P: O2 FL 1,6TDI 2010, 99tKc

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Lukas063 15. 1. 2019 10:53

asi tak... za mě OK řešení.
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 15. 1. 2019 12:07

tuAtamhler píše:Za posledni dva roky jsem prodal dve auta, jedno mi dal v garazi penize, bez smlouvy, ja mu dal klice, hotovo, za par dni mi poslal foto, kde byl prepsany ve VTP.. kazdopadne, takto bych to uz neudelal, protoze, nebylo jak auto odhlasit z pojistovny.

Druhe klasika, smlouva a plna moc. Opet bez problemu.. auto odvezli v sobotu a v pondeli jsem odhlasil pojistku. Tim to pro me skoncilo.

jak te to napadlo prodat auto bez smlouvy? 8-D
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 1. 2019 12:07

To je vůl :D
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 1. 2019 12:38

powerball píše:
tuAtamhler píše:Za posledni dva roky jsem prodal dve auta, jedno mi dal v garazi penize, bez smlouvy, ja mu dal klice, hotovo, za par dni mi poslal foto, kde byl prepsany ve VTP.. kazdopadne, takto bych to uz neudelal, protoze, nebylo jak auto odhlasit z pojistovny.

Druhe klasika, smlouva a plna moc. Opet bez problemu.. auto odvezli v sobotu a v pondeli jsem odhlasil pojistku. Tim to pro me skoncilo.

jak te to napadlo prodat auto bez smlouvy? 8-D

Normalne, borec mi dal penize a smlouva byla v tu chvili ustni, defacto zadna nakonec ani nebyla, jen plna moc na prepis a auto prepsal.. borec z vedlejsi obce jo a vlastne to slo pres letgo mmj, no tak jsem riskoval jen to, ze to nekde nabori na pojistku tehda moji mati, protoze ja to auto ani v technicaku nevlastnil.. vsechno to slo pres plne moci..
anonymni

Odeslat příspěvekod powerball 15. 1. 2019 12:40

no nevim clovece.bez smlouvy bych asi neprodal ani kolobezku :hm kdyby to naboril na pojistku tvoji mati tak prijde uplne zbytecne o bonus.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 15. 1. 2019 12:49

to je teda kurevska odvaha
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 1. 2019 12:52

powerball píše:no nevim clovece.bez smlouvy bych asi neprodal ani kolobezku :hm kdyby to naboril na pojistku tvoji mati tak prijde uplne zbytecne o bonus.

Urcite jo, bylo to riziko.. nicmene tak nejak jsem naznal, ze to je rozumnej chlap.. totiz nez to koupil, tak jsme se potkali, nevim asi dvohodinovy pokec u auta, pomeril si lak a kdesicosi, ja mu rekl o vsem co jsem vedel, ze s autem bylo, byl to mechanik mmj, a nekoupil, ale pres noc se mu to rozlezelo a ja sundal par penez dolu tak dostal zajem..

Jako proste nejak tam zafungovala duvera.. bral jsem to tak nejak, ze jsme si placli a hotovo.. a jinak riskoval se jen ten bonus mati..
anonymni

Odeslat příspěvekod MarkFX 15. 1. 2019 16:05

Na druhou stranu smlouvou si krytý jak? Taky je to jen kus papíru čmrknutý "podepsaný"..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 1. 2019 16:08

Tak na smlouve mas aspon udaje z obcanky, aspon vis, kde dotycneho najdes a podpalis mu barak :D

Ono i ten bez smlouvy riskoval, vim, kde ma garaz kde pracuje, navic vedle z obce, proste to si nechces udelat problemy, samo i tu se nakdou vyjimky, ale ***** povest pri nejake ojebavce taky neni od veci.. on takovej obecni rozhlas s oznamenim udela taky svoje..
anonymni

Odeslat příspěvekod robbert 15. 1. 2019 18:56

Myslíte si, že to Maty myslí vážně? Já si myslel, že alespoň trochu rozumu má.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 15. 1. 2019 19:12

Tak já si taky myslím, že ta smlouva je cár papíru, ale asi jsem zatím vždycky nějakou podepsal.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 1. 2019 19:14

Tak kupodivu podepsana smlouva ma docela vahu
anonymni

Odeslat příspěvekod glider 15. 1. 2019 19:24

Zalezi od gramaze papiera a cim to podpisujes.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 1. 2019 19:30

Tak minimálně se můžeš smlouvou ohánět, že to auto opravdu ten den už nebylo tvoje, když by s ním někdo udělal nějakej průser.
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 1. 2019 19:35

robbert píše:Myslíte si, že to Maty myslí vážně? Já si myslel, že alespoň trochu rozumu má.

Stalo se neco? Nestalo.. takze tvuj post je irelevantni, stejne tak muzu ja hodnotit tva onboard videa, ale nedelam to..

-- 15. 1. 2019 19:40 --

A jen pro tvuj klid, toto bych neudelal pokud by auto nemelo sjednano havarijko, velmi dobre tehda nastavene s banalni spoluucasti, takze co jsem riskoval? Uplne *****, asi jak kdybych kamaradovi pujcil auto na vikend, deje se to? Ano deje a pochybuju, ze kamarad ti vyplati celou sumu auta.. proste jsi chtel byt zase zajimavy jak jsi mi to natrel a pritom zas nic, smula :(
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků