P: Smart TV Samsung UE46ES57

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Bigduck 22. 12. 2018 22:58

miromen4 píše:
Bigduck píše:Bez DVB-T2 je to neprodejné, sám mám doma 4 obdobné kousky a zadarmo je dát nechci :-)

Co to ? Těch, kterym je nějake dvb-t ukradeno je spousty ať už proto, že maji buď kabelovka nebo IPTV. Osobně snad ani neznam nikoho, kdo by minimalně u hlavni TV jel diky STA. Takže potencionalnich kupcu je spousta.

Bigduck
Koukam, že ty nemaš zrovna přehled a neviš jak to povětšinou ja a vlastně i funguje, ale kdo ma doma 5 TV a ještě k tomu vedle sebe tak, aby měl vedle sebe jak pišeš tolik "kramu".


vidíš a já krom jednoho člověka znám zase desítky lidí, kteří jedou na pozemní ZADARMO vysílání :D (a to jak v Praze, tak na venkově a v obou situacích prostě kabelovka není) ale uznávám, že lidi na kabelovce jsou, ale že by jich byly kvanta se zájmem o starou TV, to bych netvrdil

jak souvisí našich 5 TV s mým přehledem? pořizovat další krabky je prostě nepohodlné (vysvětlovat dětem další krabici) a leckdy i neestetické (v obýváku) nebo špatně řešitelné (TV visící na holé zdi) a v tom všem řešit zase baterky, mít další ovladače na stole. Fakt nemusím, jsem přiznivcem minimalizmu.
Bigduck
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 22. 12. 2018 23:02

Máš 65 " lcd bez dvtt2?
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 12. 2018 23:08

Ja jedu na antene jen
anonymni

Odeslat příspěvekod miromen4 22. 12. 2018 23:15

Bigduck
Těch, kteři maji dostupnost TV přijmu nejen přes STA je prostě tolik, že je nesmysl tvrdit, že je tato TV neprodejna. Navic jak už tu padlo tak k ovladani stači jeden ovladač. A navic jsou krabičky, ktere se daji ovladat radiově, jednu takovou mam doma a nabizi ji společnost, ktera je dost rozšiřena, např, brno, praha, ostrava takže tu krabičku mužeš mit, kde chceš tzn klidně tam, kde neni vidět.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 23. 12. 2018 07:10

On ale ten hdmi-cec není dokonalej. Vypne se vám taky dalkáčem od stb i samotná tv nebo obráceně?
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 23. 12. 2018 08:47

Vypnu satelitní přijímač, vypne se i TV (obráceně to taky funguje...zapnu satelitní přijímač, zapne se i TV)
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod MV_cz 23. 12. 2018 09:11

Tak to jsi šťastnej člověk :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 23. 12. 2018 09:18

Na druhou stranu, kdyby to nefakalo, tak se z dalšího ovladače hroutit nebudu :D
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod agathodaimon 23. 12. 2018 12:11

metyn píše:
hopa26 píše:Tady a i jinde. Nekecam 3 lidi zavazne.

3 závazně, kolik jich máš, tvl když bazaruješ 1? :D Meta

-- 22. 12. 2018 13:15 --

hopa26 píše:Tak asi prodano.

ty už mluvíš jak na nádraží amplion - " vlak má ASI 20 min zpoždění" :mrgreen: , Meta


Upozorňujemem cestující, že doba zpoždění se může změnit :D ,agat
kolik piv vypiješ tolikrát jsi člověkem.
Die With Beer In My Hand
agathodaimon
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 23. 12. 2018 12:33

Bigduck píše:vidíš a já krom jednoho člověka znám zase desítky lidí, kteří jedou na pozemní ZADARMO vysílání

Však taky do času.. Chystá se placení za HD programy
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 12. 2018 12:37

Tak at, neomezene stahovani na hellspy a kvalitni tv.. a jeste odhlasim koncesionarske poplatky, winwin
anonymni

Odeslat příspěvekod metyn 23. 12. 2018 13:11

hopa26 píše:Resim jen poradi a doplnujici otazky,kazdemu jsem napsal. Rozhodne se prvni ,ze ji bere ok,kdyz ne oslovim dalsiho a kdyz ani ten nebude chtit,pisu
Prijde Ti na tom neco k nepochopeni? Hopa.

Hopo, hele vole, jak říkáme mi pražáci, nejsů tak blbý jak vypadám, na to sem ti tam pich teho smajlíka, :D , Meta
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod Pajjoun 23. 12. 2018 13:41

powerball píše:je videt ze arnieho neznas jestlize mu chces sverit televizi a lahev rumu :D

:D
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 23. 12. 2018 15:57

:mrgreen:
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 23. 12. 2018 16:28

Rum jsem usetril,prodano mimo forum panovi v stribrne mazde xedos z Mohelnice. Diky za prostor .
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků