotecu by ta sada vyšla na 1200Kč.b/quote]

No já bych si je nedal taky, byl to akademický dotaz. Nicméně co vím, tak všechn y věci od Milotecu, světe div se, atest mají....
turboleon
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Žíža 10. 7. 2006 07:27

Takže od Milotecu to projde na STK i u policie ? Zajímavé.....a jak jim to dokážou, že to má atest, to sebou vozí papír, který u toho dostali s razítkem že to vyhovuje ?
Forman r.94, BMM 40kw (6,3-6,9L) -> Octavia combi Collection r.03, 1.8T 110kw (6,3- 6,9L na 16")
Každé auto žere skoro stejně, vše záleží na řidiči !
Žíža
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 10. 7. 2006 11:24

Pokud vím, taky atesty bys měl vozit v autě ty. Keschváleným doplňků se to jistě dává
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saman 10. 7. 2006 11:27

No ono taky atest neni fsechno, to ze to ma atest jeste neznamena ze je to schvalene k provozu na pozemnich komunikacich :wink: .
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod turboleon 10. 7. 2006 11:30

Saman píše:No ono taky atest neni fsechno, to ze to ma atest jeste neznamena ze je to schvalene k provozu na pozemnich komunikacich :wink: .

8SD, TUV či KBA. TUV je pro celé EU, tedy i u nás. Třeba jiná kola lze mít právě na základě TUV. U světel ještě to E v kroužku.
turboleon
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Žíža 10. 7. 2006 12:02

Takže v podstatě ty mračítka co mám jsou na ho*no a můžu je ekologicky zlikvidovat v kontejneru na plasty :D :tleskani
Forman r.94, BMM 40kw (6,3-6,9L) -> Octavia combi Collection r.03, 1.8T 110kw (6,3- 6,9L na 16")
Každé auto žere skoro stejně, vše záleží na řidiči !
Žíža
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CapsLock 3. 8. 2018 22:12

Žíža píše:Prodám nové nepoužité mračítka na Octavi


beru
CapsLock
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 4. 8. 2018 08:14

prodáno
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 4. 8. 2018 08:21

já bych potřeboval ručku, tu svojí jsem už utrhl na kruháku
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků